Киевстар IPTV

  • Автор теми avto
  • Дата створення
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
Так есть все таки IPTV в Киевстаре или нет ???
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
utwer, а можна на обычном компе смотреть ?
и если в курсе, через какую програмулину.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Домашнє ТБ: дивіться улюблені телеканали та фільми всією родиною
З 23 листопада ми починаємо надавати послугу «Домашнє ТБ» у всіх населених пунктах України, де є покриття «Домашнього Інтернету».

Переглядайте українські та закордонні телевізійні канали та користуйтесь бібліотекою контенту, що містить тисячі відео від провідних студій світу.

Ваша родина обиратиме канали за своїм смаком, адже завдяки мультиекранному доступу можна дивитися ефірні програми та бібліотечний відеконтент з телевізора та ще трьох екранів (смарфтона, планшета чи ноутбука) одночасно – і лише за одну абонентну плату.

Для користування «Домашнім ТБ» через телевізор ви можете обрати послугу технічного доступу до платформи за 39 гривень на місяць або придбати ТБ-тюнер за повну вартість 1500 грн тут.

Завантажуйте додатки для перегляду ТБ на планшетах та смартфонах на базі Android та iOS.

Послуга «Домашнє ТБ» доступна користувачам «Домашнього Інтернету» від Київстар. Якщо у вас досі немає «Домашнього Інтернету» – обирайте вигідні тарифні пакети «ТБ + Інтернет» та наповнюйте вільний час цікавими враженнями разом з «Домашнім ТБ».
Детальніше про тарифи та можливості послуги
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
возможно, глупый вопрос, но всё же: работает только в сети Киевстара? или можно пользоваться услугой вне сети? (с другого провайдера, или вовсе за границей)

(добавлено) как я понял из описания мобильного приложения - только в сети Киевстар.
 

Sergee Kh

Заблокирован
Реєстрація
15.10.11
Місто
Харьков
Телефон
Кисиоми Ридми 3S
один КС знает ответ на этот вопрос :D

мне звонили, предлагали подключится к очень качественному и быстрому интернету и телевиденью, потом когда оказалось что я уже пару лет абонент киевстара ДИ

когда я сказал шо инет есть, хочу только телевиденье, сказали что как абонент киевстара могу обратится в Триолан и там есть какието спецальные предложения и т.п.
 

Staslviv

Заблокирован
Реєстрація
20.02.11
Місто
Львов
Телефон
супербюджетная жабка
Можно ли будет заменить ТВ тюнер от Киевстар за 1500 гривен своей приставкой TV Box (медиаплеер)?

1) а что просто Smar TV из телека не подходит ?
2) national Geographic http://natgeotv.com/ru его нет ? и что надо что бы его смотреть ? ( можно оффтопом ответить) или я что-то путаю ? за царя горожа у меня был в кабельном потом пропал и с концами ... я так и не отслеживал .. вижу у КС его нету вроде бы :confused:
3) блин чего ж HD только в преимум пакете и так мало каналов ? вот Польский канал http://tvp1.tvp.pl/ в Т1 идет в HD даже на 19" мониторе приятно смотреть , даже с двух метров на 19" вижу разницу невольно когда смотрят рядом, прохожу мимо и оп взгляд останавливается, думаю что же за фильм , а нет диктор новости НЕУЖЕЛИ никто не вещает в HD ??? :dash1:
этих три непонятных мне эпик файла, если я что-то не так понимаю просветите может я дремучь ?

Добавлено через 6 минут
эпик файл 4) выходит из пункта 1) ЕЩЕ один пульт ??? :dash1:

и параллельно вопрос если у меня допустим один кабель приходит от КС в квартиру и я НЕ хочу вай-фай , мне надо роутер, а с роутера один кабель на ПК а один на приставку , роутер я так понимаю должен поддерживать IPTV ( вроде бы самый дешевый ТП линк от КС справляется) почему НЕ вай-фай ? а этот вай фай на приставке он 5 ГГц ? ибо 2,4 загажен
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
ОТТ-сервіс Viasat «Домашнє ТБ» цього року вперше стане прибутковим

ОТТ-послуга «Домашнє ТБ» супутникового провайдера Viasat, яка працює на базі інтернет-мережі «Київстар», вперше стає прибутковою. Абонентська база послуги становить близько 50 тисяч користувачів. Про це виданню tech.liga розповів член правління 1+1 media і співвласник Viasat Ярослав Пахольчук.

Менеджер уточнює, що у Viasat є два проекти – супутникова платформа і ІРТV-платформа «Домашнє ТБ» у партнерстві з «Київстаром». Останній займається біллінгом, продажами й отримує комісію. Решта – на боці Viasat. «З Домашнім ТВ ми хотіли попрощатися. Але сьогодні виявилося, що воно не менш цікаве, а в якомусь плані навіть цікавіше», – повідомив виданню Ярослав Пахольчук.
 
Зверху