Мобільний зв’язок у Польщі

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перемедон, почитай вище. В Т-мобайл не надаються. В оранж була черга на оформлення номера. Я не став чекати, щоби спитати і вирішив не заморочуватися.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Був в офісах 4-х операторів. Plus, T-mobile і ще два. Жоден з них не дає пакети інтернета на припейді в роумінгу в ЄС. Забив і користувався виключно Київстарівськими 100 МБ в роумінгу.

Дають "ліміт використання основного пакету в роумінгу UE". І він достатній. В Play це такий ліміт.

Доречі помітив , що з 1.01 в кабінеті цей ліміт став більшим. До цього був 1,2 ГБ. Зараз 1,5 ГБ. Це пов'язано з введенням в дію чергового зниження між операторських ставок на трафік в середині ЄС.
 

Вкладення

  • Screenshot_20180107-124334__01.jpg
    Screenshot_20180107-124334__01.jpg
    273.1 КБ · Перегляди: 37

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перемедон, я був в офісі. І спитав співробітника. Він запропонував виключно контракт. Тому що пакети інтернету на припкйді не використовуються в ЄС. Він некомпетентний?
Бавитися з покупкою і реєстрацію, щоби виявилося, що на сайті не вказали пру зірочок не було бажання. Або автори сайту щось не те мали на увазі.
Всі ж такі вумні, натикають лінків на сайти, а власним досвідом не діляться. Мене цікавив пакет у Польщі і частково, щоби використати в ЄС. 50 МБ на добу за 2 злотих не цікавить.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Перемедон, я був в офісі. І спитав співробітника. Він запропонував виключно контракт. Тому що пакети інтернету на припкйді не використовуються в ЄС. Він некомпетентний?
Бавитися з покупкою і реєстрацію, щоби виявилося, що на сайті не вказали пру зірочок не було бажання. Або автори сайту щось не те мали на увазі.
Всі ж такі вумні, натикають лінків на сайти, а власним досвідом не діляться. Мене цікавив пакет у Польщі і частково, щоби використати в ЄС. 50 МБ на добу за 2 злотих не цікавить.

Тариф Play OdNova. Пакет в Польщі 6Гб коштує 25 PLN. З цього пакету в ЄС можна використовувати 1,5 ГБ. Як на скріні. Пакет не має терміну дії, "безтерміновий". Пріпейд. Наскільки мені відомо, схожі умови актуальні для більшості інших операторів Польщі. Все досить просто.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
[MENTION=17798]Jadavin[/MENTION], термін дії пакету інтернет відсутній? Скількі сам номер живе? Як замовити наступний пакет?
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
[MENTION=17798]Jadavin[/MENTION], термін дії пакету інтернет відсутній? Скількі сам номер живе? Як замовити наступний пакет?

В теме выше детально разжевывали и данный пакет тоже.
Пакет бессрочный если есть платные активности раз в месяц. Если нет, списывается 2 злотых в месяц.
Все есть в теме.

И на сайте оператора.

https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-odnowa/
 

Gagarin

Reader
Реєстрація
24.05.09
Місто
Щецин
Телефон
Huawei p10
Всем привет. Имеется номер в ред бул на карте, тот что за 9 зл. Кто может детально обьяснить на каких условиях там подключается услуга лте задармо? Понял только что на счету должно быть более 30 зл
 
Останнє редагування:

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Gagarin, судя по стилистике вопроса, вам не составит труда зайти на сайт и ознакомиться с условиями;)
 

Gagarin

Reader
Реєстрація
24.05.09
Місто
Щецин
Телефон
Huawei p10
Стилистика моего вопроса говорит лишь об одном- я пытался ознакомиться на сайте, но остались вопросы, ответы на которые я надеюсь прочитать от компетентных форумчан.
 

Olga092

Заблокирован
Реєстрація
18.01.18
Місто
Киев
Кочевник, можу розказати про вигідний варіант пакету в Польшу, якщо ще актуально?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Olga092, якщо буде жити ще півроку, то актуально )
 

De Marco

ExUNDERDOG
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев, Украина
Телефон
Meizu M3 Note в кредит
Есть кто из форумчан кто в Польше обитает или по польски понимает? Нужна консультация по тарифам польских операторов в странах ЕС.
Нужна симка для интернета в ЕС, но не в Польше, порядка 10ГБ в мес...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Украина, В.донбасс, Катык(06255)
Телефон
Разные
Обошел не менее 20 жабок, в основном в варшаве и соседних городах - нигде стартеров a2mobile.pl в глаза не видели. От слова вообще.
Остается только заказывать через инет, но некогда.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є обмеження у поповненні Play карткою українського банку?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Jadavin, оскількі ти експерт. То спитаю по Плею.
Привезли мені новий зарєганий пакет. Лежить в мене нераспакований вже другий тиждень. Як довго його можна не активовувати? Планую за місяць бути в Польщі і активувати його. Він не вмре до того?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Є обмеження у поповненні Play карткою українського банку?
Кілька разів поповнював. В останнє - в жовтні. Без проблем.
Питання дивне. Якого саме банку?
Бо операторові якось..
Play'a to właśnie nie obchodzi. ))
 
Зверху