Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Поміняв вчора 2 сімки, які були обрізані різаком до мікро. Безкоштовно.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Поміняв вчора 2 сімки, які були обрізані різаком до мікро. Безкоштовно.
* Заміна на SIM-карту іншого формату (MiniSIM, MicroSIM, NanoSIM, USIM) безкоштовна. Послуга надається виключно за наявності активної SIM-картки, яка має бути в робочому стані, та на якій чітко зображено всі цифри ICC-коду.

я так розумію, ICC-код після обрізки залишився?
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
я так розумію, ICC-код після обрізки залишився?

Насколько я помню, при мне на него даже никто и не посмотрел.
Но не факт что у всех так.

Когда я менял карточки, у меня их просто забрали, приклеили к бумаге, на которой я изъявил желание на гарантийную замену, вытянули две блованки (на каждую карточку), затолкали в программатор и вуа-ля, новые карточки готовы к работе.

Однако что именно они в том программаторе делают я не в курсе. Скорее всего, просто считывают данные для внесения в базу активных карт и привязывают их к нужному номеру (номеру владельца).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
у меня их просто забрали, приклеили к бумаге,
Аналогічно, клеїли мозаїки.
На Білайні загубив шматок з кодом - приклеїли весь великий холдер

затолкали в программатор
В мене просто в ПК вводили номер старої картки і нової
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Аналогічно, клеїли мозаїки.
На Білайні загубив шматок з кодом - приклеїли весь великий холдер
В мене теж була дуже стара сімка (ще до білайну), на якої взагалі ніякого номеру не було, але був номер на холдері який в їх системі не знаходився - так з мене таки злупили 25грн...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
я так розумію, ICC-код після обрізки залишився?
У мене був із собою обрізок і холдер. Але працівник КС сказала, що їх не треба їй, достатньо лише мати сімку, яку вони вставляють в рідер, зчитують дані, і заганяють їх на нову болванку. Обрізок я забрав собі (пригодиться), холдер віддав працівниці, і вона при мені викинула його у смітник.
 
Реєстрація
07.05.08
Місто
Станіславів
Телефон
месер 45-ий
Re>>так з мене таки злупили 25грн..
Аналогічно.
За обрізок.
І формально вони праві,ссд відсутнє.
Поки платять,то будуть міняти за гроші.

Але непорізана не проконала, прийшлось поміняти безплатно.
Але вже в "ділера", який сидів за сусіднім столиком.
Хоча розказували, що вже не гарантійна.

Мтс же не жлобиться, вже роки безкоштовно це робить.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В середине декабря знакомая меняла обрезанную карточку. Серийный номер на ней выбит естественно не было. Замену производили у эксперта. Ожидали платную замену, но сделали всё бесплатно. Выдали с поддержкой 4G.

Скорее всего на 4G по их внутренним инструкциям делают замену бесплатно. ИМХО.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
MASolomko, эксперт мог ошибиться. Мне недавно так карточку меняли - обсуждалась бесплатная замена, потом карту достали из телефона, а она обрезана и никаких цифр на ней :(. Эксперт стала делать замену и... "я с вами заговорилась и не ту кнопку нажала - будет вам бесплатная замена" :) .
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
MASolomko, Мені сказали що якщо цифри є - то заміна безкоштовна. Підійшов навіть холдер. А без цифр вони не можуть зробити заміну на 4G а тільки як втрату сім карти...
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Дюрі-бачі, міняв в середині грудня стару сім-карту BASE в ЦОА. Це навіть не сім-карта була, а половинка сім-карти з чіпом, без ICC-коду, холдер давно загублений. Був готовий, що з мене здеруть 25 грн, але все пройшло швидко і безкоштовно. Назвав працівнику номер телефону, код підтвердження з смс, і віддав половинку сім-карти. Працівник щось поклацав в комп’ютері і віддав нову сім-карту. :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
MASolomko, Мені сказали що якщо цифри є - то заміна безкоштовна. Підійшов навіть холдер. А без цифр вони не можуть зробити заміну на 4G а тільки як втрату сім карти...
Розводять. Вони можуть вставити ту обрізану сімку в рідер і все, що їм треба, можна зчитати. В мене так і зробили. На обрізок навть не подивились, а про холдер, взагалі, не питали.
 
Реєстрація
23.12.10
Місто
Дніпро
Телефон
Xiaomi MI MAX 3/32
У меня прошло уже 5 дней, по *245*4# продолжает писать, что карта не 4г, надо сменить. контракт. Жду. :)
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
У меня прошло уже 5 дней, по *245*4# продолжает писать, что карта не 4г, надо сменить. контракт. Жду. :)

А звонить оператору не пробовали?
Думаю что глюки в системе не исключены. Может что-то в какой-то реестр не внеслось при активации?
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Розводять. Вони можуть вставити ту обрізану сімку в рідер і все, що їм треба, можна зчитати. В мене так і зробили. На обрізок навть не подивились, а про холдер, взагалі, не питали.

Согласен. Сегодня заменил себе обрубок Билайна. Прямо сказал: у меня старая карта Beeline, обрезал сам, поэтому никакого кода на ней не сохранилось. Хочу замену именно по "4G ready протоколу". Бесплатно? Получил ответ: конечно :)
Даже не спросили ничего, только в конце поинтересовались, не хочу ли я обновить тариф? (29)

Салон на Крещатике.

Перед этим за неделю где-то допрашивал в Вайбере службу поддержки, и получил жесткий ответ "без ISSID кода на симкарте замена в любом случае платная", даже если оформлять как SIM на USIM.

Так что видимо много зависит от степени личной вредности менеджеров.

Добавлено через 8 минут
Кстати, на выходе новая СИМ-карта все так же была в роуминге. Все настройки точек доступа остались прежними Beeline. И при наборе ussd *245*4# "Ваша SIMкарта не підтримує 4G". Надеюсь она его все таки увидит когда-то:apl:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Надеюсь она его все таки увидит когда-то
через пару дней все будет типтоп

Добавлено через 2 минуты
А мне сегодня поменяли бесплатно, но бабки с счета ушли. Позвонил на 466 оставил жалобу, сказали ждать звонка ответственного сотрудника, конечный срок рассмотрения заявки 9.01.
в прдолжении
вчера позвонила девущка с салона что меняла симку, расспросила как все было, напомнил ей, она извинилась за предоставленные неудобства и через пару минут мне зашли на счет 25 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.10
Місто
Дніпро
Телефон
Xiaomi MI MAX 3/32
Заметил, что USIM при включении телефона регистрируется в сети намного дольше чем обычная сим. Телефон 2-х симовый, поэтому заметно. 4G ищет, что-ли? :)

p.s. Кстати обнаружил, что вторая сим карта в том же телефоне, от Vodafon, на ней написано 4G, она регистрируется сразу. Есть у кого так?
 
Останнє редагування:
Зверху