Свавілля Київстар

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Что и следовало ожидать от Кидлостара :) Предложили сегодня ночью на тариф «Киевстар Онлайн 3G» перейти на «Киевстар 3G+ Онлайн», обещали скидку в размере первой абонки. Утром присылают смс:
Kyivstar сказав(ла):
Ваша заявка прийнята. На даний момент на Вашому рахунку недостатньо коштів. Поповніть, будь ласка, рахунок протягом 6 днів і Ваша заявка буде виконана, про що ми відправимо Вам СМС.

И это уже пятый или шестой(!) раз за последние 3 месяца они предлагают мне разные тарифы со скидкой на первую абонплату в размере её полной стоимости, а потом шлют такие смс.

Кстати, когда предлагают перейти с такой скидкой на общедоступные тарифы, то после оформления заявки, при повторном выборе того тарифа в меню через 466/477 скидка волшебным образом уменьшается на 10-15 гривен.

P.S. Беспредел именно в заведомо ложных предложениях - т.е. именно в том, что сначала одно обещают, а потом резко меняют своё обещание на другое. А то сейчас набИгут адепты КС, и скажут, что ОпСоС мне ничо не должен и мог бы даже такого не предлагать)) Он должен меня честно и правдиво информировать обо всех своих предложениях. Иначе - беспредел и кидалово.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Он должен меня честно и правдиво информировать обо всех своих предложениях. Иначе - беспредел и кидалово.
Згоден повністю, все решта - балачки про покращення :)
Сидів собі я на ТП (вже забув назву) за 35 грн/міс 100 хв, 3 Гб. Покращили з думкою про мене до 50 грн/4 тижні з тими ж умовами. Я б і платив, у випадку повідомлення що це підняття тарифу. А так ні, вже третій місяць КС не отримує з моєї кішені 4х35 грн/міс. Лишив номери лише на вхідні.
Так, хтось заплатить, але це його проблема.
П.С. Взагалі за таке відношення абонент має голосувати гривнею. Для оператора це копійки, навіть копійки ті 10+ тис грн/міс без яких я їх лишив того року як корпоративний абонент. Але якщо таких абонентів буде більше то і рівень сервісу у операторів підійметься.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Взагалі за таке відношення абонент має голосувати гривнею.
Повністю згоден на 100 відсотків, що користувачі та споживачі - мають "голосувати" своїми гаманцями "врівноважено": якщо одні роблять вигляд, що нібито надають "зручні" та "якісні" умови чи послуги для других, то другі так само за ці "зручні" та "якісні" умови чи послуги й "віддячують". :rolleyes:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Коротше і в моєї дружини почали списувати пакети на день замість абонплати і це при тому, що гроші на рахунку є і інтернет працює від лайфсел, тому Київстар в 2ж...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Коротше і в моєї дружини почали списувати пакети на день замість абонплати і це при тому, що гроші на рахунку є і інтернет працює від лайфсел, тому Київстар в 2ж...
Грошей має бути на 1 грн більше, ніж вартість місячної абонки. Інакше - можливі такі приколи, як у твоєї дружини. Наступна спроба зняття абоонки буде вночі. Тому, поповни рахунок, щоб була абонка+1 грн.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Грошей має бути на 1 грн більше, ніж вартість місячної абонки. Інакше - можливі такі приколи, як у твоєї дружини. Наступна спроба зняття абоонки буде вночі. Тому, поповни рахунок, щоб була абонка+1 грн.
Спробуємо))) Але це вже таки троха бєзпрєдєл...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Спробуємо))) Але це вже таки троха бєзпрєдєл...
Ну так. Беспрєдєл полягає в тому, що система показує, що у абонента на рахунку є сума достатня для сплати абонки (наприклад - 35 грн). А насправді там є лише 34.99999... грн. Система округлює ці дев"ятки, вводячи абонента в оману.
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
raptor, ну можливо на якихось тарифах так і є, а ось на моїх 4-х номерах в тарифі "Київстар Онлайн 3G" зовсім не так. Завжди поповнюю їх на 35 грн. і після зняття АП на рахунках завжди 0 грн. Вже більше 6 місяців жодного разу на денну АП не попав.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Взагалі за таке відношення абонент має голосувати гривнею.

О, я проголосував ще три роки назад - я не тiльки пiшов до iншого оператора, я ще перевiв на нього маму, а також на трьох номерах взяв "Екстра грошi" по 40 гривень з кожного)))

А дiло було так. В мене з рахунку почали зникать грошi - я дуже рiдко його перевiряв, а нiяких смс про пiдключення хоча б чогось менi не приходило, смс з погодою, анекдотами i т.д. теж не було. Таким чином в мене вкрали десь гривень 30. Тому я плюнув i пiшов до конкурента, який i покриттям кращий, i тариф цiкавiший запропонували :) А у КС просто "забрав" свої гроші, плюс моральна компенсація :D
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Ну так. Беспрєдєл полягає в тому, що система показує, що у абонента на рахунку є сума достатня для сплати абонки (наприклад - 35 грн). А насправді там є лише 34.99999... грн. Система округлює ці дев"ятки, вводячи абонента в оману.
Поэтому у меня всегда 0,01 на счету. Спасибо монобанку :D
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Тому я плюнув i пiшов до конкурента, який i покриттям кращий
Ну иначе же не может быть))), если серьёзно, то покрытие, будь то оно лучше или хуже - субъективно. ИМХО, делать акцент на качестве признак плохого тона.
 
  • Like
Реакції: idea

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Ну иначе же не может быть))), если серьёзно, то покрытие, будь то оно лучше или хуже - субъективно. ИМХО, делать акцент на качестве признак плохого тона.

А сдирать деньги ни за что это признак хорошего тона? Причём тут ваш комментарий вообще к моему посту? Ви таки адепт КС или шо?))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ну иначе же не может быть))), если серьёзно, то покрытие, будь то оно лучше или хуже - субъективно. ИМХО, делать акцент на качестве признак плохого тона.
Ну чому ж...регіонально покриття дійсно різниться...Десь добре працює один оператор(всі ж пам'ятають про Водафон в Полтаві) десь інший...Київстар у нас працює наприклад не дуже, технарі до речі в курсі, але фінансування на наш регіон немає...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, ну можливо на якихось тарифах так і є, а ось на моїх 4-х номерах в тарифі "Київстар Онлайн 3G" зовсім не так. Завжди поповнюю їх на 35 грн. і після зняття АП на рахунках завжди 0 грн. Вже більше 6 місяців жодного разу на денну АП не попав.
Ну, в мене теж завжди так. Але ніхто не застрахований від того, що система в будь-який час може дати якийсь збій, і на рахунку стане -0,99999 грн, хоча відображатись буде як 0 грн.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Dawn, При том, что корень озвученной вами же проблемы- недобросовестное исполнение опсосом своих обязательств и наличие "подводных" стандартов, в плане списания или подписания к чему- либо. Ведь КС вас устраивал до того, как вас начали нахлобучивать? Гривна- единственная действующая мотивация(в большинстве случаев):) Будьте проще)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Грошей має бути на 1 грн більше, ніж вартість місячної абонки.
По опыту пополнения "надцати" номеров КС - нет такого правила. Наоборот, держу на номерах 1 копейку, пополняю точно в дату снятия абонки на ровную сумму, проверяю ее списание и требую абонентов читать смс, потому что регулярно на подписки нарываются (без финансовых последствий). А вот если заранее кинуть хоть пару гривен - да, могут начаться приколы. Например, у одного абонента "всплыла" отключенная три месяца назад услуга, КЦ долго пытался найти причину "абонент сам подключил", "вы не отключали", еле уговорил составить заявку на разбирательство, деньги где-то через неделю вернули.
Ну так. Беспрєдєл полягає в тому, що система показує, що у абонента на рахунку є сума достатня для сплати абонки (наприклад - 35 грн). А насправді там є лише 34.99999... грн. Система округлює ці дев"ятки, вводячи абонента в оману.
Это точно про КС? Я с таким постоянно сталкиваюсь у lifecell, у Vodafone постоянно блуждающие копейки (до 5), я уже привык внимания не обращать. Но у КС с 2005-го года не видел "блужданий" и "округлений". Если КС округляет - то до копейки в балансе, "0,555" станет "0,56", а 0,99999 станет гривной и потом недостающая "одна стотысячная" проблемой не будет.
Поэтому у меня всегда 0,01 на счету. Спасибо монобанку
Да, попробовал 0 держать - вечно при заказе услуг требует ту копейку, в какой-то момент ввели это требование, программисты реализовали, потом отказались, но зараза уже глубоко в недра системы залезла и не выкуришь.
 
  • Like
Реакції: idea

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Перемедон, ну да, это я и хотел донести. Только вот про покрытие КС я упомянул не зря, но это уже оффтоп. Впрочем объясню всё же, почему многие другие не голосуют гривней у нас:

Я всё равно бы через полгода ушёл к конкуренту из-за того, что у него появилось 3G, а у КС до сих пор слабый 2G. Но это я, я почти не звоню, а вот многие будут терпеть от КС любую гадость из-за внутрисети (у нас синий регион ведь): звонки хоть и плоховато (часто ненадолго пропадает сеть, или ты в сети, но приходит смс, что только что звонили), но ходят, а кому надо инет - хоть и медленно, но 2G открывает новости/фейсбуки (для остального есть оптика и ви-фи какого-то местного провайдера, или 3G от лайф). И ещё, тут сёла. Подавляющее большинство населения здесь - пенсионеры и люди старшего возраста, которые не станут не только менять номер, но и даже жаловаться оператору (между собой жалуются, конечно, но продолжают платить).

В общем, тоже беспредел по-своему. Не предоставлять качественных услуг, но драть за это кучу денег...
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Целый день пытался смс и через меню симки отключить Промо... Позвонил 466 попросил отключить со стороны оператора и Вуаля. Промо исчезло даже в меню сим - это как? Значит могут когда захотят!
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Drohne, Смотри чтобы смартфон не начал жрать батарею после этого.
Я тоже попросил отключить через оператора, смарт начал жрать жутко батарею. В статистике по вэйклокам которые ежеминутно долбили процессор смартфона был вэйклок "Меню симкарты". Позвонил оператору, попросил чтобы включили назад. Жор батареи исчез. Отключил сам через смс - жора нет.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Понял, буду наблюдать. Данный тариф для звонков, хоть и на смарте. Переключен только в 2г. В меню симки пропал ТОЛЬКО пункт Промо, так что думаю проблем не будет.
 
Зверху