Instagram

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Обсуждение Instagram

Saab, безлимитное хранилище фоток. Еще раз - лей сколько хочешь. Все залей, можешь даже домашний прон свой залить, что я и сделал.
Еще раз два. Поиск по фото. Пишешь - горы. И видишь свои фотки в горах. Пишешь "лампочка" и видишь свои лампочки, если ты их фотал конечно. Пишешь "одесса" и видишь фото из Одессы
Сам Бог сделал этот сервис и дал Гуглу, а тот нам, убогим
Айклауд - жалкий отстой.
 
Реєстрація
29.11.09
Місто
Днепр
Телефон
Sony Xperia E3
Re: Обсуждение Instagram

Saab, Icloud только для Iphone
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Обсуждение Instagram

Instagram тестирует новый минималистичный дизайн приложений

Вчера Instagram начал тестировать новый дизайн приложений на Android и iOS у ограниченной группы пользователей.

Переработанный интерфейс отказался от фирменного тёмно-синего цвета в пользу чёрно-белого с незначительными красными вставками.
На новый дизайн обратили внимание некоторые пользователи Twitter. Везунчики поделились скриншотами и своим мнением.

Представители Instagram заявили, что постоянно предлагают небольшому числу пользователей новые функции и варианты дизайна, но не все проходят в финальный релиз. Будет ли одобрен чёрно-белый интерфейс – неизвестно.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Instagram додав функцію покупки

Instagram додав функцію покупки в розділі Stories для акаунтів деяких брендів, зокрема Adidas, Louis Vuitton, Aritzia і The Kooples.

Про це повідомляє прес-служба соцмережі.

«Коли ви бачите наліпку з іконкою для покупок в Instagram Stories, натисніть на неї, щоб побачити більш детальну інформацію про цей продукт», — йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що за даними нещодавнього опитування, Stories щодня використовує 300 мільйонів людей. Найчастіше, щоб стежити за брендами, планувати та здійснювати покупки.
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Скоро функция покупки будет в каждой табуретке.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Instagram запустить нову функцію

Популярна соціальна мережа Instagram запустить сервіс IGTV, який призначений для публікації відео тривалістю до години.

Проект також стане частиною розділу Explore всередині додатку, повідомив TechCrunch.

Відзначається, що технічно відео буде повноекранним, вертикально орієнтованим і зможе мати роздільну здатність до 4K.

Також у розділі буде доступний перегляд свіжих добірок популярних відео, а якщо користувач закриє кліп, то він зможе додивитися пізніше.

У новому проекті Instagram зробить акцент на веб-знаменитостях, які стали популярними за допомогою мобільних пристроїв та сучасних платформ.

До речі, розробники планують надати инфлюенсерам майданчик, який би задовольняв їхні вимоги і приносив быльшу аудиторію, ніж YouTube.

За інформацією джерела, у разі успіху, Instagram може розглянути ідею створення IGTV як додатка для смартфона або смарт-телевізора. Однак у компанії відмовилися прокоментувати як назву сервісу, так і форму його реалізації.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Instagram з'явиться функція відеочату

Instagram вводить функцію відеодзвінка, повідомляється в прес-релізі соціальної мережі.

«За допомогою відеочату можна буде спілкуватися з друзями на платформах iOS і Android без використання мобільного зв’язку», – зазначає компанія.

У відеочаті можуть одночасно брати участь до чотирьох осіб. Крім того, в Instagram з’являться нові ефекти для фотографій, а у вкладці пошуку – тематичні канали, які дозволять користувачеві швидше знаходити у соцмережі пости за інтересами.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Instagram усиливает меры защиты пользователей. Теперь верификацию аккаунта можно сделать после предоставления документа, удостоверяющего личность.

После рассмотрения запроса пользователь получит уведомление о решении, при вынесении которого Instagram рассматривает аутентичность, уникальность, полноту и известность каждого аккаунта.

Среди прочего у пользователей появится возможность получить информацию о популярных аккаунтах в Instagram, чтобы иметь возможность оценить их подлинность.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Или я не нашел, или убрали выравнивание фото по трапеции.
Просто влево-вправо ползунок - и все.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу відслідковувати нові повідомлення в акаунті одного музичного гурту, який концерти анонсує виключно в Інстаграм. Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон? Ще краще було б не реєструватися в сервісі взагалі. Пошта, смс, сторонні сервіси на пошту?
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон?
Если так попробовать ?

 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це інше. Передивлятися я можу й без того. Мені потрібне повідомлення, що користувач додав новий "пост".
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Хочу відслідковувати нові повідомлення в акаунті одного музичного гурту, який концерти анонсує виключно в Інстаграм. Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон? Ще краще було б не реєструватися в сервісі взагалі. Пошта, смс, сторонні сервіси на пошту?
А якщо увійти в інсту з гуглХрома і дозволити сповіщення?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу відслідковувати нові повідомлення в акаунті одного музичного гурту, який концерти анонсує виключно в Інстаграм. Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон? Ще краще було б не реєструватися в сервісі взагалі. Пошта, смс, сторонні сервіси на пошту?
А якщо увійти в інсту з гуглХрома і дозволити сповіщення?
Після цього можна буде видалитися з інстаграма? Коли я впіймаю потрібну подію і мені стане не цікаво.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Хочу відслідковувати нові повідомлення в акаунті одного музичного гурту, який концерти анонсує виключно в Інстаграм. Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон? Ще краще було б не реєструватися в сервісі взагалі. Пошта, смс, сторонні сервіси на пошту?
А якщо увійти в інсту з гуглХрома і дозволити сповіщення?
Після цього можна буде видалитися з інстаграма? Коли я впіймаю потрібну подію і мені стане не цікаво.
Та просто вимкнеш сповіщення в налаштуванні самого хрому із сайту інстаграм, та і все
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу відслідковувати нові повідомлення в акаунті одного музичного гурту, який концерти анонсує виключно в Інстаграм. Як можливо це зробити без встановлення додатку на смартфон? Ще краще було б не реєструватися в сервісі взагалі. Пошта, смс, сторонні сервіси на пошту?
А якщо увійти в інсту з гуглХрома і дозволити сповіщення?
Після цього можна буде видалитися з інстаграма? Коли я впіймаю потрібну подію і мені стане не цікаво.
Та просто вимкнеш сповіщення в налаштуванні самого хрому із сайту інстаграм, та і все
Ну тоді можна створити "фейковий аккаунт" на номер з полички, залогуватися під ним в хромі, підписатися на нагадування. Коли буде непотрібно - вилогуватися і забути.
Дякую за гарну ідею.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Хотел посмотреть фотки пользователя но без регистрации не дает, есть возможность зайти через фейсбук но не фурычит, хотя на других ресурсах без проблем через ФБ заходит. Хз что делать
P.S. какая же все таки помойка это фейсбучное гэ.. непойму почему все так фанатеют от инстаграма? Интерфейс убогий и глючный, да и сама суть ресурса помешана на фотках, читать комменты не удобно
 

Вкладення

  • in.jpg
    in.jpg
    34.8 КБ · Перегляди: 20
Зверху