Покриття Vodafone 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Vodafone?

  • Да, на все 100!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
1020px-Vodafone_icon.svg.png VODAFONE UA 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 30.03.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


bs_80x80.jpg 13 331 БС map_icon_80x80.jpg 3 693 нас. пунктів clock_icon_80x80.jpg 17.08.2021

LTE-900: 2 287 LTE-1800: 8 694 LTE-2600: 2 350

Автор тесту: Humbley
Смартфон: iPhone 12 Pro
Локація: пр. Перемоги, 54/1, Київ, 03057
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана


2021-06-13 13.41.05.jpg

Карта покриття 4G на сайті Vodafone
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • 2021-05-09 22.24.21.jpg
    2021-05-09 22.24.21.jpg
    42.5 КБ · Перегляди: 927
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ті хто мене пам'ятають і знають що я не дуже любив водафон, але тепер маю похвалити їх...Лте вони таки запускають ліпше ніж своє 3ж і вже майже по кількості БС доганяють Київстар...І що головне, хоч тепер почали покривати свою ж таки Закарпатську область! Мабуть мій 066 таки лишиться в цій мережі з запуском переносу номеру
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Якщо брати львівську область, то ватафон одинаково гамняно що 3G тут запускав, що зараз 4G: один Львів покритий і все! Навіть в буремні 90ті Львів завжди в парі з Трускавцем у них стартував, зараз - як образились.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Якщо брати львівську область, то ватафон одинаково гамняно що 3G тут запускав, що зараз 4G: один Львів покритий і все! Навіть в буремні 90ті Львів завжди в парі з Трускавцем у них стартував, зараз - як образились.
Може тому, що у вас Київстар в лідерах?! Мою рідну Чернігівську теж не дуже криють, бо там сінєва в усіх телефонах і прасках Ну і може тебе трохи теж порадую
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ті хто мене пам'ятають і знають що я не дуже любив водафон, але тепер маю похвалити їх... Мабуть мій 066 таки лишиться в цій мережі з запуском переносу номеру
Вони почули неодноразові твої волання тут і злякались. :D
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Може тому, що у вас Київстар в лідерах?! Мою рідну Чернігівську теж не дуже криють, бо там сінєва в усіх телефонах і прасках Ну і може тебе трохи теж порадую
Тому-то й Київстар у нас в лідерах бо UMC ніколи не спішили із львівщиною особливо, а з 3/4G й подавна.
А картинка то красіва, а по факту із запаленого тільки Львів і далі здебільшого тільки EDGE
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Тому-то й Київстар у нас в лідерах бо UMC ніколи не спішили із львівщиною особливо, а з 3/4G й подавна.

А картинка то красіва, а по факту із запаленого тільки Львів і далі здебільшого тільки EDGE
Та я знаю, що коли телефоную кумі на водафон у Львів, то окрім квакання нічого не чути...Доводиться їй на Київстар телефонувати з лайфа, бо там хвилин валом
 
Реєстрація
07.06.15
Місто
Місто Лева
Телефон
LG L90 D410
Тому-то й Київстар у нас в лідерах бо UMC ніколи не спішили із львівщиною особливо, а з 3/4G й подавна.
А картинка то красіва, а по факту із запаленого тільки Львів і далі здебільшого тільки EDGE
Я б сказав що і Львів гімняно покритий, а середня швидкість 4G як у Київстара 3G.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
так у ватафона й частот поменше буде та й 2600 мало де є ;) де швидкості взятися?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
той кусочок в 5mhz на 1800 доцільніше тримати під GSM та мати суцільний спектр для LTE
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
той кусочок в 5mhz на 1800 доцільніше тримати під GSM та мати суцільний спектр для LTE
для "показухи" - да (бОльший парк девайсов будет показыать большие и бОльшие скорости)

А для реальной жизни и обеспечения "всемирной справедливости" - могут быть варианты. Хотя не в наших реалиях, где операторы экономят по максимуму.
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung

Вкладення

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    114 КБ · Перегляди: 96
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
состоялся запуск 4G сети в следующих н.п.:

Херсонська_Велика Олександрівка
Одеська_Ананьїв
Одеська_Арциз
Одеська_Березівка
Одеська_Болград
Київська_Тарасівка
Одеська_Захарівка
Херсонська_Кізомис
Одеська_Курортне
Кіровоградська_Велика Северинка
Кіровоградська_Знам'янка
Кіровоградська_Піщаний Брід
Кіровоградська_Приютівка
Одеська_Окни
Одеська_Санжійка
Одеська_Сарата
Одеська_Татарбунари
Кіровоградська_Світловодськ
Кіровоградська_Нова Прага
Одеська_Шабо
Одеська_Ширяєве
Херсонська_Широке
Кіровоградська_Нове

Обновленная карта будет до конца этой недели.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Нікополь, район поліклініки 4. Ще у кінці липня лишав заявку щодо відсутності покриття 4ж у мікрорайоні. Видно, просто недостатня потужність сигналу. Чекав майже 9 місяців, набридло. І от після повторної заявки сьогодні працює 4ж навіть у квартирі. Прям не сподівався. Швидкість зросла рази в 3-4.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
А як тоді агрегація має відображатися в Network cell info? Показує лише 2,6 (хоча і позначає як LTE+)
Глюків немає у водафона сьогодні по Ужгороду?) Район штормить що дурний...значок пригає між лте/3ж/2ж...Розмова падає в едж...Розмови перериваються з фоном морського прибережжя...Вмикають нові БС, чи?!
 
Зверху