Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Українці зможуть отримати SIM-карту з 4G поштою
28 лютого 2019, 13:57

Київстар надає абонентам нові можливості для заміни звичайної SIM-карти на USIM з підтримкою 4G. Тепер абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть замовити безкоштовну доставку USIM карт.




Послуга надається Київстар у партнерстві з національний оператором поштового зв'язку "Укрпошта". Абоненти можуть замовити доставку USIM у додатку "Мій Київстар". Протягом 5 робочих днів вони отримають нову картку та інструкцію щодо її заміни на вказану у заявці поштову скриню.


Безкоштовна поштова доставка USIM карток доступна для абонентів, які користуються послугами передплаченого зв’язку Київстар не менше трьох місяців і мають смартфон, що підтримує технологію LTE.

Щоб перевірити, чи підтримує наявна у абонента картка 4G, можна скористатись USSD-кодом *245*4#. Для перевірки смартфона на сумісність з 4G/LTE набирати *245*5#

Також Київстар пропонує й інші зручні для абонентів способи заміни SIM-карт на USIM з підтримкою 4G:


безкоштовно в одному з більш ніж 430 фірмових магазинах оператора;

безкоштовно в 3000 інших торгових точках (у мережах мобільної техніки, сервісних центрах та інші магазинах), де є позначка "Безкоштовно замініть свою SIM-карту";

придбавши стартовий пакет Київстар зі знаком 4G та самостійно здійснивши заміну згідно з інструкцією за посиланням.
 
  • Like
Реакції: drmz

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
drmz, у смі тільки сьогодні заговорили, так що не до мене прензія, це журналісти тормозять.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Все. Загнулась чегова сімка 3 в 1. Це вже третя за 1 рік і 3 міс. Вона пропрацювала найдовше - 1 рік. Збираюсь і йду в КС міняти.
Але, на відміну від попередніх, загнулась не зразу. Помирала 1 день. Вчора помітив 3 рази відвал сімки. Перезагружав телефон - працювала до 1 год часу. Сьогодні вже після перезагрузки телефона працює до 30 сек. Пробував на 2-х телефонах, ситуація аналогічна.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
У меня, кстати, аналогично.
Симка умирает за 6-7 месяцев.
Раньше (до замены на 4Г) всё работало около 10 лет и ни разу не умирало.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Загнулась чегова сімка 3 в 1. Це вже третя за 1 рік і 3 міс.

Отож тому й не поспішаю відмовлятися від "клона" в китайскій мультісім, ще жодного разу не горіло (з початку 2000-х одного разу був випадок, злетіли номери ще з Сільвера, але сам він не здох).
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, а вы за год и три месяца телефон меняли?
А причому тут телефон? На різних телефонах я сімку перевіряв сьогодні, щоб переконатись, що не в телефоні поломка.

Добавлено через 2 минуты
Тільки-що повернувся з салону КС. Сімку поміняли безкоштовно, сказали, що теперішню партію з жовтня минулого року роздають, і поломок ще не було. Побачимо.
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
raptor, Я не про проверки в других телефонах спрашивал. Если основной телефон, в котором горят симки, был один и тот же, я бы задумался о смене аппарата.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, Я не про проверки в других телефонах спрашивал. Если основной телефон, в котором горят симки, был один и тот же, я бы задумался о смене аппарата.
От, не треба спихати на телефон. Мої сімки горіли в різних телефонах. Горіли лише сімки КС 4G ready 3 в 1. Сімки інших операторів не горіли в цих телефонах ніколи. Також сімки горіли в родичів, в їхніх телефонах. І також - сімки КС 4G ready 3 в 1. Зі слів працівника цоа КС, були проблемні партії сімок, які згоріли в дуже великої кількості абонентів, які їх отримали. Тому - це проблема сімок КС, глобальна, по цілій країні. Тут купа народу з різних міст про це відписалося.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
raptor, а я вот, например, не уверен, что у вас и ваших родственников нормальные аппараты, в которых горят симки :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, а я вот, например, не уверен, что у вас и ваших родственников нормальные аппараты, в которых горят симки :)
А я переконаний, що сімки браковані. І працівники КС це підтвердили.
Та нормальні в нас апарати. Старі сімки КС, а також сімки інших операторів в них не горіли ніколи.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
raptor, сотрудники КС вам еще и не такое расскажут. Попробуйте вместе с новой симкой заменить свой телефон на новый. И посмотрим через год. Сгорела или нет :) А так, это только ваши домыслы.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, сотрудники КС вам еще и не такое расскажут. Попробуйте вместе с новой симкой заменить свой телефон на новый. И посмотрим через год. Сгорела или нет :) А так, это только ваши домыслы.
Телефони вже міняли. В мене за рік помінявся телефон на інший. І ще в трьох родичів таке ж. За цей рік у всіх по 2 рази згоріли сімки КС 4G. Причому, в усіх, в іншому слоті, сімки інших операторів не згоріли ні разу. Тому, це не домисли, а перевірені факти.
 
Зверху