Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
есть юзеры Moto Z Play?
поделитесь отзывами :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
G4 Play почали обновляти до 7.1.1 Я вже якщо чесно і не чекав!))
А.П-прилетіла обновка!)))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Моторола поновлює випуск qwerty смартфонів https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2382745-motorola-ponovila-vipusk-starih-telefoniv.html
Американська компанія з виробництва гаджетів Motorola вирішила поновити виробництво телефонів зі старим дизайном. Оновлені смартфони будуть оснащені QWERTY клавіатурою-слайдером.
Про це повідомляє iТechua із посиланням на VladTime.
Оновлені пристрої від раніше дуже популярної компанії Motorola вже почали надходити в продаж в США.
Уже відомі деякі властивості цих гаджетів. Наприклад, головна особливість їх – клавіатура QWERTY, яка включає з п’ять рядів. Один із них є цифровим. Ця клавіатура практично копіює комп’ютерну.
Також відомо, що екран телефону-слайдера Motorola може підніматися щодо корпусу на 45 градусів. Клавіатура також має власне підсвічування. Всю роботу пристрою забезпечує акумулятор ємністю 1700 мАг.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Судя по рамкам, ширина у него будет как Xiaomi Mi Max или Nexus 6.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
https://itc.ua/news/v-set-popali-sp...gon-raznyie-batarei-i-tsenniki-ot-190-do-265/

Итак, крупный Moto G6 Plus получит 5,93-дюймовый экран с разрешением Full HD+ (2160×1080 точек), процессор Qualcomm Snapdragon 630 и батарею на 3250 мАч. В качестве фронтальной камеры будет использоваться модуль на 16 Мп, основная камера построена на двух модулях 12 Мп и 5 Мп. Максимальная конфигурация памяти будет выглядеть как 6 / 64 ГБ, ценник стартует с отметке $265.

Долгоиграющая модель Moto G6 Play выполнена в 5,7-дюймовом формате, причем это единственная модель семейства, которую оснастили экраном с разрешением HD+ (1440×720 точек). В комплекте с не самым производительным чипом Qualcomm Snapdragon 430 и емкой батареей на 4000 мАч смартфон вполне может проработать 2-3 дня, в зависимости от условий эксплуатации. За $190 покупатель получит аппарат с единственной основной камерой (хотя на рендерах и красуется двойная) и сканером отпечатков, интегрированным в логотип Moto на задней панели смартфона.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Как с 4G на android-Motorola?
У меня Кс, пока проверить на Turbo-1 еще некак.
Народ в теме поддержки Motorola Turbo 2/X-Force жалуется, что 4G совсем не ловит.
А я как раз завтра собрался заказывать X-Force :)
 
Реєстрація
24.03.18
Місто
Киев
Как с 4G на android-Motorola?
У меня Кс, пока проверить на Turbo-1 еще некак.
Народ в теме поддержки Motorola Turbo 2/X-Force жалуется, что 4G совсем не ловит.
А я как раз завтра собрался заказывать X-Force :)

У меня турбо 2 - ловить, то ловит (отписывал в теме по покрытию лайфселл). А вот не коннектиться, у знакомого простая Турбо, разница у них только в типах памяти ДДР. Так у него на ВФ нормально работает и коннектиться без вопросов.
А по телефону просто бомба, говорю это вам так как до этого были у меня мото икс, дроид ультра, еще ранее 912 разр.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Матвєй,в разве XT1602 это не Леново с логотипом М?

Вот мой XT1055 американец, us cellular, выпущенный когда ещё не продались.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ну просто есть отзывы, что на турбо-2 (хт1585) и Зетке (хт1650-ab) ничего не ловит ни с симкой лайфа, ни с симкой водафона.
Я сегодня как раз получаю свой новый Moto X-Force (xt1580), тут проще - возможен разлок бутлодера, рут и смена модема.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй,в разве XT1602 это не Леново с логотипом М?

Вот мой XT1055 американец, us cellular, выпущенный когда ещё не продались.
Поки не на Мтк, я рахую моторолою...Яка різниця під гуглом чи під Леново, головне начинка і якість збірки! 7.1 отримав офіційний, плюс на хда масса кастомів під 8ку і розлочений бути...Що ще треба?!
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Нічого не треба.
Треба аби була Моторола без Леново, а не Леново з шильдиком Моторола.

Я юзав зетку - топовий девайс, але не те.
Особливо масовий прикол зі смертю модуля вайфай-блютуз через оновлення Леновою програмного забезпечення.

Тут можна сперечатись безкінечно, але якщо запаморочення і "рахую" - то то вже всьо :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Нічого не треба.
Треба аби була Моторола без Леново, а не Леново з шильдиком Моторола.

Я юзав зетку - топовий девайс, але не те.
Особливо масовий прикол зі смертю модуля вайфай-блютуз через оновлення Леновою програмного забезпечення.

Тут можна сперечатись безкінечно, але якщо запаморочення і "рахую" - то то вже всьо :)
В любому випадку воно рідніше і приємніше ніж різні флаї і навіть гнусмаси!
 
Реєстрація
24.03.18
Місто
Киев
На соседнем форуме отписали, что на xt1585 Motorola Turbo 2 нормально работает lte от киевстара. Хотелось бы узнать у кого, как с этим, уважаемые форумчане?
Мой девайс на лайфселл коннектиться в лте отказался, на данный момент, проверить под вф или кс возможности нет так, как в не зоны покрытия 4g.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=64]Alex[/MENTION], я тут на 4пда читаю, що оновлення айосі виводить з ладу їх смарти, що вже там говорити про Леново чи Мото?!)))) Моя 1602 тільки місяць назад отримала 7.1.1 і ОС працює ідеально, чого не скажеш про постійні глюки всяких Андроїд в китайських фантіках. Приходить стабільно патч безпеки, тепер з березневим...Як для телефону, який рік назад коштував 3000 грн вважаю непогано!) І, з приходом Леново, навряд чи змінилися заводи персонал який клепає смарт, чи комплектуючі...Єдине від Леново, що я бачу, то поява мото на Мтк...Я би такого не взяв. Вибачаюсь за офтоп.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Матвєй, та який офтоп.
Просто у тебе смарт від Моторола мабуть вперше, а у мене - вже четвертий (Defy - Razr M - Turbo - X Force), не враховуючи тимчасові всякі Z Force і т.ін.
І китайці були, й навіть не один. Китайці різні, і наразі вже не такі, як у 2012-2013 році були. Навіть Сяомі - таке саме колишнє фуфлижне фуфло, а теперь - світова марка.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=64]Alex[/MENTION], кхм...Перший мото був сіренький і з антенкою оріхокол(там ще радєйка була), а далі -Мото-с115-с380-с650-е398-е1-v3-mpx200-mpx220-v8-а1200е-z8-defy-bionic-Photon 4g-xt910-xt912-razer M-G4pPlay От така МОТО історія...Також було 2 Леново А серії- ворогу не побажаю і люмії: 710 та 520...На мотофані та супертрубці(в свій) час жив, як тепер на 4пда(був модератором по мото хт912) Тому я можу спокійно вважати себе мотофаном і як любити, так місцями і ненавидіти цей бренд
 
Зверху