Golden Telecom

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Lawyer, а предоставление услуг? по бумагам - все уже переписано на кс.

«Надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Київської області» (№ 364703 від 19.10.2007 р.)

«Надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території Одеської, Донецької, Луганської, Запорізької, Полтавської, Вінницької, Житомирської , Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Кіровоградської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей Автономної республіки Крим та м. Севастополь» ( № 421861 від 03.12.2008 р.,)


По бумагам- ООО "Голден телеком"
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
2. Код 039 повертається державі.
Лайфик возьмёт? :feel:
3. Заявки на перерозподіл частот між КС і ГТ були подані в НКРЗ ще в 2012 році. Чекають на результат.
В смысле слив под КС?

Добавлено через 32 секунды
Lawyer, ну и к чему это? gt выходит с бизнеса gsm, дальше играет KS

пока еще никто никуда не вышел
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
пример письма случаем не имеется?
Прошу с 01.09.2013 разорвать договор № ХХХ от ЧЧ.ЧЧ.ЧЧЧЧ Остаток баланса зачислить на Р/с в АБ "рога и копыта" МФО, ОКПО, Назнач. платежа или перевести на баланс номера 067ХХХХХХХ (что-то в этом бухе). А так же после разорвания договора выслать документ подтверждающий закрытие договора и отутствие задолжености перед ГТ....

Добавлено через 1 минуту
vlm, самое оно :)
Не удаляй до осени, мало ли кому понадобится еще.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: vpro

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
Останнє редагування:
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
Verden, Ти дуже цікава людина. Правда, у нас такими цікавими в країні хоч греблю гати. Звідки взяв, що я не дзвонив? Дзвонив ще тиждень тому і на усі цікаві мені питання відповіді отримав. На жаль, не такі, щоб вони мене втішили. Тому написане тобою у п.4 знаю і так.
Просто, оскільки вирішення питання дійсно дебільне і означає як зміну ідеології-структури користування прямим, так і збільшення платні у 4-5 разів, можуть оговтатися і переграти. А можуть і рогом впертися.
Тому по суті:
Пішов сьогодні і підключив на Лайфі за 106 грн. класний номер ABA-XZ-XZ і радію. З огляду невеликої кількості вхідних усе ще краще ніж було на ГТ: жодної додаткової абонки до вже існуючого контрактного номера. А за підсумком переадресованих вхідних навряд платитиму більше, ніж платив ГТ)).
Спасіба Київстару!)))
 
  • Like
Реакції: Boss

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Він хоч би заповнив те, що в нього є;) Та ще й треба врахувати, що в них з"явиться код 091, якщо Утел приєднають. Але якби взяли новий і з нуля всіх абонів 091 попереводили туди - було б менше геморою. Та й код 039/093 доволі звучні:)
В смысле слив под КС?

Думаю, аналогічно, як і з УРС було: перерозподіл на користь КС.

Добавлено через 5 минут
дело времени. прогнозы уже писал
.

Ага, пам"ятаю-пам"ятаю: недавно переводили на білінг КС... і тут ВНЄЗАПНО!
Треба тобі міняти екстрасенсів по кілька разів СС довбати:D
 
Останнє редагування:

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Verden, Ти дуже цікава людина. Правда, у нас такими цікавими в країні хоч греблю гати.
Тебе можна покласти в самий підмурівок греблі - міцний буде: ти
Дзвонив ще тиждень тому і на усі цікаві мені питання відповіді отримав.
і відповідь знаєш, але все одно тебе
цікавить лише прямий і кінцева переадресація на 068. .... Але що буде з прямим і з договором, який я не переукладав?
при тому, що договори GSM 4 числа анулюють, а прямий номер, як ти сам пишеш:
що "Голден телеком" згідно договору надає мені послуги мобільного (!) зв'язку, а прямий - додаткова послуга.
. Коли в грудні відключали додаткові послуги - СМС і Голосову пошту, про анулювання договорів ніхто не говорив. Коли анулюють базову послугу - мобільного зв"язку, яким чином буде функціонувати прямий міський, якщо він всього лиш додаткова послуга, надбудова до GSM?
Просто, оскільки вирішення питання дійсно дебільне і означає як зміну ідеології-структури користування прямим, так і збільшення платні у 4-5 разів, можуть оговтатися і переграти. А можуть і рогом впертися.
Якщо щось і переграють, то скоріше для корпорацій. Заради 10 тисяч абонентів, половина з яких ІМХО лежить на полиці, ніхто нічого не буде перегравати. Робити жменьці користувачів послугу дешевшою, ніж базовим абонентам - нонсенс. Хоча, як писав pv_, дурень думкою багатіє:)
Тому по суті:
Пішов сьогодні і підключив на Лайфі за 106 грн. класний номер ABA-XZ-XZ і радію. З огляду невеликої кількості вхідних усе ще краще ніж було на ГТ: жодної додаткової абонки до вже існуючого контрактного номера. А за підсумком переадресованих вхідних навряд платитиму більше, ніж платив ГТ)).
Спасіба Київстару!)))
Треба ще, щоб кожен, хто з ГТ перейде на щось інше, обов"язково відписався, на що він перейшов, і як це його вставляє. Дуже інформативно, і головне - по темі.:rolleyes:
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
Та ще й треба врахувати, що в них з"явиться код 091, якщо Утел приєднають...
Можливо і приєднають, але це далеко не факт. Скоріше 039 Лайфом стане, ніж картьожнік (у якого в Лайфі нема контрольного пакету) турків утрамбує перекупити "повітряний" актив з дорогоцінним 3G-недооператором Тримоб. Хоча може і утрамбувати, якщо купив не за дурні гроші. Але останнє означає, що ці ліцензії скоро отримають і інші гравці ринку. Можливо, навіть дуже скоро.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Verden, смейся дальше. больше не хочу с тобой вести эту дискусию.

ніхто ж не веде дискусію:) Я просто тобі нагадав твої безапеляційні заяви, які не мали під собою підгрунтя.:eek: Просто не треба видавати бажане за дійсне, от і все.
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
Треба ще, щоб кожен, хто з ГТ перейде на щось інше, обов"язково відписався, на що він перейшов, і як це його вставляє. Дуже інформативно, і головне - по темі.:rolleyes:
Нє, наслідки дій КС з абонентами ГТ звісно ж "не по темі"!)) Радий, що тебе вставлятиме від ГТ чи то до 4-го вересня, чи то до 1-го лютого:dash1:. Потім розповідатимеш це клієнтам після зазначених дат :rolleyes:. А от об'єднання Лайфа з Утелом разом з кодом 039 - то канєшна "по темі"))).

Добавлено через 6 минут
дурень думкою багатіє:)
Угу)). А ще кажуть, що дурні не володіють інформацією. Наприклад, про те як КС анонсував, а потім вирішив не підвищувати абонку за "Інтернет без меж" до 1,25 грн./добу.
Якщо комусь непотрібні 20*10тис=0,2млн. зайвих грн. на місяць, я за них теж спокійний, як і за деяких дурнів)))).
 
Останнє редагування:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Якщо комусь непотрібні 20*10тис=0,2млн. зайвих грн. на місяць, я за них теж спокійний, як і за деяких дурнів)))).

А затраты на эксплуатацию сети каждый месяц считал? Электричество, аренда мест под базы, лицензионные платежи, межсетевые взаиморасчеты операторов. В КыСе тоже не фраера сидят, видимо посчитали, что мобильная связь Голдена больше проедает чем зарабатывает. Эх, были времена еще году в 2004-м, когда мобильной связью они дотировали провода...
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
А затраты на эксплуатацию сети каждый месяц считал?
Я настаивал на сохранении сети? :dik: Какие Вы сегодня... веселые!)) По-моему речь шла не о лежащих на полке "бесценных" номерах 039, а о прямых, ради которых "все и писАлось". И, если ликвидация железа (моб. оператора) в этом смысле логична, то рубить-коверкать условия тарифа - крайнее проявление дебилизма. Конечно, те кто согласится платить в 4-5 раз больше за прямой, наверное что-то такое знают, чего не знаю я:rolleyes:. А для тех, кто "не знает", наверное было очень сложно догадаться предложить для владельцев 068 (ради которых тариф "Рациональный" и был создан), контракт с теми же условиями, на которых они в данную минуту сидят на предоплате (или около того). И прямые переадресовать непосредственно на них.
Нет, ну я конечно понимаю, что у "многочисленных" добровольных владельцев прямых от КС условия намного более суровые:cool: и терпеть "пианеров" с прямыми на 068 и старыми условиями было бы не очень приятно. А еще говорят, что есть конкуренция на рынке :) и абонка в 25 грн./мес за прямой уже может предполагать солидный пакет городских минут))). Без пакета минут операторы СДМА удерживали своих абонентов прямым с абонкой в 9 грн., а в Лайфе ее вообще можно не платить. Конечно, на таком конкурентном фоне (25 грн. прямой + 50 грн. КС-контракт + 10коп./минуту переадресации на кривой = 75 грн+10 коп./мин) наверное выглядит верхом мужества и корпоративного патриотизма :dash1:, а "дороговизна сети ГТ для такого кол-ва абонов" - типа "отмазка для шарящих" :).
 
Зверху