SSD-диск

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Re: выбор SSD-диска в ноут

chelavek, у меня были более младшие модели разные - по тестам ничем не отличались. На счёт какой быстрее из этих не подскажу, но думаю здесь также особо отличий нет. Посмотри реальные скорости в инете.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: выбор SSD-диска в ноут

В мене таке УГ, тільки на 240. Після нормального Плекстора різниця помітна не в його користь. Правда майже всі TLC такі, а MLC дорогі.
:eek: що з цінами? влітку свій брав за 1400 грн
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
тогда возьму GOODRAM CX300 SSDPR-CX300-120
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
г.Рожнятов
Телефон
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Black

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    93.9 КБ · Перегляди: 39

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Никто не сталкивался с Apacer Pro ll? Не могу программу для диагностики найти, даже сами апасеровские не работают. Обычные даже смарт не видят, только время работы.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
в реєстраторі стоїть карта пам'яті transcend на 32 Gb. коли я хочу скопіювати відео на комп, використовуючи простенький картрідер, то windows 10 не не сприймає карту microsd. на початку вимагала форматувати. форматувати повністю не дає. доходить майже до кінця, а потім пише, що неможливо. якщо форматувати на телефоні - то карту бачить. якщо зробити на компі швидке форматування, то однаково в подальшому не відкриває карту. останній раз відформатував карту на реєстраторі, результат видно на відео. допоможіть порадою, будь ласка.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Irop, при чому тут тема про SSD? Може кардрідер - лайно несумісний? Таке часто буває.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Maxxx, ну не робити ж нову тему. кардрідер? а чому після форматування на телефоні бачить зміст карти?

Добавлено через 8 минут
Maxxx, а який кардрідер взяти? якщо буду брати
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, ну не робити ж нову тему. кардрідер? а чому після форматування на телефоні бачить зміст карти?

Не знаю, може і таке бути, що регік по своєму форматує.. Перевір перехрестними спробами в різних девайсах або системах. Або сам реєстратор по USB підключи.

Maxxx, а який кардрідер взяти? якщо буду брати

Якщо брати - з підтримкою USB 3.0 (синій роз‘єм), вони переважно розуміють всі сучасні карти і розміри.
 
  • Like
Реакції: Irop

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
в реєстраторі стоїть карта пам'яті transcend на 32 Gb. коли я хочу скопіювати відео на комп, використовуючи простенький картрідер, то windows 10 не не сприймає карту microsd. на початку вимагала форматувати. форматувати повністю не дає. доходить майже до кінця, а потім пише, що неможливо. якщо форматувати на телефоні - то карту бачить. якщо зробити на компі швидке форматування, то однаково в подальшому не відкриває карту. останній раз відформатував карту на реєстраторі, результат видно на відео. допоможіть порадою, будь ласка.
Схоже, що карті гаплик. Теж подібна була. :mad:
 
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
07.05.08
Місто
Станіславів
Телефон
месер 45-ий
один з захистів карти при пошкодженні - блокування останніх даних.
Карта не може зформатуватися і захищена від запису.
І нічого їй не поробиш - ні один софт їй не допоможе.
Тільки упаковка, якщо термін гарантії не закінчився, і чек.

Або корзина(та що під столом)..
Перевірено.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
На всякий случай, вдруг кому пригодится.

Столкнулся со следующей проблемой.

Для upgrade'а Paccard Bell Easy Note TX86 купил SSD Team 60 GB и карман, чтобы поставить текущий жесткий вместо DVD. Ставлю SSD вместо жесткого (жесткий пока вообще не устанавливаю) - система не видит SSD и не грузится дальше заставки BIOS ("виснет" на инициализации жесткого). Ставлю SSD в карман вместо DVD - система видит SSD, Windows начинает устанавливаться, но после перезагрузки система снова грузиться с флешки - загружаться с SSD ноут не хочет.

Дальнейшие танцы с бубном - если снова поставить SSD на местно HDD, а в BIOS поставить SSD в режим IDE (вместо ACHI) - то система работает нормально. Но мне не нравится ставить SSD в режим IDE. Тем более, что в инете есть данные, что в таком режиме не будет работать TRIM.

Прошивка BIOS ноута на последний не решила проблему.

Поменял Team на имевшийся под рукой Transcend - полет нормальный. А Team заработал в настольном компе без проблем. Если бы не было другого SSD, проблему можно как-то еще решить? Ведь случай не гарантийный, налицо несовместимость оборудования.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У меня так память Team нивкакую не заводилась на моей MSI-евской материнской плате (Core i5 3550, мост Z77). А на гигабайтовской (с тем же Core i5 3550, но мост H61) работала себе. Зато на MSI без всяких проблем работает самсунговская память. А Team пришлось продать.
 
Реєстрація
03.06.14
Місто
Киев
Подскажите пожалуйста (уже и на вики был, и ютуб смотрел) нет ответа на простой вопрос (а может и глупый):
SSD бывают форм-факторов 2.5" и М.2
И у них обоих "интерфейс SATA III"
Может я не правильно понимаю слово "интерфейс", но не могу понять как я в шнурок\разъём SATA III буду втыкать "Разъём типа M"

Добавлено через 3 минуты
Хочу в старом ноуте заменить диск HDD на SSD и не пойму как туда M.2 может встать
(например MZNTY256HDHP-000H1)
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Bred, інтерфейси бувають різні. Є фізичні інтерфейси - порти, а є протоколи передачі даних. На тій же вікіпедії це описується.

В даному випадку є ssd в форм-факторах 2.5" зі стандартним роз'ємом sata і в форматі м.2 з відповідним роз'ємом, але всі вони реалізують однаковий протокол sata3.

По заданому питанню - в старий ноут накопичувач в форматі м.2 вставити не вийде, тому що, скоріш за все, там на материнській платі просто немає гнізда м.2, на відміну від sata, тому для такого ноута треба купувати ssd в форматі 2.5".
 

Jeronimo

Заблокирован
Реєстрація
13.05.16
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7
Kritik, нужно внимательно выбирать SSD. Есть версии под протокол AHCI, а есть под более новый NVMe. Старые платы не поддерживают загрузку с NVMe версий. Да и не все операционные системы с ними работают без дополнительных драйверов.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Jeronimo, этот же Team нормально был распознан другими не слишком новыми устройствами, ACHI работает. мне кажется, что что-то в прошивках SSD и ноута не совместимо.
 
Зверху