Архівні тарифи контракту Vodafone (2016-2020)

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Архівні тарифи контракту Vodafone

ТарифVodafone Red LightVodafone Red SVodafone Red M
(закритий)
Vodafone Red L
(закритий)
Vodafone Red XL
(закритий)
Vodafone Red XXL
(закритий)
Інтернет500 МБ7 ГБ20 ГБ30 ГББезліміт (60 ГБ, далі - шейп)Безліміт
Дзвінки у мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі України0,50 грн/хв100 хв200 хв300 хв350 хв500 хв
SMS на всі мережі по Україні0,50 грн/шт10 SMS200 SMS300 SMS350 SMS500 SMS
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
50 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)100 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)150 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
Вартість пакету послуг на місяць50 грн120 грн160 грн210 грн300 грн350 грн
Послуга «Рік без абонплат»-1320 грн1760 грн2310 грн3300 грн3850 грн
 
Причина: Зміни з 01.05.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Шановні користувачі Red XL. Хтось роздавав інтернет в даному тарифі на ТВ чи ПК? (маніпуляції з TTL Vodafone поки що не відміняв). Просто 3000 мб/день мені замало. Одного разу ввімкнув на тв застосунок Netflix. Роздача інтернету йшла зі смартфона на ПК (тариф Unlim 3G), де вже було потрібне значення TTL, там же на пк в Connectfy створювалась нова точка Wifi, яка й "йшла" до ТВ . Так 2 години перегляду фільму в 4к (2160) з бітрейтом 59.9 мб/с зжерли 50 Ґб. Добре, що ввімкнув Netflix ввечері, і якраз тоді в Vodafone стався отой приємний "глюк", коли вони не різали швидкість інету після 3000 мб, і дозволили додивитись фільм до кінця в 4к. Такі "глюки" в VF стаються ввечері декілька разів на місяць (з власного піврічного досвіду користування Unlim 3G) , проте системності не помітив. Якби дивитись Netflix щовечора чи зранку замість тв протягом місяця (період "шарової" тріальної підписки Netflix'a), в 4К, то можна зїдати по 5.5 ТБ щомісяця, тим більще, що 4Ґ дозволяє дивитись 4К з вищезгаданим бітрейтом. Мабудь тому в деяких тарифах зробили безлімітним YouTube, а не Netflix, і то лише першу стартову сторінку, а якщо дивитись відео YouTube з підписок чи каналів, то мб зжираються. Такий от "безлімітний" YouTube в деяких тарифах. Тож чи в когось в тарифі Red Xl вийшло роздавати інтернет зі смартфона (через фіксацію ttl) на тв чи інші пристрої?
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
З 1 травня 2018 року більше нема хвилин на закордон в пакеті. Дзвінки закордон тарифікуються окремо, по 1 грн/хв.

Неправда.
Ціна дуже залежить від напрямку дзвінка.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
С 18го(вроде) апреля подорожает ГБА для S. позвонили-порекомендовали активировать, если интересно
Да куда уж дальше дорожать? Итак экономия всего одна месячная абонплата.
Или после подорожания ГБА будет подорожание .....
 

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Berzerg, я ее тоже спросил, что наверное будет подъем абонки? ведь гба само по себе большого профита не несет, она сказала, что им за неделю говорят. сейчас таких данных нет. но, видимо, надо держать ухо востро.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Днепр
С 18го(вроде) апреля подорожает ГБА для S. позвонили-порекомендовали активировать, если интересно

Аналогично, позвонили уговаривали включить ГБА и тоже сказали,что предложение до середины апреля только
 
Реєстрація
15.09.18
Місто
донецк
а где описание стоимости услуг после расхода пакетов услуг или в тарифе лайт какова стоимость звонков и смс на другие сети Украиены?
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Доброго дня. Цікавить тариф Red Xl. Чи хтось роздавав інет із смартфона (з фіксом ttl) на пк/тв в даному тарифі ? PS на смартфоні рут права, так що у випадку чого можна фіксувати ttl.
 

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Реєстрація
15.09.18
Місто
донецк
парни че то я не пойму, в тарифе указано что приложения Facebook не тарифицируется я правильно понимаю? у меня пакет Light, приложение FB Lite, сегодня через него зашел и проверил пакет, списалось с предоставленных 100мб, как это понимать?
 
Реєстрація
26.06.09
Місто
Черкаси
Телефон
Xiaomi Mi Max2
парни че то я не пойму, в тарифе указано что приложения Facebook не тарифицируется я правильно понимаю? у меня пакет Light, приложение FB Lite, сегодня через него зашел и проверил пакет, списалось с предоставленных 100мб, как это понимать?
Фб, а не фб лайт
 
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
waco, в описании тарифа Red Light на сайте оператора нет информации про безлимитный трафик на соц. сети.
Т.е. 100 МБ - на всё.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Реєстрація
15.09.18
Місто
донецк
ну вот в этой же теме в таблице тарифов в разделе интернет в каждом тарифе под пакетным объмом Мб написано "Безлимит" это на что?
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
ну вот в этой же теме в таблице тарифов в разделе интернет в каждом тарифе под пакетным объмом Мб написано "Безлимит" это на что?
Эта тема не официальный сайт Водафона. Тут могут быть ошибки или устаревшие данные.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
парни че то я не пойму, в тарифе указано что приложения Facebook не тарифицируется я правильно понимаю? у меня пакет Light, приложение FB Lite, сегодня через него зашел и проверил пакет, списалось с предоставленных 100мб, как это понимать?
В контрактных тарифах Лайт и С нет безлима на соцсети.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Пытаюсь целый день подключить "Роуминг как дома" через Виртуальный Менеджер.
....
Мне срочно надо подключить "роуминг как дома". Вместо этого меня буцают из стороны в сторону.
А роуминг как таковой включен на этом номере? Не доп. услуга "как дома", а роуминг вообще, а?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
...
С сегодняшний дня услуга "Роуминг как дома" работает по новому. Больше стран, теперь их 49 вроде. И новые тарифы! Внезапно!...
А ссылки нет ли? Какие страны? И что прячется в тарифах "Роуминг как дома Ultra" и "Роуминг как дома *"?
Любопытно. Буду признателен.
...
Человек должен заграницей узнать что он больше не может общаться по емейлу с оператором. Клиенту веселее жить! А оператор так больше заработает - игнорируя письма старого клиента.
И человек должен заграницей узнать что он не может физически подключить "роуминг как дома" т.к. его ещё пилят напильниками. Зачем надо было заводить новый пункт в меню, вместо того что-бы изменить тарифы старого пункта?
Лажа, да. Впрочем, как обычно. Не удивляет.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Агов, є хтось на форумі? Ніяк не можу отримати відповідь на питання - чи «палить» Wi-Fi роздачу Vodafone в тарифі Red XL, або чи можна використовувати сімку в 4G модемах (прошитих та з фіксом ttl).
 
Зверху