Тарифный план «Свободный life максимум ЗАПАД»

Статус
Закрита.
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
А всех уже перевело? Или это постепенно происходит? Отца должны были в 3G Смарт 39 перевести, так все ещё в старом тарифе. !?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Так никого и не перевели с этого тарифа? Ибо 2 номера родных и никого не перевело, уже пополнили счета что бы сняло АП, но ничего :(
 
Реєстрація
13.07.12
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M21
Почитав ,шо робиться на інших тарифах - аж голова кругом пішла.)
Отримавши смс про перекид в "дзвінки всім",в принципі,заспокоївся-за 15 грн-безлим і 30 хв. на "усьо"---терпимо...
Але черз чотири дні,виявив-шо залишили на Вільний МАКСИМУМ Захід 2016 !
Поки що -ніяких "лівих" абонплат не знімає,в день дзвінка -законні 50 коп зняло..)
Цікаво,може "пронесе" цей 2016 від новацій ?
 
Реєстрація
07.12.14
Місто
Луцк
Телефон
Jiayu G3
у мене 2 номери було в цьому тарифі - перевели 1 в дзвінки всім, а 2й в ВМЗ-2016, так що як повезе...
мені коли смс прийшов шо буде закритий тариф то я в останній день зайшов на сайт лайф і повідомив шо мене не влаштовує новий тариф за 29грн в місць...тоді мені запропонували тариф вільний ультра і я погодився.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
перевело як і обіцяли в смс з 19.08, цікаво що буде з пільговими об'ємами(в 29,39,49) в жовтні, так як коли перевіряєш на *121# пише місяць, а раніше була інф. що пільгові об'єми дійсні до 3.10
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
думаю що так, в мене 4 номера пішли на полку...
m_bereg, ты же писал, что один номер оставили в тарифе "Свободный Максимум Запад 2016"

у мене 2 номери було в цьому тарифі - перевели 1 в дзвінки всім, а 2й в ВМЗ-2016, так що як повезе...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Власників тарифу не лишилося? Тему закривати?
 
Реєстрація
07.12.14
Місто
Луцк
Телефон
Jiayu G3
не довго радувався, через тиждень приблизно і той перевели(
в мене також був...потім попросив оператора на сайті шоб перевели на тариф вільний ультра..там без абонплати і замовив послугу безліміт у мережи за 12.5на місяць
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
в мене також був...потім попросив оператора на сайті шоб перевели на тариф вільний ультра..там без абонплати і замовив послугу безліміт у мережи за 12.5на місяць

так в тебе було 10 в місяць а зараз 12,5
 
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
10 бонусами, ще мені підходило, 12 живими при наявності простого і єц - пуста трата грошей...
 
Статус
Закрита.
Зверху