Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Очередная, да причём - глобальная, "перезагрузка" тарифов у Лайфа, что подтверждает отсутствие понимания от полученного опыта с похожих "зачисток" тарифов (и абонентов:rolleyes:) в ноябре 2016 года. Интересно, какие новые ТП придут на замену старым, а то как-то всё выходит синхронизированно с последними манёврами КС...:rolleyes:
lite, остались "незамеченными" ТП туристического направления.:cool:

Та мабуть є той момент, коли вигідніше вже підняти вартість (хоч і втратити частину клієнтів). Вічно тримати шарові тарифи мабуть не дуже рентабельно при величезних інвестиціях в покриття нових стандартів зв'язку.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Як мені пояснила розумна людина, коли ти піднімаєш абонплату на 25%, то будеш у виграші обов'язково, бо від тебе не втече аж 25% абонентів. Скажете, що це неправда?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не думав, що Пільговий чіпатимуть. Спасибі усім не пільговикам, які його юзають.
Тепер інтернет спека краща за нього? Чи на неї вже теж закрили перехід?
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Як мені пояснила розумна людина, коли ти піднімаєш абонплату на 25%, то будеш у виграші обов'язково, бо від тебе не втече аж 25% абонентів
Це тому Пільговий підняли на 100%, щоб не втекло 100% абонентів?
 
Реєстрація
16.09.19
Місто
Одесса
Тепер інтернет спека краща за нього? Чи на неї вже теж закрили перехід?
Перевел сегодня 3 "Льготных" на "Инет жару". Сегодня последний день возможности перехода! Кто желает - спешите до 12 ночи.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Як мені пояснила розумна людина, коли ти піднімаєш абонплату на 25%, то будеш у виграші обов'язково, бо від тебе не втече аж 25% абонентів. Скажете, що це неправда?
Буває, що при підйомі на 10% втікає 25%. Всі ці підходи дуже індивідуальні.
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Як мені пояснила розумна людина, коли ти піднімаєш абонплату на 25%, то будеш у виграші обов'язково, бо від тебе не втече аж 25% абонентів. Скажете, що це неправда?

Якщо втече 20% абонентів, у виграші уже не будеш. Поясни це розумній людині. Ось тому і підняли АП на 100% в "Пільговому", бо 50% не втечуть. Хоча... я тікаю
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Буває, що при підйомі на 10% втікає 25%. Всі ці підходи дуже індивідуальні.
Це, мабуть, від "козирності" оператора залежить. В Лайфі, можливо, й кудись втікають, а от, наприклад, в КС, кардинальна більшість нікуди не втікає з підводної лодки, а мовчки платить, скільки б не піднімали ціни.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
, мабуть, від "козирності" оператора залежить. В Лайфі, можливо, й кудись втікають, а от, наприклад, в КС, кардинальна більшість нікуди не втікає з підводної лодки, а мовчки платить, скільки б не піднімали ціни.
Раптор, не соглашусь, КС согнал второй раз с Билайна, месяц переконтовался на бесплатных 4 га от ВФ, месяц на Лайке за 30 грн., Потом месячишко на КС О+ на Ван коупек, далее на лайфселле ТП десятка, дальше бесплатно лайку за 50 грн. Дали поюзать потом опять на десятке. Так что у каждого свои есть варианты с КС который лежит просто на полке.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Раптор, не соглашусь, КС согнал второй раз с Билайна, месяц переконтовался на бесплатных 4 га от ВФ, месяц на Лайке за 30 грн., Потом месячишко на КС О+ на Ван коупек, далее на лайфселле ТП десятка, дальше бесплатно лайку за 50 грн. Дали поюзать потом опять на десятке. Так что у каждого свои есть варианты с КС который лежит просто на полке.
Ти не порівнюй себе жителя Ред-форуму і кардинальну більшість простих абонентів КС. Серед моїх знайомих (в записній книжці маю близько 300 номерів КС), оператора КС не змінив жоден!!! Хай би там громи били, а з КС в супер-синьому регіоні, не злізе ніхто. Навіть, за 16 років користування КСом, мені не відомі випадки, щоб хтось пішов з КСу. Знаю, що з ворогів йшли. На Лайф дехто забігав тимчасово, але це - тимчасово. З КСУ - нє, не знаю. Лайф - №3. І він не "козирний". Принаймні, в нас.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Николаев
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Шановний абоненте! З 20.11.2019 стандартна вартість відправки SMS становитиме 3 грн за 100 SMS в день користування. Починаючи зі 101-ої SMS вартість становитиме 1 грн за кожне SMS до кінця доби. Замовляйте SMS-пакети від 15 грн за номером *302#. Деталі на lifecell.ua
Как можно отключить отправку смс на старой нокия?

Дед постоянно просаживает все деньги на счету на смс, теперь 3 грн, ещё хуже будет.

И ещё смс викторина постоянно подключается
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Как можно отключить отправку смс на старой нокия?

Дед постоянно просаживает все деньги на счету на смс, теперь 3 грн, ещё хуже будет.

И ещё смс викторина постоянно подключается
Через личный кабинет на сайте ЛС
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Как можно отключить отправку смс на старой нокия?

Дед постоянно просаживает все деньги на счету на смс, теперь 3 грн, ещё хуже будет.

И ещё смс викторина постоянно подключается
Змініть номер смсцентру ще, окрім заборони преміум-сервісів
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
raptor, верно . Оператора (безлимит ) выбирают по кругу общения .
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху