Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra 2018Київстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
275
375
Дзвінки в мережі
0
0
Iнтернет
Безлiм
Безлiм (80 Гб, далі шейп з 01.09)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
300 хв/міс​
500 хв/міс​
SMS на українські номери
300 SMS​
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
скорее у них система настроена более гуманно, и контрактников не всегда шейпят! Меня вчера не шейпили, хотя смс-ка пришла мол порог перешел, по итого выкачал 4.7 гб и нормально, не порезали скорость. Наверное учитывается нагрузка на БС-ку, + то сколько вы выкачиваете за сутки в среднем. У меня редко за 3 гб переваливает, в основном 1.5-2 гб, так что меня походу на первый раз это обошло) как будет дальше отпишусь)
Учитывается источник. Если это КиевстарГоуТв, мегого, ютуб(все что входит в 'видео на ходу') - шейпа не будет вообще, а как только с разных не официальных источников - в большинстве случаев рубят сразу после превышения порога 3гб с этого источника.

Короче тема такая: хочешь смотреть досхочу - добро пожаловать на официальные платные сервисы. Если не хочешь платить - вот тебе 3гб и крутись как хочешь...

Добавлено через 4 минуты
Iptv зжирає ті нещасні 3гб менше за годину. Мене б влаштували б 10гб день. Нажаль таких тарифів нема, тільки хардкор, тільки контракт за 270 грн.
Не думаю что даже 270грн спасут... Пока прикрутили в первую очередь тех кто помельче(и то это лишь по слухам), потом и до остальных доберутся. Недаром в условиях нет никаких примечаний.
 
Останнє редагування:

Enigma

User
Реєстрація
10.09.16
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB + Motorola Droid Xyboard 8.2 16GB MZ609 + Novatel MiFi 6620L
Говорят, с 17-го новые контрактные тарифы и вроде корпа. Старые менять не будут, только закроют подключение. [MENTION=10264]Kladoff[/MENTION], подергай за вымя своего друга Горбачева, пусть выкладывает инсайд.

Сейчас еще можно перейти на контракт и подключить старый тариф?
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
я на днях мигрировал с припейда на контракт. Перевели на 4g Extra, который по акции 95 грн/мес, а вообще 155. С декабря после окончания акционной абонки меня переведут на просто 4g с АП 95 грн. Мигрировать на 95 грн/мес сразу нельзя.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
ну мне заявку "авансом" оформил сотрудник ЦО, хотя конечно я не особо уверен как и в его компетенции так и в политике по смене тарифов на "покращенные" КС)))
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
ну мне заявку "авансом" оформил сотрудник ЦО, хотя конечно я не особо уверен как и в его компетенции так и в политике по смене тарифов на "покращенные" КС)))

От якраз з цієї причини я одразу після переходу на контракт подав заявку для переходу на потрібний тариф.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Заявка на смену тарифа "через месяц" тоже отработается, по крайней мере, ЦОА и 466 подтверждают. Делать такую заявку дилеры должны уметь, это в базовом наборе обучения.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо в цьому місяці підключитись на контракт то чи буде можливість одразу в Мій Київстар подати заяву на перехід в тариф за 95 грн? Питання тому, що при підключені оплата буде на місяць вперед до середини листопада. Може тому заяву на перехід не дасть зробити поки не настане листопад? А треба в цьому місяці бо старі тарифи закривають 17 жовтня. І може треба в цьому місяці просити в ЦОА щоб одразу при підключенні вони зробили заявку на перехід вже з грудня? Якщо можливо так зробити.
 

qpPeW

Web-разработчик
Реєстрація
16.10.17
Місто
Киев
Якщо в цьому місяці підключитись на контракт то чи буде можливість одразу в Мій Київстар подати заяву на перехід в тариф за 95 грн? Питання тому, що при підключені оплата буде на місяць вперед до середини листопада. Може тому заяву на перехід не дасть зробити поки не настане листопад? А треба в цьому місяці бо старі тарифи закривають 17 жовтня. І може треба в цьому місяці просити в ЦОА щоб одразу при підключенні вони зробили заявку на перехід вже з грудня? Якщо можливо так зробити.
На сколько я помню, то переход возможен на следующий день.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Разве сейчас есть предоплата? Когда подключался год назад - точно не было
После смены тарифа, 1го числа, за первый месяц снимается сразу вся стоимость тарифа. Далее, начиная со 2го месяца, каждый день пропорционально стоимости тарифа/кол-во дней в месяце.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Узнав корисну інформацію як перейти в найдешевший тариф за 95 гривень Київстар 4G за умови закриття старої лінійки тарифів 17 жовтня. Мова йде про нове підключення до 17 жовтня.

Київстар:
Цей тариф буде доступним для підключення через 2 місяці ( враховується місяць підключення та наступний)


Навіть якщо на той час (1 грудня) він буде закритий для нового підключення?

Київстар:
Так, він закривається для підключення з 17.10.2018 р., але якщо у Вас на 17.10.2018 р. діятиме акційна абонплата 95 грн, збережеться можливість перейти на тариф "Київстар 4G".


А перейти можна буде самому через Мій Київстар чи треба просити в ЦОА щоб перевели?

Київстар:
При підключенні на контракт можна додати цю заяву на майбутнє, будь ласка, повідомте про це при підключенні.


Тобто в даному випадку самостійно через Мій Київстар не вийде перейти, треба в ЦОА при підключенні просити?

Київстар:
Краще відразу оформити цю заяву, вона буде виконуватися з 1 грудня.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Captain, скорее всего это означает что тариф к первому декабря очень сильно изменится И даже если абонентская плата останется прежней наполнение будет другим
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
никто не рассматривает, что КС просто переименует старые тарифы, а заявка на переход будет осуществлена в тариф с таким же названием, но другой ценой?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
никто не рассматривает, что КС просто переименует старые тарифы, а заявка на переход будет осуществлена в тариф с таким же названием, но другой ценой?
yahoo, слишком сложно. Проще оставить старое название изменить наполнение
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
никто не рассматривает, что КС просто переименует старые тарифы, а заявка на переход будет осуществлена в тариф с таким же названием, но другой ценой?
Це буде занадто зухвало з боку Київстар. Вони розуміють що на контракті серйозні люди які не терплять жартів.
скорее всего это означает что тариф к первому декабря очень сильно изменится И даже если абонентская плата останется прежней наполнение будет другим
Сподіваюсь що хоча б півроку тариф не чіпатимуть.
 
Зверху