Тарифи «Vodafone Unlim 3G» і «Vodafone Unlim 3G Plus» (закриті)

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи VodafoneUnlim 3GUnlim 3G PlusЯкщо тариф на 4 тижні не оплачений
Вартість пакету послуг на 4 тижні170 грн260 грн7 грн/щодня за 200 МБ інтернету
Дзвінки в мережі Vodafone Україна0,60 грн/хвБезлімітБезліміт за 3 грн/день
IнтернетБезліміт (40 ГБ, далі - шейп)Безліміт (40 ГБ, далі - шейп)200 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні0,60 грн/хв200 хв0,60 грн/хв
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
SMS на всі мобільні мережі по Україні0,20 грн/шт.0,20 грн/шт.0,20 грн/шт.
Послуга «Роздача інтернету на місяць»50 грн кожен місяць
*811*8#
50 грн кожен місяць
*811*8#
-
Послуга «Роздача інтернету на день»10 грн/день
*811*24#
10 грн/день
*811*24#
-

Послуга «Unlim без абонплат» (для тарифу Unlim 3G Plus)
Забудьте про обов'язкові поповнення і додаткові платежі, відчуйте повну свободу з послугою «Unlim без абонплат».

Замовляйте і користуйтеся 3-ма наступними пакетами послуг у вашому тарифі. Термін дії кожного пакету – 4 тижні.

Підключення можливе за умови діючого пакету послуг на 4 тижні.

Вартість700 грн
Підключення*365*90#
Статус послуги*365*91#

Послуга діє 84 дні з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення.

Політика чесного користування Безлімітним інтернетом у тарифах Vodafone Unlim.

Тарифи вказані станом на 10.01.2022 року.


 
Причина: Изменения от 10.01.2022
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В нем и активируется, пока.

А на сайті пишуть таке:

"Шановні абоненти! З 22.04.2019р. нові підключення до тарифів Vodafone Unlim 3G будуть неможливі. Стартові пакети, які не були активовані до 22.04.2019р., будуть автоматично переведені в тариф - SuperNet PRO."
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Пусть пишут, в мойо брал на прошлой неделе пару. Все ок, активируется " в себе ". В любом случае надо пробовать, тем более если у человека подарочный. Пусть активирует и скажет.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Пусть пишут, в мойо брал на прошлой неделе пару. Все ок, активируется " в себе ". В любом случае надо пробовать, тем более если у человека подарочный. Пусть активирует и скажет.

Активировать не собираюсь, думаю продать за ненадобностью
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
В этом месяце не пришли смс об окончании и дате обновления пакета услуг. Cожрало 14 гривен из 20 что было на счету, хорошо, что случайно проверил счёт, пополнил и заказал пакет на 28 дней.
Тариф Unlim 3G. Это у VF новая фишка по разводу на деньги?
Или если установлено приложение "мой водафон" и туда добавлен этот номер, то смс об окончании действия пакета услуг на него не приходит?
До этого смс приходили всегда, в прошлом месяце добавил номер в приложение, и вот такая фигня получилась.
 

djv

Заблокирован
Реєстрація
11.01.18
Місто
Тернополь
В этом месяце не пришли смс об окончании и дате обновления пакета услуг. Cожрало 14 гривен из 20 что было на счету,
тоже самое... прошлый раз смс была, в этот - нет, причем в my vodafone ниче не делал уже оч давно :)
надо держать меньше 7 грн на счету (за каждые 200Mb) - тогда по идее не должно снять, инет заблочит, но спасибо что тогда хоть c их сайта можно пополнить :)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
В этом месяце не пришли смс об окончании и дате обновления пакета услуг. Cожрало 14 гривен из 20 что было на счету, хорошо, что случайно проверил счёт, пополнил и заказал пакет на 28 дней.
Тариф Unlim 3G. Это у VF новая фишка по разводу на деньги?
Или если установлено приложение "мой водафон" и туда добавлен этот номер, то смс об окончании действия пакета услуг на него не приходит?
До этого смс приходили всегда, в прошлом месяце добавил номер в приложение, и вот такая фигня получилась.
У мене те саме. Я думав, це в мене глюк. А от воно що! Ну за це водогон не отримав свої 100 грн у цьому місяці. Хай порахують, що вигідніше.
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
А для чого тоді взагалі платити було раніше 100 грн за нього? якщо інтернет і так в тебе є і вигідніший, на скільки я розумію.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Чернігів
Телефон
Xiaomi Redmi 7
Добрый день. У меня такой вопрос: "Какая будет стоимость смс, если абонентская плата не была снята из-за недостатка средств на счету?".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А для чого тоді взагалі платити було раніше 100 грн за нього? якщо інтернет і так в тебе є і вигідніший, на скільки я розумію.
ох, кактусе, якби все так було просто! Перше, що нас тут усіх тримає елементарна людська жадібність: урвати побільше - заплатити поменше. Друге, найвигідніший і найшвидший це різні речі. На жаль, за локацією, де я живу, найкраща швидкість і ємність мережі - у водогона. Ось знов заплатив: прийшла смс заплати 100, отримаєш 25 бонусами: тож пакет коштував не 100, а 75
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
[hide=500]уже і в модемі таке пише:
Роздача інтернету з вашого смартфону недоступна. Хочете роздавати інтернет? Підключайте послугу "Роздача Інтернету на місяць" *811*8# за 50 грн на місяць. Деталі на www.vodafone.ua
[/hide]
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea,так і повинно бути. А що, був пропатчений, і все було раніше добре?
Я ж не жаліюсь, просто помітив зміни. Ділюсь
[hide=500]пару разів працювало без проблем у модемі десь день два - я цим не зловживав, але тоді і не блочили за передачу даних, наскільки я пам'ятаю, якщо не більше - одного-двох пристроїв було підключених.
Хоча ні, тариф же взагалі не має працювати на модемі, тож мали просто блокувати - а вони 50 грн хочуть[/hide]
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
У мене те саме. Я думав, це в мене глюк. А от воно що! Ну за це водогон не отримав свої 100 грн у цьому місяці. Хай порахують, що вигідніше.
А ти влаштуй "голодування" Unlim 3G - щонайменше 7 місяців не поповнюй номер. З цей час "проший" смартфон, внеси відповідні зміни в ньому, і роздавай інтернет скільки хочеш. Тільки не заходь в YouTube та інші потокові сервіси, та не вмикай vpn, бо "спалять" тебе та ввімкнуть стандартний "шейп" після 3Гб. Ну і смартфон не доводь до вимикання. Netflix та IPTV не "шейпляться" - дивись скільки влізе. Мені набридло "ловити" такі "глюки" ВФ, тому перевівся на контракт - туди "шейп" ще не дібрався, а як обходити заборони на Wi-Fi-роздачу, скачування торрентів, та інші "обмеження політики чесного користування інтернетом", мене не треба вчити - на Unlim 3G я добряче напрактикувався. Хоча тут на форумі мене звинувачують в тому, що саме я "злив" ці глюки Водафону, що саме через мене на їхні смарфони почали приходити смс від ВФ типу "сьогодні ви використали 3Гб на максимальній швидкості...", та інша подібна маячня лунала від форумчан в мій бік.
 
Статус
Закрита.
Зверху