Свавілля Vodafone

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Беспредел МТС

Пару лет вообще не вникал в тему тарифов и т.д. Сегодня прозрел с того, что на всех симках мтс кушало :dik: гривну за услугу, которой никогда никто не пользовался, конференц связь.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Re: Беспредел МТС

GLOOMER, кто не читает форум периодически - попадает на деньги.

На деньги попадает тот, кто читает форум вместо того, чтоб махать лопатой зарабатьівать деньги.
Да, провокация ))
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Беспредел МТС

Olexa, а кто то читает зарабатывая деньги или зарабатывает читая форум, каждому свое.:D
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Беспредел МТС

Olexa, а кто то читает зарабатывая деньги или зарабатывает читая форум, каждому свое.:D
да меня сам факт убил ... а читать и зарабатывать уже давно перешёл на другие ресурсы.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Re: Беспредел МТС

Ну що. хто тут писав, що потрібно Приват 24 прив"язувати на контракт, бо це надійніше?:mad:
Вчора моїй половинці, яка юзає контракт (зареєстровано на мене), раптово вирубали номер. При спробі позвонити на нього трубку підняв якись мужик, і заявив безапеляційно, що це його номер, яким деякий час не користувався, а зараз відновив. Жінчина сімка в цей час була деактивована. Враховуючи, що на той номер прив"язаний Приват24, вона мусила терміново блокувати через дзвінок Привату всі картки і рахунки (респект оператору Привату, з пів слова зрозуміла що сталося, і прийняла заявку на блокування всіх рахунків).
Я тим часом визвонював на оператора МТС, яка спочатку категорично відмовлялася вірити, що у мене свиснули контрактний номер. І тільки через 5 хв наради з якимось начальником вона визнала, що я правий. Пояснювати що відбулося оператор відмовилася, сказала, що максимум може заблокувати і стару, і нову сімку до ранку, поки я прийду в ЦОА з паспортом, щоб довести, що це моя сімка.
Сьогодні відвідав ЦОА (нове, водафонівське), і так і не почув від представника пояснень, що відбулося з моєю сімкою. По його словаам - це технічна помилка когось з персоналу компанії, але надати інформацію хто саме і в якому відділенні оформлювали заявку відмовився, бо сказав, що система не баче. Всі наступні питання він запропонував задавати центральному офісу в Києві.:mad:
Я знаю, що представники компанії читають форум, тому у мене до вас є кілька питань:
1. Номер 50 хвилин належав іншій людині, що вона робила з сімкою в цей час (дзвінки в уганду чи операції банкінгу, та інші приколи)? Як мені отримати доступ до цієї інформації?
2. Яким чином могла відбутися ця "технічна помилка"? Причому перед деактивацією сімки жінці встигла зайти СМС, що її номер змінено. У ваших співробітників руки з сраки ростуть, чи це свідома співпраця з шахраями?
3. Які заходи збирається вжити компанія, щоб такі "помилки" були неможливі в майбутньому? Басні про "проведена роз"яснювальна робота" лишіть при собі, з ваших контрактів і так люди втікають, ті хто лишилися - сидять тільки заради гарантії цілісності і збереження сімки. А гарантії, як виявилося, відсутні.

ПС Офіційний письмовий запит на ваш центральний офіс я обов"язково продублюю, бо "ой вибачте, ми не знаємо що сталося" у відповідь на дану ситуацію від телефоннного опреатора і від представника ЦОА мене абсолюно не влаштовує.


[MENTION=4380]Dfg[/MENTION], а є якийсь розвиток історії з викраденням контрактного номера? Це ж прецедент, шо капєц! До МТС звертався? Відповідь хоч якусь дали? В поліцію писав? Справді, дуже цікаво, що то було.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
Re: Беспредел МТС

А блокануть ее через инет можно было?

Добавлено через 2 минуты
Или там код на трубу тоже приходит?
 
Останнє редагування:

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Беспредел МТС

[MENTION=2653]Goodok[/MENTION],
а є якийсь розвиток історії з викраденням контрактного номера? Це ж прецедент, шо капєц! До МТС звертався? Відповідь хоч якусь дали? В поліцію писав? Справді, дуже цікаво, що то було.
Чесно загнилив звертатися письмово, думав що в конторі адекватні спеціалісти все-таки залишилися. Звернувся через Вашу думку запхайте в сраку
Доброго дня.
13 січня 2017 року в другій половині дня сім карта за номером 050*******, якою користується моя дружина (за умовами контрактного підключення оформлена на мене), раптово перестала реєструватися в мережі. При дзвінках на неї трубку піднімав невстановлений мужчина, який повідомляв, що це його сімка, яку він відновив. При дзвінку на оператора (з відповідною верифікацією моєї особи) вона спочатку заявила, що викрадення номера не могло відбутися, і тільки після мого наполегливого наполягання відключилася для перевірки цієї інформації. Після повернення, вона повідомила, що номер було відключено через те, що ним не користувалися (причому що це неможливо, бо дружина мінімум раз 10 в день телефонує по ньому, а також користується мобільним інтернетом, рахунки оплачує вчасно). Коли я їй про це повідомив, аж тоді вона прийняла заявку на блокування дублікату моєї сімки, і направила мене у ваше відділення з паспортом для підтвердження.
Наступного дня у відділенні після перевірки моїх паспортних даних ваш представник так і не зміг пояснити, що сталося, і відправив мене звертатися у центральний офіс в Києві за коментарями. Доречі, інформацію про те, хто саме ініціював заміну, а також хто з ваших працівників її виконував він також не надав. Враховуючи те, що я багаторічний власник даного номеру, а також те, що до нього прив"язаний акаунт Приват24 моєї дружини, також не наступали правочини передбачені в підрозділі 10.4 "УМОВИ КОРИСТУВАННЯ МЕРЕЖАМИ MTC", прошу Вас повідомити мені наступну наступну інформацію:
1. Хто саме ініціював зміну номера
2. Хто з ваших працівників її виконував
3. Які операції виконувалися з клоном сімки під час її "вилучення" (вхідні-вихідні дзвінки, СМС, сесії інтернет з"єднань), надання цієї інформації передбачене п. 3.1.5 ваших же правил
4. Які заходи вжила компанія з метою недопущення повторення даної ситуації
5. Чи виконано компанією перерахунок коштів з врахуванням того, що номером біля 2 годин користувалася інша особа?
6. Чому зі мною не з"єднався жоден з працівників компанії і хочаби не приніс вибачення? Мій час і нерви взагалі то не безкоштовні, для вирішення даного питання я мусив відлучатися з роботи в робочий час.
Уточнюю, що дружині перед відключенням прийшло СМС "Вам здійснено обмін SIM-карти на номер 255013700026819". Відповідно до "ПРАВИЛ надання та отримання телекомунікаційних послуг" без заяви абонента заміна сім-карти може бути примусово виконана тільки відповідно до розділу 25, а саме "Зміна абонентського номера у зв’язку із зміною структури номерного ресурсу та простору нумерації відповідно до рішення Адміністрації Держспецзв’язку здійснюється оператором телекомунікацій безоплатно без згоди абонента з його попереднім повідомленням за місяць до зміни номера". Ви навіть таку дрібницю не виконали (про повідомлення за місяць)
А от відповідь
Шановний Андрію!

Дякуємо за увагу до нашого сайту.

Нам шкода, що сталася така ситуація.

Припускаємо, що заміна була здійснено помилково та випадково.

На жаль, людський фактор ніхто не відміняв.

Зазначимо, що ст. 9 (Охорона таємниці телефонних розмов, телеграфної й іншої кореспонденції, безпека телекомунікацій) і ст. 34 (Захист інформації про споживача) Закону України "Про телекомунікації" регулюють конфіденційність інформації в сфері надання телекомунікаційних послуг.

Згідно з п. 1 ст. 34 Закону України "Про телекомунікації" оператори, провайдери телекомунікацій повинні забезпечувати та відповідати за збереження відомостей про споживача, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, маршрутів передачі й т.п. Також відповідно до частини 4 ст. 39 Закону України "Про телекомунікації" оператори телекомунікацій зобов'язані в межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів і недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення.

Інформацію щодо подібних запитань ми зможемо надати лише у випадку надходження офіційного запиту від правоохоронних органів або за постановою суду.
Далі ноу коментс. Ці ***** навіть не виконали обов"язковий до виконання п. 3.1.5 правил щодо надання деталізації на вимогу абонента.
ПС Якщо хтось допоможе юридично правильно сформулювати лист в НКРЗ, то відправлю письмово. У мене юридичні документи якось сумбурно виходять
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: Беспредел МТС

Dfg
Я тебе больше могу сказать , если ты будешь давить на их халатность , они могут включить игнор согласно 8 или 9 статьи...

Одним словом им пофиг на тебя , как на абонента... Как деньги платить плати, ты им нужен. Как принести извинения и начислить пару месяцев бесплатного общения по вине "кривых рук" сотрудника", нет мы такое не слышали... Европейский бренд, ценности и всё такое, где они? :dash1:

"Ваша думка" . Это всего-то операторы второй линии ... То есть с опытом работы в отличии от 111... Им не дали большие полномочия...

PS А их автономный отдел это уже легенда форума:(. Нужно писать бумагу А4 от руки , лично Устиновой на Киев ... Старших у них нет, всё равны)))) Цирк!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Беспредел МТС

Далі ноу коментс. Ці ***** навіть не виконали обов"язковий до виконання п. 3.1.5 правил щодо надання деталізації на вимогу абонента.
А сам не можеш глянути деталізацію в особистому кабінеті?
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: Беспредел МТС

ПС Якщо хтось допоможе юридично правильно сформулювати лист в НКРЗ, то відправлю письмово. У мене юридичні документи якось сумбурно виходять
Кстати ты на контракте, ты можешь им хорошо взгреть. Если оператора не осознаёт своей ошибки , нужно наказать... Причём тут такая ошибка , что тут нужно с пол года связь бесплатно давать...
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Беспредел МТС

А сам не можеш глянути деталізацію в особистому кабінеті?
Жінка не реєструвалася в помічнику. Тим більше не факт, що на момент зміни сімки ця інформація буде відображатися, оскільки було змінено сам ісід номер, та і наскільки я пам"ятаю інформація доступна з моменту реєстрації. І для чого взагалі мені інформація з помічника, якщо інформація офіційна є підставою для якихось подальших дій. А скрін з помічника (якщо там щось є) - це фількіна грамота.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
Re: Беспредел МТС

А сходить в ЦОА с паспортом и запросить у них детализацию звонков за указанный день... Без рассказывания им о проблемах с симкой.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Беспредел МТС

Dfg, ситуация интересная и тут действительно мог сыграть человеческий фактор.
Подпобную информацию кто это сделал, где и как тебе они не скажут. Но ты можешь набраться наглости и попросить компенсацию, попроси тебе позвонить и урегулировать это недоразумение.

Если желаешь официально их нагнуть, то сначала надо получить официальный ответ от оператора (сделать письменный запрос), обратится в полицию и написать заявление, а потом уже в суд.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Беспредел МТС

MASolomko, контактні дані в повідомленні були, та і в тексті я неоднозначно пояснив, що мій час і нерви коштують гроші. Вони просто забили, "контрактний абонент все стерпить". Через таке пофігістичне відношення до контрактників я і позакривав більшість своїх (колись і батько, і я, і мама були на контракті). Нам просто номер був по барабану, та і умови передоплати на той час були значно кращі. Жінка тримається за номер.
Оффтоп Доречі дивно, брат на корпі КС (він, жінка, діти) розказує зовсім інше про ставлення до корпоративщиків і контрактників

Добавлено через 2 минуты
Подпобную информацию кто это сделал, где и как тебе они не скажут.
Тобто вимоги про надання детальної безкоштовної деталізації вони також можуть ігнорувати?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
Re: Беспредел МТС

Я думаю детализацию получить - возможно, если ее уже не удалили за оный период. А вот выяснить кто и что - сомневаюсь. Либо скажут как мне в интертелекоме - такая информация отсутствует в базе. Либо то, что уже сказали - эта информация не разглашается. Буду удивлен, если будет по другому.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: Беспредел МТС

Я думаю детализацию получить - возможно, если ее уже не удалили за оный период.
:eek:

Вся информация хранится , от начала жизненного цикла номера...

Добавлено через 1 минуту
А вот выяснить кто и что - сомневаюсь.
При каждом входе по номеру , прописывается в базе кто их сотрудников зашёл на этот номер ( делал те или иные действия) . Вся информация доступна , например СБ МТС. Если сделать письменный запрос , обязаны дать ответ...



Добавлено через 3 минуты
Либо скажут как мне в интертелекоме - такая информация отсутствует в базе. Либо то, что уже сказали - эта информация не разглашается. Буду удивлен, если будет по другому.
Сказать и упасть на дурочка, это главная фишка. Так легче работать , проблем меньше и т д .
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
Re: Беспредел МТС

То, что все операции логируются - я предполагаю. А вот что эта информация выйдет за пределы компании для обычного клиента, включая контрактного - сомневаюсь. Под тем или иным соусом. Ну время покажет, как этот конкретный вопрос разрешится
 
  • Like
Реакції: Howl
Зверху