Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Re: Fintech Band (Monobank)

П.с. Взагалі ніколи не розумів зняття готівки з кредитки.
Всякое бывает в жизни, бывают экстренные ситуации. Но просто так снимать, чтобы потратитьь в ближайшем супермаркете - это глупо
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Fintech Band (Monobank)

Вчора купила куртку за 10 тис
SerP, так 10 тис теж в кредит з тієї ж картки. Заодно виповнила план кешбеку на місяць
але куртка пройшла по категорії Краса і медицина
Что тут гадать?
1 операция => 500грн кешбека => свинорыл :apl:
 

hamlotake

Хай тремтять!
Реєстрація
08.05.10
Місто
L'viv
Телефон
Nokia N9
Re: Fintech Band (Monobank)

Люди, я ото прочитав кілька останніх сторінок і все обговорення зводиться до обмусолювання єдиного питання - кредитного ліміту і нюансів з ним пов'язаних... Особисто мені надали ліміт рівний нулю і це мене ніразу не засмутило, бо від самого початку, ще до подачі заявки на оформлення монокартки, не планував користуватися нею як кредиткою... Єдиний плюс кредитного ліміту - подвійний беккеш і заначка на чорний день, коли поїхав кудись і не розрахувавши свої можливості протринькав більше запланованого.

В мого друга кредитний ліміт поза 50 тисяч, він за кілька місяців користування карткою заходив "в мінус" лише раз і то на смішні гроші - 200~500гривень, які через кілька днів погасив. Для нього це бонус, а не необхідність.

Про додаток, змогу швидко і просто поповнити чи вивести гроші з картки, поповнити мобільний, заплатити за комунальні і тд і тп щось ніхто практично і не згадує (я читав лиш останні кілька сторінок, трішки більше п'яти та менше надцяти:)). А ну і ще - дизайн самої картки бімба! Усі банки видають яскраві карти від яких часом рябить в очах і лиш преміальні можуть бути чорні.

З недоліків - ibox'и іноді не видають чеків, пише що закінчився папір... Звісно ж великі суми я б через них на карту не закидував (уявляю собі як панянка, про яку згадували в коментарі вище, поповнює картку через такий автомат на 12 тисяч і тут щось йде не так))), відділення того ж універсалу далеченько від мене, в додатку не можна вибрати які термінали для поповнення я хочу бачити (наприклад приватівські мені не цікаві), а ще вчора не вдалося закинути гроші з картки кредобанку (з додатку перекинуло на браузер в якому відкрило сторінку з одним словом "Error").

Користуюся не так багато часу щоб впевнено стверджувати, що це найкраще з того, що є на даний момент в Україні, але робота служби підтримки мені подобається - написав, описав проблему, відповів на додаткові питання, отримав допомогу. Іноді відразу, а часом з затримкою, якщо питання технічного характеру.

Тестю/юзаю далі...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Fintech Band (Monobank)

Всякое бывает в жизни, бывают экстренные ситуации
Я вже писав в інших темах: в центрі Ужгорода є достатньо крупних магазинів, де нема терміналів. А ще є ринок, де купують домашні сир/молоко/яйця/мед...

Добавлено через 7 минут
hamlotake, Ну не знаю. Для мене витрачати свої гроші, якщо можна тратити чужі не те, що безкоштовно, а ще й тобі будуть доплачувати то це нонсенс. Звісно за умов строгої фінансової дисципліни, коли ти тверезо оцінюєш свої можливості.
P.S. Я теж любитель іноді себе побалувати крупною покупкою (із останнього - костюм від Вороніна за 7 тис., кожанка за 12 тис., відекоарта за 8, 6 публікацій у виданнях, що індексуються в SCOPUS по 1,5-2 тис. кожна і т.д.) Але я чітко розумію скільки я можу заробити і на скільки доведеться змешити свої витрати щоб вписатися в бюджет.

Добавлено через 14 минут
Щодо сабжу - мені реально комфортніше всі покупки робити і конульні платежі з Моно, навіть без кашбеку, ніж паритися із датою проведення в Альфі.
Єдиний суттєвий мінус для мене - це труднощі отримувати завірені чеки про оплату. В бухгалтерії роздруковані чеки із Приват24 чи Моно не приймають.
 
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Fintech Band (Monobank)

Картина маслом "свинорылы у корыта".
Выдавать значки с картой вместо наклеек.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Fintech Band (Monobank)

Горох и дубилет :D
 
  • Like
Реакції: BaDa

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Re: Fintech Band (Monobank)

Получил я наконец-то свою карту с лимитом 1000 гривен. Начал разбираться с приложением, нашел функцию, как повысить лимит. Хотел повысить до 5000 и в спешке не заметил, что не набрался один ноль. Вышло, что я понизил лимит до 500. Попробовал повторно повысить до 5000, начало задавать кучу вопросов и потом пришел отказ. Хотел вернуть обратно 1000, опять куча вопросов и пришел отказ. Позвонил в поддержку, сказали, что ничем помочь не могут, так как лимит устанавливается автоматически системой. Буду наверно закрывать я свою карту с таким сервисом...
Для объективности ситуации отпишусь. После двух звонков в субботу и в воскресенье в поддержку банка, где операторы вежливо сообщили, что не могут мне помочь восстановить кредитный лимит, а так же пытались меня отговорить закрывать карту, я в понедельник обнаружил, что лимит у меня вырос до 2000 гривен. Это не 5000, которые я просил при оформлении карты, но все же в два раза больше, чем мне дали первоначально (1000 гривен), что уже радует.

Понравилось, что пополнять карту с другой карты в приложении очень удобно, не надо вводить номер карты, дату, CVV код. Вчера в магазине на кассе обнаружил, что мне недостаточно остаточного кредитного лимита для расчета за покупку. Меньше, чем за минуту через приложение пополнил карту с другой карты без % и рассчитался за покупку. Разумеется, получил кешбэк за покупку. Еще прикол. Зашел в какой-то мелкий магазинчик, где торгуют в основном чистящими средствами, совершил покупку, получил кешбэк, как за продукты, хотя продуктов там и близко нет в продаже.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Fintech Band (Monobank)

Меньше, чем за минуту через приложение пополнил карту с другой карты без %

А с Приватовской виртуалки (или зарплатной) спокойно пополняется без % ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Fintech Band (Monobank)

Кочевник, :D ну це й будь якому свинорилу зрозуміло, а з боку Привату?:rolleyes:
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Re: Fintech Band (Monobank)

Картина маслом "свинорылы у корыта".
Выдавать значки с картой вместо наклеек.

это заслужить надо
насвинорылил, карту блочат, идешь в отделение, выдают значок
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Fintech Band (Monobank)

А со стороны примата спрашивай в ветке примата или изучай их талмуд с тарифами :D

Добавлено через 1 минуту
Почетный свинорыл года :D
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Re: Fintech Band (Monobank)

А я то думал, что он просто говорит "хочу пополниться вон с той желтенькой карточки".
И моно-приложение настолько круто, что пополняется с этой карты без того, чтобы "вводить номер карты, дату, CVV код"
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Fintech Band (Monobank)

avkiev, можна сфотать карту і апплікуха розпізнає її номер.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Re: Fintech Band (Monobank)

Я говорю о том, что номер карты - таки нужен.
Его можно ввести руками, можно сфоткать, можно продиктовать, отправить по почте и тд.
Но ввести его таки надо.

Каким бы Моня не был инновационным - он не может пополниться с карты, не зная её номер
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Я говорю о том, что номер карты - таки нужен.
Его можно ввести руками, можно сфоткать, можно продиктовать, отправить по почте и тд.
Но ввести его таки надо.

Каким бы Моня не был инновационным - он не может пополниться с карты, не зная её номер

А если потрясти двумя телефонами рядом?)
 
Зверху