Свавілля Vodafone

Реєстрація
02.07.19
Місто
Запорожье
Внаглую подписали на Послуга "Українська мова" с номера 20022
за 2грн/день.
Я, конечно патриот и мову люблю, но нуваснафиг с вашим навязчивым платным сервисом...
 
Реєстрація
23.02.13
Місто
Киев
Внаглую подписали на Послуга "Українська мова" с номера 20022
за 2грн/день.
Я, конечно патриот и мову люблю, но нуваснафиг с вашим навязчивым платным сервисом...
Если патриот, чего жаловаться то... Вот если б не патриот, то тогда беспредел, а так покращення.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
ВФ вже дістав своїми «своїми» покращеннями/підвищеннями тарифів. Он Supernet Unlim 3G коштує вже 190 грн — вже наздоганяє контрактний Red XL. Тільки от на контракті швидкість інету не ріжуть. Я на контракті (Red XL) спокійно дивлюсь 4К iptv і контент по смарт-тв, та й скачую на пк все що мені потрібно, в.тч. торренти і ніяких тобі обмежень швидкості інтернету, чи смс від ВФ типу «ви використали 3000 мб на максимально можливій швидкості..., підключіть інтернет-роздачу на день». Сподіваюся так триватиме і надалі — принаймні на час дії контракту. Звичайно ж треба прошити смартфон, і встановити на ньому рут (для фікса TTL), інакше ВФ заборонятиме роздачу інтернету на пк/тв, бо на контракті відсутня можливість підключення «Інтернет-роздачі». І навряд чи в Україні знайдуться інші тарифні плани (в т.ч. на контракті) окрім ВФ, що дозволяють скачувати/використовувати безперешкодно терабайти інтернету на місяць. Звичайно ж треба «підлаштувати» обладнання під ці тарифи (в т.ч. модеми/роутери, хоча ВФ забороняє роздачу інету та використання сімки на контракті в модемах/роутерах, та кого це колись спиняло). Тобто хоч трішки грамотний в прошиванні смартфонів/роутерів/модемів/ всі ці заборони ВФ на роздачу інету легко обходить. Неграмотний же ризикує перетворити свій гаджет в цеглину, і тоді бажання зекономити на операторі перетвориться на непередбачувані витрати з ремонту/відновлення свого смартфону/модему/роутера.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
ВФ вже дістав своїми «своїми» покращеннями/підвищеннями тарифів. Он Supernet Unlim 3G коштує вже 190 грн — вже наздоганяє контрактний Red XL. Тільки от на контракті швидкість інету не ріжуть. Я на контракті (Red XL) спокійно дивлюсь 4К iptv і контент по смарт-тв, та й скачую на пк все що мені потрібно, в.тч. торренти і ніяких тобі обмежень швидкості інтернету, чи смс від ВФ типу «ви використали 3000 мб на максимально можливій швидкості..., підключіть інтернет-роздачу на день». Сподіваюся так триватиме і надалі — принаймні на час дії контракту. Звичайно ж треба прошити смартфон, і встановити на ньому рут (для фікса TTL), інакше ВФ заборонятиме роздачу інтернету на пк/тв, бо на контракті відсутня можливість підключення «Інтернет-роздачі». І навряд чи в Україні знайдуться інші тарифні плани (в т.ч. на контракті) окрім ВФ, що дозволяють скачувати/використовувати безперешкодно терабайти інтернету на місяць. Звичайно ж треба «підлаштувати» обладнання під ці тарифи (в т.ч. модеми/роутери, хоча ВФ забороняє роздачу інету та використання сімки на контракті в модемах/роутерах, та кого це колись спиняло). Тобто хоч трішки грамотний в прошиванні смартфонів/роутерів/модемів/ всі ці заборони ВФ на роздачу інету легко обходить. Неграмотний же ризикує перетворити свій гаджет в цеглину, і тоді бажання зекономити на операторі перетвориться на непередбачувані витрати з ремонту/відновлення свого смартфону/модему/роутера.
Перетворити на цеглину! "НА", курва-мати, яке в біса "В"??!
І зрештою, ґдє бєспрєдєл? Ну ґдє бєспрєдєл??

Добавлено через 3 минуты
Внаглую подписали на Послуга "Українська мова" с номера 20022
за 2грн/день.
Я, конечно патриот и мову люблю, но нуваснафиг с вашим навязчивым платным сервисом...
Тааа... то всіх підписали, хто на виборах не голосував за "Свободу". Решта підписників просто ще того не помітили.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
І зрештою, ґдє бєспрєдєл? Ну ґдє бєспрєдєл??

190 грн за SuperNet Unlim 3g чи 90 грн за SuperNet pro для тебе не "бєспрєдєл", коли можна на контракті того ж ВФ і вже не за такі захмарні як колись 250 грн мати безлім в мережі, 300 хв на "ворогів" і безлімітний інтернет без усіляких шейпів? (правда смартфон потрібно "оптимізувати" під контрактні тарифи починаючи з RED XL і вище, ну ще для торрентів та потокового відео, щоб йшло без затримок, потрібен vpn.
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
Черкассы
Цитата выделенного
По умолчанию Re: Беспредел Vodafone
ВФ вже дістав своїми «своїми» покращеннями/підвищеннями тарифів. Он Supernet Unlim 3G коштує вже 190 грн — вже наздоганяє контрактний Red XL. Тільки от на контракті швидкість інету не ріжуть. Я на контракті (Red XL) спокійно дивлюсь 4К iptv і контент по смарт-тв, та й скачую на пк все що мені потрібно, в.тч. торренти і ніяких тобі обмежень швидкості інтернету, чи смс від ВФ типу «ви використали 3000 мб на максимально можливій швидкості..., підключіть інтернет-роздачу на день».
В условиях тарифа "Super net unlim" красным по белому "4G/3G Безлимит". Какой к черту безлимит, если по Политике честного использования 3Гига, с дальше соси лапу до конца суток. За размещение ложной информации и обман абонентов нужно привлекать к ответственности !!!!!!!!
Далее. Звоню на Россию на Мегафон в рамках 30 минут - в ответ заплатите ещё ... Звоню оператору, да, только МТС и стационарные, а остальные за бабки...
В Польшу дочке тоже не могу позвонить - другой оператор. Я не выговариваривал 150 минут, добавили 200 мин., А почему не 500 или 1000 ? Выкачивают бабки из абонентов за те услуги, кот. мне совершенно не нужны
У меня нет слов, одни выражения остались. Подключал за 115 грн., а уже догнали до 185 грн, только из-за безлимитного инета, кот. по факту не имеем:mad:
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Спеціальні умови тарифу при дзвінках за кордон на визначений перелік напрямків.

Якщо фактичний сумарний обсяг використаних хвилин впродовж календарного місяця на міжнародні напрямки, вказані у Додатку, перевищує 200 хвилин, то з цього моменту тариф за 1 хвилину дзвінка за кордон на будь-який напрямок становить 200 грн. Тариф встановлюється до кінця календарного місяця , в якому фактичний сумарний обсяг використаних хвилин на напрямки, вказані у Додатку, перевищив 200 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу, що оновлений перелік напрямків може бути доступний кожного 11 числа поточного місяця.

Добавлено через 37 секунд
только сейчас прочитал ТАКУЮ мелочь. 200 гривен/ 1 минута
 
Останнє редагування:

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
только сейчас прочитал ТАКУЮ мелочь.
Нет ничего удивительного. Причина, предположительно, в том, что Юй научился читать позже, чем была опубликована приведенная им информация.
 
  • Like
Реакції: Yuj
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Locman, ніхто тебе не змушує «сосать лапу» ВФ. Проший смартфон чи роутер і скільки влізе качай гб на контракті без обмежень. Поки що це працює.
 
Реєстрація
08.04.19
Місто
Дніпро
Вот как такое может быть? Тариф Red S. Долгое время не пополнялся счёт, т.к. номер был не нужен. Плата по тарифу - 100 грн. На счету 2.54 грн, пополняю номер на 100 грн, чтобы на следующий день снялась абонплата. Ночью проверяю счёт, снялось 7 грн - суточная абонплата и недостаточно денег на месячную. Но почему? Сим карта даже не была вставлена в телефон. И оператору, конечно же, не дозвониться. Они хотят ещё +10грн за быстрое соединение с оператором. Нет слов...
 
Реєстрація
08.04.19
Місто
Дніпро
Ellen, надо сразу после пополнения набрать *101*444# для снятия месячной абонплаты.

Именно это я и сделала, только вместо снятия месячной абонплаты мне выдало ошибку, потом снялась дневная абонплата...после чего, естественно, денег не хватило на месячную абонплату.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Ellen, может быть из-за того, что во-время звонка на *101*444# у вас была включена передача мобильного интернета или был включен режим 4G, и система сняла 7 грн за моб.инет?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Именно это я и сделала, только вместо снятия месячной абонплаты мне выдало ошибку, потом снялась дневная абонплата...после чего, естественно, денег не хватило на месячную абонплату.
Ну, бувають "тимчасові несправності" в системі. Тому треба було пробувати набирати цей код багато разів, а якщо й далі не проходило б, то дзвонити\писати\подавати заявку до оператора.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Если набирать два раза подряд, то большая вероятность что с пишется два раза.
 
Зверху