Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
+ один спецсимвол і не більше двох однакових знаків підряд. Причому пароль типу 26.M3k не пройшов. Хоча мінімальна довжина 6 символів.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Зачем так усложнять требования к паролям если и так есть защита от брута, киевстар вроде лочит на сутки аккаунт после 5 неудачных попыток.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Це якийсь п****ь. Я через Домашній інтернет Київстара не можу зайти в Мій Київстар ні через ПК, ні через Андроід додаток (Wi-Fi ) "Превышен интервал ожидания для запроса." На ПК тільки через включення ВПН заходжу.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Stiv, давненько уже эта проблема. Какие-то дебилоиды решили, что автоматическая авторизация в аккаунте МКС, с которого сидишь в нэте, это самое лучшее, что можно придумать.
Только VPN.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
цікаво, що при переході у інший тариф відключають мову повідомлень...
 

Вкладення

  • 46c875c7-f122-428a-83ab-b8181733a52e.png
    46c875c7-f122-428a-83ab-b8181733a52e.png
    5.2 КБ · Перегляди: 59
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
цікаво, що при переході у інший тариф відключають мову повідомлень...

Какой-то недопиленный глюк,тем не менее мову можно выбрать как и раньше.
Никто уже не верит киевстару,все бегут на минимальную абонплату по возможности)даже в 4утра не даёт покоя повышение стоимости тарифов)
 
  • Like
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
цікаво, що при переході у інший тариф відключають мову повідомлень...
Всегда так было. И на некоторых потом сразу же без проблем вернешь как было, а на некоторых заказ принимается, отрабатывается, но продолжает ту ж же кирилицу слать.
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Вчера споймал офигенный баг в безопасности.
У приятеля на тарифе пропал интернет. Я ему говорю может пакетные мегабайты закончились? Он мне в ответ мол незнаю, не разбираюсь (да есть такие)).
Ну я раздаю ему с своего смартфона КС 3г по вайфай и устанавливаю на его смартфоне МКС (его смартфон держу первый раз в руках). После установки МКС запускаю и ппц... я попадаю в свой кабинет без ввода номера и пароля при старте, даже процедуры смс с кодом небыло, все мои номера всё на ладони. Как такое может быть?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
rockwinds, давно уже
давненько уже эта проблема. Какие-то дебилоиды решили, что автоматическая авторизация в аккаунте МКС, с которого сидишь в нэте, это самое лучшее, что можно придумать.
Только VPN.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Какие-то дебилоиды решили, что автоматическая авторизация в аккаунте МКС, с которого сидишь в нэте, это самое лучшее, что можно придумать
Можна це якось в налаштуваннях Мій Київстар вимкнути? Наприклад в одному акаунті мій номер і дітей. Всього декілька номерів. Треба зробити щоб діти не могли потрапити випадково в Мій Київстар і зіпсувати налаштування. А мені їх номери в акаунті потрібні щоб контролювати їх витрати.

Добавлено через 4 минуты
До речі, сьогодні в Мій Київстар не дає вийти на оператора. Замість цього перекидає на питання-відповіді як ніби то дзвониш оператору на короткий номер в підтримку. Це екеномія на операторах в чаті?
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Captain, наверно надо "испортить" доступ к my.kyivstar/b2b.kyivstar/new.kyivstar на роутере для отдельных mac адресов.
Но от вредительской заглушки error 404 может не помочь.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
наверно надо "испортить" доступ к my.kyivstar/b2b.kyivstar/new.kyivstar на роутере для отдельных mac адресов
Треба не так а цивілізовано вирішити проблему. Особисто я написав в Фейсбуці Київстару побажання щоб виправили цей глюк. Якщо б ще хтось написав було б добре для привертання уваги аби вирішили проблему.
 
Зверху