Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я заметил, что у детей нет наших фантомных болей по поводу размера экрана. (Плафон 5 дюймов и прочий огрничительеый бред)
Зашёл в Алло, но кроме меня там не было бомжей. Редми ноут 5 в магазине не было, они понятия не имели когда будет и чего я вообще их об этом спрашиваю. Я так понимаю так называемая флеш-распродажа со скидкой 352 грн 29 копеек была доступна только в сети.

Добавлено через 2 минуты
Дитина вже 160 см росту.
Зараз вже схіляюсь до Redmi 5 plus - дисплей, на мою думку, краще, очам комфортніше, а +10% до ціни то пусте.
Склоняйся наверн к ноут 5 тогда, проц луДЬше, память лутьше, камера лудшее
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Склоняйся наверн к ноут 5 тогда, проц луДЬше, память лутьше, камера лудшее
А Xiaomi Note 6 - их обоих порвет как тузик грелку.
Но на этой недели, что 5, что 6 Note я по факту в продаже не вижу, а Redmi 5+ - пришел и купил.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ноут 5 просто уже в Украине, прост не разгрузили по магазинам
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо брати смартфон Xiaomi Redmi Note 4 (або 4x) зі Snapdragon 625 то яку краще версію: європейську чи китайську? Обидві з Global пришивкой. В магазині є обидві версії. Європейська десь на 200 грн дорожча. Яка різниця між ними?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як можна встановити без SIM/R-UIM карт який саме в тебе смартфон: підтримує CDMA чи ні? Якщо він європейський то які ознаки цього? Може щось написано повинно бути? Щоб не обдурили при покупці.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Meid на коробке и по *#06#
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А де в смартфоні можна подивитись які він band підтримує? Чи окрім MEID ніяких інших ознак?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
vlad_g, півроку назад купував і немає MEID. А чи підтримує band 20 тільки здогадки що "так". Зарядка була чомусь китайська з переходником. А може то китайський і є, але без CDMA. Раз китайський, то і band 20 не підтримує - і таке може бути. Тобто ні CDMA, ні band 20.
 
Зверху