Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
аналогічна ситуація. продаван з Алі видав трек для іншої людини. На пошті знайли ту посилку, там чужі дані адресата. Як виявилось, ту посилку відправив взагалі магазин newchic.com на огляд місцевій дівчині-блогеру. звідки тільки в продавана мого той трек взявся ?
Я замовляв вимикач Sonoff а дали трек від лампи для нігтів newchic. До речі, по диспуту отримав кошти за підозрілу доставку (вказав причину: продавець відправив на неправильну адресу)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, ага ось інфа з ОК УП: "Всі автоматизовані відділення Укрпошти приймають міжнародні поштові відправлення за роздрукованими супровідними документами. Тепер у Вас є можливість роздрукувати супровідний ярлик для дрібного пакету, бандеролі та відправлення з оголошеною цінністю на одному з 1456 відділень на термопринтері." І під 1456 файл, в яких саме відділеннях друкують наліпки.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Трекинг внутренний не работает? С утра отправиль письмо,ю - ни в телеге, ни на сайте не отслеживается
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
він працює, але довго завантажує дані...:) принаймні у мене так.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Получил сегодня новость от паблика в вайбере. :)
 

Вкладення

  • IMG_20190103_124132.jpg
    IMG_20190103_124132.jpg
    78.5 КБ · Перегляди: 80
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Уже з 15 числа одна посилка висить у "відправлена закордон", а ніяк не доставляється туди... Певно лежить десь на полі у Борисполі... Почекаю ще з тиждень і почну розшукувати....
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Помогите Даше Укрпоште найти нужное отделение. Сегодня подана вторая заявка по поводу того почему на посылке указано все правильно, а она блуждает по области и намылилась во Львов :dash1: (посылка из китая)
 

Вкладення

  • Безымянный.png
    Безымянный.png
    42.5 КБ · Перегляди: 46

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кочевник, мне 2 оператора зачитывали из их базы данные, там все верно в тч. и улица с домом, я уже молчу про индекс. И до сегодня маршрут был указан верно, ночью же поменялся на Львів - Львів
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
мне 2 оператора зачитывали из их базы данные, там все верно в тч. и улица с домом, я уже молчу про индекс.
Мені також читали з бази. Насправді виявилося, що наклейка на зовсім іншу людину.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кочевник, У меня спросили фамилию, а имя он сам назвал, далее номер и полный адрес, я даже уточнил правильный ли район указан (таких нп в области два), и все верно было. Как он мне сказал составил заявку руководству запорожского отделения, и львовскому ( на случай если она все таки туда приедет).
И тут еще одни малюсенький прикол, сегодня вторая(совершенно другая посылка от другого продавца пришедшая в страну с интервалом в неделю) посылка уехала тоже в то село, а не куда нужно, на нее тоже составлена заявка.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Shinime, вітаю, тебе вузькоглазі "друзі" кинули.
Я знайшов ту посилку, про яку читали мої дані з бази. І там реально були дані іншої людини.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кочевник, ну посмотрим, надеюсь на почте сообразят их доставить всё таки мне. Там 2 аккума от хороших продавцов которые шли через мист, который их во Львове скинул укрпоште и я думаю это все "плохая карма" миста :rolleyes:
UPD: Посылка приехала во львовское отделение номер 35, пришлали смс мол забирайте, спасибо блин!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.11.18
Місто
Киев
УП очень утомили.
По рабочим вопросами часто ими пользуюсь-крайне порадовали возможностью создания онлайн накладных.
В остальном-сущий ад.
Из моих личных проблем
1. Не доставляли посылку, которую отправитель оплатил, курьерскую доставку на дом - отказывались выдать её кому-то из членов семьи (фамилия одна, прописка одна, не отдавали), предлагали платно заказать курьерскую доставку.

2. В отделение пришла посылка, пришло уведомление, посылку не выдели, сказали "ну не можем найти, что хотите" два месяца кормили завтраками, рассказывали куда написать - на электронную почту, на сайт, заявление бумажное руководителю - реакции ноль. Решилось через пропозоривание их через личную страницу в ФБ, репосты друзей друзей и затегивания упшных работников

Сейчас вот жду посылки, которые с 20.12.2018 судя по трекингу Алиэкспресса числятся в стране назначения, а по треку укрпочты они лежат уже третью неделю в Эстонии.

А теперь они ещё вместо новой почты доставляют и айхерб, тоже жопа ещё та.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кочевник, первая перенаправлена вроде как уже мне в отделение(пока не придет не могу быть уверенным что она не уедет на рандомный индекс), вторая все еще во львове но обещали сегодня мне позвонить по поводу ее( подавал еще заявку в поддержку в пятницу вечером)
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
[MENTION=394]Кочевник[/MENTION] знаете что выяснилось? на посылке левая наклейка, ее вернули мисту, укрпошта не причем оказалась :dash1: Вторая у меня на отделении уже, с ней разобрались они
 
Зверху