Хмарне сховище "lifebox"

Реєстрація
24.02.11
Місто
Львов
[MENTION=20672]andreybar[/MENTION],

Google Photo не змінює роздільної здатності фоток менших за 12 (чи то 16мп)
При цьому розмір файлу у Мб завжди зменшується (зі збереженням тієї ж кількості пікселів).

Можна спробувати скачати з GPhoto свою раніше закачану туди фотку і порявняти розмір файлу.

Якщо резюмувати, то на GPhoto
- фото більше 16 Мп ресайзяться
- фото менше 16 Мп рекомпресуються
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
timohfei, если абонент lifecell, то нет...
 
Реєстрація
24.02.11
Місто
Львов
Залив 200 Гб, скасував підписку, пройшло два місяці, дані все-ще там і (здається) доступні для скачування.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Турецкие переводчики призывают не переходить на премиум, чтоб сохранить качество воспоминаний
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Может кто расскажет зачем оно если есть google фото?

Лайфхак*: Поїхали ви у відрядження в інше місто, де тільки мобільний інтернет у вас, аж раптом вийшов новий сезон Гра престолів і Дивні дива в 4к на 500 гігабайт і хочеться терміново переглянути на своєму мобільному пристрої. Заходите на свій сервер/NAS/свій домашній компютер з TeamViewer/попросили друга, через браузер завантажуєте всі фільми у свою хмару. Потім через додаток lifebox БЕЗКОШТОВНО скачуєте всі фільми собі на смартфон і зовсім безкоштовно по трафіку, і це можна робити скільки завгодно разів. Вистачить і 50гб за за 24.99 в декілька заходів. Фільми не в HD якості вистачить і безкоштовних 5 гб, або дробити winzipом.

*Сам не перевіряв, але проблем немає бути.
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
GlobalSMS, а не проще заплатить 100 грн в месяц за amediateka и смотреть легально все сериалы в любом месте на любом устройстве. Сейчас за 100 грн даже пива не попьешь.
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
GlobalSMS, а не проще заплатить 100 грн в месяц за amediateka и смотреть легально все сериалы в любом месте на любом устройстве. Сейчас за 100 грн даже пива не попьешь.
У лайфселл бесплатный трафик на лайфбокс.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Не-а, уже не хочется
Я думаю ви розумієте, що це просто приклад ?

500ГБ "терминово" не получится
"Срочно" по вашому буде, не треба мову ковиряти. Це швидкість хмари чи всетаки покриття лайфа?) Тут зовсім немає різниці яка швидкість для важливого файлу, а трафік якраз дуже важливий. Наприклад можна залишити телефон на пару годин для скачування.

а не проще заплатить 100 грн в месяц за amediateka
omg, люди, це приклад із сарказмом, по перше Amediateka немає контенту типу нетфлікса "Дивні дива" і мове не йде про саме фільми і де його дивитись, тут можуть просто знадобитись важливі файли, домашній архів, бекапи ОС і тд. у відрядженні.
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
GlobalSMS, людям яким потрібний такий функціонал, давно юзають gdrive і gfoto і горя не знають. Діло ж не в трафіку безкоштовному, а в можливостях сервісу. Мені щоб скинути файл, наприклад бекап системи в 10 ГБ другові, достатньо через вайбер скинути ссилку і для цього мені не потрібно 10гб інтернету.

Добавлено через 4 минуты
Так що кожному своє, хмара в першу чергу повинна бути функціональна. І'
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Облачное хранилище "lifebox"

GlobalSMS, людям яким потрібний такий функціонал, давно юзають gdrive і gfoto і горя не знають. Діло ж не в трафіку безкоштовному, а в можливостях сервісу. Мені щоб скинути файл, наприклад бекап системи в 10 ГБ другові, достатньо через вайбер скинути ссилку і для цього мені не потрібно 10гб інтернету.

Добавлено через 4 минуты
Так що кожному своє, хмара в першу чергу повинна бути функціональна. І'
А з лайфбоксу посилання кинути не можеш?! Їдеш кудись у відрядження з сімкою Лайф і всі твої фото/відео/інше в інеті без плати за трафік. Той же бекап системи, якщо при оновленні щось піде не так, знову ж без плати за трафік. У мене 3 відновлення з гуглдрайв спалили 20 гіг без шейпу київстаровського трафіка і до кінця місяця я сидів вже на Лайф і і його лайфбокс. І лиш не треба про вайфай, не всім в "полях" він доступний. В кафе інколи дуже перевантажень, та й до чого ці обмеження?! Ще раз...кожному своє!
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
На gfoto вже більше 300 ГБ даних за всі роки, і появляється інше проблема, коли потрібно щось найти. І цей сервіс реально добре працює з таким обсягом інформації.

Добавлено через 5 минут
Матвєй, а в телефоні флешка на 256гб мало? Навіщо бекапи тримати на хмарі

Добавлено через 6 минут
І кожний раз їх скачувати.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На gfoto вже більше 300 ГБ даних за всі роки, і появляється інше проблема, коли потрібно щось найти. І цей сервіс реально добре працює з таким обсягом інформації.

Добавлено через 5 минут
Матвєй, а в телефоні флешка на 256гб мало? Навіщо бекапи тримати на хмарі

Добавлено через 6 минут
І кожний раз їх скачувати.
Для того, що в декого флешка як рудимент. У декого є вибір флешка чи 2 сім карта. Ще хтось взагалі її не тримає, бо є глюки. У мене фото в мережі( і я впевнений що глюк флешки чи прошивки мене їх не залишить) музика також в стрімінгових сервісах, тому прив'язка до пам'яті мінімальна.
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Матвєй, я запитував за бекап ОС. Людина яка цим займатися точно перед клієнтом не качає з хмари.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, я запитував за бекап ОС. Людина яка цим займатися точно перед клієнтом не качає з хмари.
По чому тут клієнт?) У мене є бекап всього в лайфбокс і якщо випадково оновлення дасть якісь баги я можу спокійно все відновити без плати за трафік. Питання стояло в чому цей сервіс краще інших?! Маючи навіть 0 на рахунку скачати і закинути фото/відео на лайфбокс не має ніяких проблем. Навіть якщо в моєму лайфхаку спалиться весь трафік, я маю можливість знімати фото і зберігати їх в Лайф бокс. От і все
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
людям яким потрібний такий функціонал, давно юзають gdrive і gfoto і горя не знають. Діло ж не в трафіку безкоштовному, а в можливостях сервісу.

Хто писав щоб використовувати лайфбокс замість гуглдрайва ? Звичайно, що всі використовують основною хмарою інший сервіс або свій NAS. Мова йде просто для одноразового використання для екстренного скачування даних без плати за трафік.
 
Зверху