МТС-Коннект + роутер DLink DIR-320 з альтернативною прошивкою

Статус
Закрита.
Реєстрація
09.01.13
Місто
Луцк
Телефон
Samsung Galaxy Note 3 LTE SM-N9005
Є роутер D-Link DIR-320. На ньому стоїть неофіційна прошивка. Роутер прекрасно працював з 3G модемом Smartfren в мережі Інтертелекому, швидкість досягала 8 мегабіт.
Однак зараз юзаю роутер з 3G модемом від МТС ATEL ADA-С450 і маю непонятки.
Сказати, що по цьому модему інформації мінімум - це нічого не сказати. Відключити вбудовані віртуальний CD-ROM і SD-карту тупо немає чим.
Спочатку в мене не виходило подружити роутер з модемом. Потім, відключивши в настройках роутера будь-яку можливість роботи з носіями інформації, роутер побачив модем. Але коннектитися до МТСа зв'язка вперто не хотіла.
Лише прописавши в настройках роутера команду ATDT#### в рядок ініціалізації модема - добився з'єднання. Щоправда, іноді коннект все-таки не відбувається, доводиться ресетити роутер. Але здебільшого інтернет таки є.
Проте відмітив, що швидкість інтернету через роутер приблизно в два рази менша, ніж якщо підключати модем напряму до комп'ютера. І по показниках Speedtest.net, і по швидкості закачки файлів з сайту МТСа. Так, при підключенні до інтернету напряму з комп'ютера, швидкість закачки софту для згаданого вище модема з сайту МТС досягає 160-170 кбайт/сек. При підключенні через роутер - швидкість дуже рідко доходить до 100 кбайт/сек.
Можливо, хтось знає, якими параметрами модема можна спробувати погратися? Які можливі рядки ініціалізації прописати і т.д.? Буду вдячний за обговорення.
Якщо треба логи з'єднань через комп'ютер і через роутер - увечері зможу викласти.
 
Реєстрація
19.09.15
Місто
Луцк
Привіт, як у Вас взагалі вийшло його підключити, можете детально розповісти? У мене dsl-2650u з альтернативною прошивкою openwrt, я його вставляю він підключається як ttyUSB0 і відразуж перезапускається (індикатор на модемі мигає - світиться деякий час - мигає - вимикається і так по кругу).
 
Реєстрація
19.09.15
Місто
Луцк
может кто нибудь подскажет есть ли прошивка типу zyxel keenetic на роутер d-link dsl-2650u/nru\d1?
 
Реєстрація
19.09.15
Місто
Луцк
наверное так и будет, над DSL-2650U неделю проседел, нервы сдают
 
Статус
Закрита.
Зверху