Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Vodafone

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
01.03.2024 — Зміна наповнення тарифів 4G Smart S та L, а також зміна їх назв на Euro S та L відповідно. Зростання вартості тарифу S (вартість L лишається без змін). Доступний роумінг, Подвійні хвилини та PASS'и стають недоступними у цих тарифах.

22.02.2024 — Зміна вартості та наповнення деяких тарифних планів (подорожчання, збільшення ГБ, відключення безкоштовних PASS'ів)


02.02.2024 — Зростання вартості послуги "Рік без абонплат" для деяких тарифних планів

☝️
Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
07.03.2023 — Зміни в умовах послуги "Польща на день"
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

А чего закрыли тему, Тариф "Супер МТС Команда 3D? Уже раз тоже хотели перевести всех в другой тариф, в последний момент оставили. Беспредел! Закрыли тему, пока тариф существует!
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

По мотивам этого топика, ради интереса, поинтересовался у двух приятелей. у которых, как я знаю, Супер МТС 3D Нуль. В какой тариф будете переходить?
Ответ был примерно в том кдюче, что, мол, какой мне интерес куда-то переходить? Звоню мало, когда кончаются деньги - пополняю счет. Расходы за месяц не напрягают, зачем куда-то переходить?
А тут такие копья ломаются из-за каких-то пары копеек...
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

golova, ну тут же дело принципа - не платить за связь или если платить то 3 копейки. Я ранее тоже так мыслил а сейчас махнул рукой и ищу как заработать больше а не как экономить копейки на связи.
Большинство этих изменений даже и не заметит, некоторые даже обрадуются что им накинули минут и шарового инета практически за ту же плату.
Я просто не пойму возмущения - 20 грн это на сегодня копейки, лайф в 3 раза поднял минимальную планку при этом ничего не добавив и нормально, пережили.
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

alex_b
Что бы не флудить в теме , предлагаю тут обсуждать дальше. ;) Там тебе уже дал ответ.http://red-forum.com/showthread.php?t=27595&page=45
"отец" когнитивного диссонанса, леон фестингер: «люди воспринимают и интерпретируют информацию так, чтобы она удовлетворяла их собственным убеждениям». )
 

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

golova, ну тут же дело принципа - не платить за связь или если платить то 3 копейки. Я ранее тоже так мыслил а сейчас махнул рукой и ищу как заработать больше а не как экономить копейки на связи.
Большинство этих изменений даже и не заметит, некоторые даже обрадуются что им накинули минут и шарового инета практически за ту же плату.
Я просто не пойму возмущения - 20 грн это на сегодня копейки, лайф в 3 раза поднял минимальную планку при этом ничего не добавив и нормально, пережили.

ну как пережили, они потеряли почти 10% абонентов. возможно полочных или малодоходных, но все ж.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Так як розділ команди 3Д закритий, спитаю тут - з Команди 3Д перехід тільки в Лайт +, чи можна якось в Ред С 2015 випросити (номер доньки)?
 
Реєстрація
29.01.16
Місто
Ірпінь
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Так 3-го числа усіх автоматом переведуть у Red S 2015
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Так як розділ команди 3Д закритий, спитаю тут - з Команди 3Д перехід тільки в Лайт +, чи можна якось в Ред С 2015 випросити (номер доньки)?
в тариф ред 2015 с мтс бесплатный переход открыт. никого не надо просить, просто нажми *730#
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Так як розділ команди 3Д закритий, спитаю тут - з Команди 3Д перехід тільки в Лайт +, чи можна якось в Ред С 2015 випросити (номер доньки)?

Як мені пояснили, то все залежить від режиму використання.
Тобто якщо я більшість дзвінків здійснював всередині мережі, то мені пропонують тільки "Vodafone Light", а я вже сам безкоштовно можу перейти в "Vodafone Light+".
Якщо б я телефонував на номери інших операторів, то мені б було запропоновано перехід в "Vodafone Red" (S, M, чи L залежно від мого об'єму дзвінків на інших операторів).
 
Реєстрація
10.02.15
Місто
Киев
Телефон
MI A2
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Ognenko,какие то они не послидовные :D У меня мелкая звонила практически только на 2 номера "семьи" и редко на другие МТС - переводят автоматом в S 2015
 

DVP

Заблокирован
Реєстрація
31.08.14
Місто
Полтава
Телефон
Samsung J510H (2016)
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Ognenko,какие то они не послидовные :D У меня мелкая звонила практически только на 2 номера "семьи" и редко на другие МТС - переводят автоматом в S 2015
То смотря в какой ред 2015 ещё переведут, у меня девушка пользовалась без обязательств +2500 минут +1,5 гига инета за 30 грн, все обходилось в 50 грн в месяц, так ей из ред 2015 предложили ТОЛЬКО ред L за 90 грн в месяц который и нафиг не нужен за такую цену. Потому и перешла в ред S 2016 за 60 грн месяц.
 
Реєстрація
10.02.15
Місто
Киев
Телефон
MI A2
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

DVP, я конкретно про тариф Команда 3Д и конкретно про СМС,которая пришла и о чем раннее спрашивали здесь;)
 

DVP

Заблокирован
Реєстрація
31.08.14
Місто
Полтава
Телефон
Samsung J510H (2016)
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

DVP, я конкретно про тариф Команда 3Д и конкретно про СМС,которая пришла и о чем раннее спрашивали здесь;)
Так на какой ред в смс написано? S, M, L, ?
 
Реєстрація
10.02.15
Місто
Киев
Телефон
MI A2
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

DVP, вы читаете между строк? см #3100
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Чергові зміни тарифікації МТС

Зачастую звонки на номер семьи, изредка СМС -- перевод с Команды в Light.
Кого куда указано в сообщении.
 
Реєстрація
26.08.10
Місто
Киев
Телефон
Siemens S65; NOKIA 2112
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху