Мобільний зв'язок у Північній Македонії

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Планую нетривалу поїздку до Північної Македонії (КРЮ). Будь ласка, порадьте оператора для даних з макс. МБ і без танців з TTL - планую вставити до WiFi роутера. Також, буде непогано, якщо цей оператор зможе забезпечити ще й зв'язок у Стамбулі по дорозі назад. Дякую!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
По роботі провів 4 дні у Північній Македонії (Скоп'є). Виручив мене Lycamobile Macedonia (www.lycamobile.mk) з тарифом 5 ГБ (XL) за 4 евро по курсу. Сімка є безкоштовною. Знайти її непросто: шукайте на заправках, там же вам їх і поповнять. Переважно по місту 4g, хоча й провалюється часом за пагорбом у gsm.

У цій країні є обов'язковою реєстрація абонентів, без цього не буде працювати зв'язок. Тому після придбання телефонуєте оператору 0791212, вибираєте, що ви є чужоземцем, називаєте ім'я з прізвищем, номер паспорта,вас реєструють,отримуєте смску з паролем. Заходите на сайт (македонська/англійська) до вашого кабінету користувача, обираєте потрібний тариф, прописуєте точку доступу data.lycamobile.mk з користувачем та паролем. Це все є у книжечці з сімкою.

Я після цього її переставив до мобільного роутера й він усе сам підхопив без додаткових налаштувань.

В цілому задоволений. Це найдешевше рішення, між иншим. У країни є внутрішні тарифи ще з кількома Балканськими країнами (Сербія, Албанія, Чорногорія і ще щось) зі зниженими тарифами, але я це не встиг перевірити.

ПС на смартфоні вимкнув українські сімки й корисиувався сіпом через мережу даних від Лайки.
 
Останнє редагування:
Зверху