бонусы на ГТ

Статус
Закрита.

Alex Falcon

Кот, который гуляет сам
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev, Ukraine
Телефон
Nokia
webivan, и бесплатных, ничем не ограниченных, входящих на прямой номер. У меня в месяц их от 4 до 6 часов ;)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Alex Falcon,
Ну я свой отключил месяц назад, ибо у меня это было не более чем 15грн/мес на ветер.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Якось криво подаються дані по Голден Клубу у виписці: вииска ніби за період листопада, однак списання бонусів показано за жовтень. А за листопад, виходить, буде показано у виписці грудневій. Мені цікаво, що там буде, оскільки амв дзвінки за кордон і трохи користувався дзвінками по Україні з Ультра легкого: дзвінки на мобільні дешевші. ніж в Алло Бі, хоч там і за бонуси. Ще один момент: в цьому місяці прийшов на мило лист уже з двома логотипами: ГТ і КС бізнес. Якщо хтось ще отримує листи в конвертах(хоча мені казали, що з цього місяця, себто листопада, таке не практикуватиметься), то напишіть, що вам прийшло
До речі, цікавий глюк помітив з телефоном Samsung R-210: кои там стоїть карта ГТ, то він не бачить мережі Бі. Коли ж ставлю туди карту Бі - то ніяких проблем з реєстрацією не помічено. Хто скаже, з чим може бути пов"язано?
 
Статус
Закрита.
Зверху