SIP

Реєстрація
15.10.15
Місто
США; Киев
Телефон
Samsung Galaxy S21
Кто знает практикуется ли за рубежом продажа сип номеров без абонплаты и бесплатными звонками между своими номерами? Аналог нашего А-телеком.

1. Pinger (pinger.com) и аналогичные сервисы-проложения для смартфона (обычно не SIP). Входящие бесплатны, звонки внутри сервиса бесплатны.

2. Приложение для смартфона 015Global . Не SIP. Точнее, очень сильно видоизмененный SIP с поддержкой push-notification (не жрет батарейку) на основе Acrobits , как я понимаю. Они дают бесплатно израильский номер +972-79-xxxxxxx и достаточно дешевые звонки по всему миру. Бесплатных звонков внутри сети нет. Входящие звонки бесплатны. Использовать с обычным сип-клиентом нельзя.

3. Freedompop.com
Они дают бесплатный дата-план (200-500 МБ в месяц) на территории США плюс американский номер телефона и 200 минут разговоров входящих и исходящих) и 200 СМСок по США. Плюс 100 минут разговоров в некоторые страны (Украина не входит) Их приложение можно использовать для разговоров через Wi-Fi/любую мобильную сеть без американского дата-плaна. Используют SIP, но настройки надо выковыривать из рутованного смартфона (есть инструкция, сам лично писал года 2 назад, по отзывам еще работает).
Разговоры внутри сети бесплатны.

4. Задарма zadarma.com. Цена номера во многих странах - 2 доллара в месяц (включая Украину, где они за эту цену дают номера 094-ххххххх и 089-1хххххх).

SIP. Входящие бесплатны, звонки на внутренние номера (каждому городскому номеру соответсвует внутренний номер, обратное - не верно) внутри сети - бесплатны.

5. Callcentric.com . Дают бесплатно два американских номера. SIP. Входящие бесплатны, звонки на внутренние номера (каждому городскому номеру соответствует внутренний номер, обратное - не верно) внутри сети - бесплатны.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У серпні для офісу нашої організації замовив послугу Хмарна АТС Легкий Старт від Укртелекому (5 номерів з київською та одеською нумерацією), при цьому придбав кілька IP-телефонів Escene WS290-N. Нарешті майже до кінця підійшло тестування софтової та хардової частин. Вдалося налаштувати зв'язок між трьома офісами (один за межами країни) за допомогою SIP-телефонії. Перші 2 місяці за 1 грн, а далі за 250 грн. маєте 5 міських номерів та 500 спільних хв. на всі напрямки по Україні (найдешевша пропозиція по Україні).

Ці номери можна прикрутити на софтові клієнти на мобільному телефоні, на ноуті, а також на хард-клієнті (IP-телефон).

Врешті вдалося наладнати телефонію: працює сам зв'язок, переадресація, DND, є програмні клієнти для Windows, Android. Колеги щасливі, зв'язок є.

Найскладнішим у всьому процесі виявилося спілкування з супортом Укртелекому, який хоча й старався допомогти, але той, який був комунікабельним практично не розбирався в sip-телефонії, а ті, хто розбиралися не могли пояснити клієнту, якщо навіть вдавалося до них достукатися - класика ІТ-жанру :))))

Висновок дуже простий, демпінґ не врятує компанію від конкуренції, але грамотна, культурна та вчасна підтримка клієнтів.

Технічні особливості Хмарної АТС від Укретелекому, які мені допомогли налаштувати sip-телефонію:

Якщо ваше обладнання за NAT, то може бути ефект one-way audio, коли вас не чують чи ви не чуєте - рекомендую увімкнути функцію rport на ТА а також опціонально прокинути UDP-порти на 5060 та 17000-20999.

SIP-сервер Укртелекому: cloud-pbx.ukrtelecom.ua, sip.ukrtel.net або 195.5.0.35. Реєстрація тільки через UDP, порт стандартний 5060.

Рекомендація виставити DTMF на стороні клієнта як SIP-Info.

На софтових sip-клієнтах варто прописати вручну кодеки alaw, ulaw та gsm - решта не працюють ще й не дають зареєструватися.

Краще за все використовувати фірмовий застосунок Ukrtelecom A10 (Android) та W10 для Windows (можу поділитися програмним клієнтом, бо його знайти в Інтернеті практично неможливо). Зауважте, що програмний клієнт не авторизується при активованому VPN (напр., якщо на телефоні встановлено Blokada для блокування реклами та спаму, то програма не запуститься з помилкою) і в ньому не працює DTMF.

Рекомендую MicroSIP як софтовий SIP-клієнт для Windows (OpenSource).

Зв'язок працює на закордонних IP.

Для організації примусового форвардингу(трансферу дзвінків) можна скористатися web-мордою користувача або налаштувати коди додзвону (feature code) на стороні пристрою (ТА):
*21*number# callforwardall on
#21# callforwardall off
*22*number# callforwardbusy on
#22# callforwardbusy off
*61*number# callforwardifnotreply on
#61# callforwardifnotreply off

UPD: Нарешті знайшов найкращий мобільний софтфон, який не "рубить" зв’язок, а також має пуш, певно, ви здогадалися - Acrobits GW.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.09
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4 Prime
добрый день! подскажите решение плиз. компания работает на несколько стран. довольно много исходящих звонков. центральный офис в россии, поэтому пользуемся битрикс24.ру
как программно и аппаратно сделать так, чтобы в каждой стране была своя телефония, но обрабатывалось все в российском битриксе24?
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Лайфхак стосовно SIP в Єгипті.
Через 3G SIP працює, а через LTE ні.
Перевірено на операторі Etisalat, можливо на інших теж спрацює.
 
Реєстрація
26.06.17
Місто
Киев, Рига, Амстердам
как программно и аппаратно сделать так, чтобы в каждой стране была своя телефония, но обрабатывалось все в российском битриксе24?
Не знаком с возможностями вашего Битрикса, но если он допускает подключать свои линии и прописывать правила маршрутизации, то вам нужно подключить местные номера интересных вам стран (через SIP или шлюзы) и прописать маршрутизацию, например (380)...... -Украина, (7)..... - Россия, (1)..... - США и Канада, (44)...... - Англия и т.п.
Если ваш Битрикс не позволяет делать маршрутизацию, поднимите свою физическую или виртуальную IP АТС и подключите Битрикс в качестве линии на Россию.
В качестве тренировки и отладки решения зарегистрируйтесть на ruvoip.net там довольно гибко всё настраивается. Потом перенесёте отработанные решения на свою физическую АТС.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Re: SIP от IT

Лайфхак стосовно SIP в Єгипті.
Через 3G SIP працює, а через LTE ні.
Перевірено на операторі Etisalat, можливо на інших теж спрацює.

Прикольно:apl: Дякую за інфу, треба буде перевірити.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Ну до таких манипуляций я не доходили...



Ну я теж кілька днів не міг зрозуміти чому у жінки періодично дзвінки проходять, а в мене завжди нема голосу.
Виявилось, що її телефон часто випадає в 3G.
Переключив свій в 3G only і більше ніяких проблем зі зв'язком.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Re: SIP от IT

Rudi, вы уточняйте, у вас карточка Etisalat или вы роумнгом пользовались. Т.к. если симка именно Etisalat, то должен быть sip заблокирован.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Rudi, вы уточняйте, у вас карточка Etisalat или вы роумнгом пользовались. Т.к. если симка именно Etisalat, то должен быть sip заблокирован.


Що тут уточнювати?
Були місцеві сімки Etisalat.
Був би роумінг я б так і написав :)
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Re: SIP от IT

Какие именно местные, dataline или звонки? Вы тоже не удосужились этого уточнить.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Какие именно местные, dataline или звонки? Вы тоже не удосужились этого уточнить.


Надайте будь ласка повний перелік питань які я не "удосужився" уточнити. І я зроблю все можливе щоб надати максимум інформації, яка вас цікавить.

P.S. Карти були з тарифом Traveler 175 та Traveler 350 які включають дзвінки, SMS та передачу даних.
http://www.etisalat.eg/etisalat/portal/travel_to_egypt_en
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Re: SIP от IT

Rudi, да у меня никаких вопросов нет. Просто непонятно было как вы использовали сип, т.к. в Египте заблокирован сип на законодательном уровне с 2015 для мобильных операторов и с 2017 да всех без исключения (проводных). Режут кодеки. Работает только opus wide, opus full, но изза больших задержек ими пользоваться нереально. Единственное что, не все ip сети у них заблокированы и можно словить айпишник, мучая телефон переподключенем мобильных данных. Но это костыли. Теперь стало все на свои места, вы использовали симку для туристов, о чем не удосужились сообщить, вводя людей в заблуждение. Вот приехал бы турист, купил симку местную и начал тут плевался, т.к. позвонить бы так и не смог. А теперь прочитает посты и будет в курсе. Кстати блокировки обсуждались тут не раз, видимо вы тоже особо за темой не следите.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Прошу уважно перечитати моє повідомлення.

Розводити теоретичні жуйки можна скільки завгодно.
Я порекомендував переключити телефон в режим 3G зв'язку. Саме після цього в мене запрацював SIP. Звичайно ж я пробував знову вмикати LTE і голос через SIP зникав.
Добре якщо це комусь допоможе.
Буде це працювати чи ні можна перевірити на практиці.

Стосовно кодеків теж є цікаве спостереження. Саме згаданий вище Opus wide в мене і був першим в списку використання. З ним так само не було голосу на LTE, а на 3G голос передавався спотвореним. Після переходу на стандартний u-law зв'язок був ідеальним.

Також теоретики, які уважно слідкують за темою, добре знають і про блокування VPN у Єгипті.
Я маю невеликий практичний досвід в цьому питанні, можливо він також комусь стане в нагоді.
З усіх VPN протоколів без проблем працював тільки SSTP, все інше блокується.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Re: SIP от IT

lsd, не пойму сарказма. Считаете, что Rudi, придумал что-то? Наоборот, человек поделился реально полезной информацией. А вы ему, практику, хотите доказать, что у него не работала связь, и ему это приснилось? Странно это, как по мне :)

Добавлено через 45 минут
Кому интересно, на LifeCell появилась функция входящих в BIP. Нужно бы ИТ что-то решать с SIP роумингом.
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Re: SIP от IT

Igorello, причем тут сарказм, тут ключевое слово сим карта Etisalat "Traveler". Где сип не режут. Во всех остальных случая режут в 2g/3g/4g. А полезность информации без этого уточнения была бы сведена к нулю. Почему в LTE у Rudi не работало, не понятно, надо разбираться на месте. Вообще у них с LTE много проблем пока. Но это уже к этой теме не относится.

Rudi, если интересно насчет vpn, могу в личке рассказать самый простой способ обхода VPN в Египте если сами можете его настрить.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: SIP от IT

Igorello, причем тут сарказм, тут ключевое слово сим карта Etisalat "Traveler". Где сип не режут. Во всех остальных случая режут в 2g/3g/4g. А полезность информации без этого уточнения была бы сведена к нулю. Почему в LTE у Rudi не работало, не понятно, надо разбираться на месте. Вообще у них с LTE много проблем пока. Но это уже к этой теме не относится.

Rudi, если интересно насчет vpn, могу в личке рассказать самый простой способ обхода VPN в Египте если сами можете его настрить.


Поясніть будь ласка у кого у них багато проблем з LTE і які саме проблеми є.
Бо ні я ні мої знайомі ніяких проблем крім блокування окремих сервісів не помітили.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Re: SIP от IT

А вы не хотите эти темы пообсуждать в профильной ветке, а не здесь? Где-нибудь в "Связь в Египте"?
 
Зверху