«Интертелеком» продолжает телефонизацию Хмельницкой и Черкасской областей

Реєстрація
29.04.08
Місто
г.Красилов, Хмельницкой обл.
Телефон
Apple Iphone X
Оно то понятно что хороша антенна и стационарно будет EVDO это я уже проходил с Peoplenet-ом, но проблема в том что я себе к ноуту хочу мобильный 3G инет!
 

Lukkyk

Заблокирован
Реєстрація
19.05.09
Місто
Хмл
Токочто ехал из Хмельницкого в Шепетовку . В самом Староконстантинове телефон зазвонил , удивился , полная шкала , ответил , отличный звук ! Километров за 15 от города сигнал начал пропадать и то в ямах , но возле Грицивского перекрестка уже усточиво зацепило Шепетовскую БС . Похоже кроют всю трассу и молчат .
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
"Интертелеком" продолжает осваивать Хмельницкую область

21 июля «Интертелеком» ввел в коммерческую эксплуатацию сеть местной беспроводной связи стандарта CDMA в городе Каменец-Подольский Хмельницкой области.

Номерная емкость сети составила тысячу номеров: (3849) 56000 – (3849) 56999. Теперь жители Каменец-Подольского смогут оценить все преимущества использования телекоммуникационных услуг от компании «Интертелеком»: установить стационарный телефон в кратчайшие сроки, воспользоваться качественной мобильной связью с прямым городским номером.

Абоненты сети «Интертелеком» в г. Каменец-Подольский также могут подключиться высокоскоростному беспроводному Интернету по технологии EVDO Rev.A со скоростью передачи данных до 3,1 Мбит/сек (3G).
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Токочто ехал из Хмельницкого в Шепетовку . В самом Староконстантинове телефон зазвонил , удивился , полная шкала , ответил , отличный звук ! Километров за 15 от города сигнал начал пропадать и то в ямах , но возле Грицивского перекрестка уже усточиво зацепило Шепетовскую БС . Похоже кроют всю трассу и молчат .

Невже в Старокостянтинові базу вліпили, чи ще десь? Чи траса Шепетівка-Хмельницький покрита двома базами : з Шепетівки і Красилова? Чи ще з Полонного добиває?
 

Виктор В

Заблокирован
Реєстрація
16.01.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
palmd CDMA\GSM
Невже в Старокостянтинові базу вліпили, чи ще десь? Чи траса Шепетівка-Хмельницький покрита двома базами : з Шепетівки і Красилова? Чи ще з Полонного добиває?
Не в Старконе пока покрытия нет. Товарищу волну ветром наверное занесло :D
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Не в Старконе пока покрытия нет. Товарищу волну ветром наверное занесло :D

Ну не обовязково :D . Для того щоб покрити(хоть якось аутдорно) трасу Шепетівка-Хмельницький потрібно два радіуса(БС) по 30 км( що ДУЖЕ реально в мережах CDMA)....
Шепетівка (БС)-с.Пеньки - приблизно 30 км (далі допустимо нас перекине на обслуговування на красилівську БС)
Красилів(БС)- с.Пеньки - приблизно 30 км.
Тобто для того щоб бути на звязку їдучи по цій трасі, вистачає навіть того що зараз є, тобто бази в Шепетівці, і бази в Красилові, головне щоб обидві вони діставали до, наприклад, середини дороги Шепетівка- Старокостянтинів, що в нашому випадку є с.Пеньки.
зі свого досвіду в тих краях скажу що там можливий звязок за 45 км від бази. В Ленківцях(грицівське перехрестя) звязок нормальний з запасом.
Прошу тут всяким вумним не накидуватись і не розказувати про рельєф, дихання сот, висоту підвіса антен, і завантаження баз абонентами, просто то "мої края" і я там їздив вздовж і впоперек по дорогах і полях :D.
Забув додати, що такі радіуси більш менш реальні при юзанні нормальних мобілок ,в мому випадку Motorola W315.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
зі свого досвіду в тих краях скажу що там можливий звязок за 45 км від бази. В Ленківцях(грицівське перехрестя) звязок нормальний з запасом.
Прошу тут всяким вумним не накидуватись і не розказувати про рельєф, дихання сот, висоту підвіса антен, і завантаження баз абонентами, просто то "мої края" і я там їздив вздовж і впоперек по дорогах і полях :D.
Забув додати, що такі радіуси більш менш реальні при юзанні нормальних мобілок ,в мому випадку Motorola W315.

напевне деяку роль грає те, що абонентів там явно не багато, тому може і добиває десь на 45 км. Хоча в минулому році більше 30 км не спостерігав. В цьому ще не перевіряв :)
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
напевне деяку роль грає те, що абонентів там явно не багато, тому може і добиває десь на 45 км. Хоча в минулому році більше 30 км не спостерігав. В цьому ще не перевіряв :)
Нас, як абонентів, не хвилює скільки там народу, за які бази зачіплені, що вони юзають голос чи інтернет..... є факт - розмова по телефону за 45 км від бази.Перевірялось 2 місяці назад. Ну а якщо абонентів побільшає то і логічним буде збільшення кількості баз. Окрім того відкривши карту покриття Хмельницької області стає зрозумілим те що в найближчому майбутньому міста Стара Синява, Теофіполь, Старокостянтинів, Ізяслав, Ямпіль отримають по базі.;) , тоді як би ті бази не дихали,скільки б там абонентів не було, покриття буде всюди.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
відкривши карту покриття Хмельницької області стає зрозумілим те що в найближчому майбутньому міста Стара Синява, Теофіполь, Старокостянтинів, Ізяслав, Ямпіль отримають по базі.;) , тоді як би ті бази не дихали,скільки б там абонентів не було, покриєття буде всюди.

найближче майбутнє може настати років через 2-3, хоча ніхто не забороняє мріяти :)
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
найближче майбутнє може настати років через 2-3, хоча ніхто не забороняє мріяти :)

Ну не 2-3, але за 12 місяців щось там да і запалять :), хоча мене інтер задовільняє повністю на автошляхах навіть зараз.
 

Виктор В

Заблокирован
Реєстрація
16.01.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
palmd CDMA\GSM
Ну не обовязково :D . Для того щоб покрити(хоть якось аутдорно) трасу Шепетівка-Хмельницький потрібно два радіуса(БС) по 30 км( що ДУЖЕ реально в мережах CDMA)....
Шепетівка (БС)-с.Пеньки - приблизно 30 км (далі допустимо нас перекине на обслуговування на красилівську БС)
Красилів(БС)- с.Пеньки - приблизно 30 км.
Тобто для того щоб бути на звязку їдучи по цій трасі, вистачає навіть того що зараз є, тобто бази в Шепетівці, і бази в Красилові, головне щоб обидві вони діставали до, наприклад, середини дороги Шепетівка- Старокостянтинів, що в нашому випадку є с.Пеньки.
зі свого досвіду в тих краях скажу що там можливий звязок за 45 км від бази. В Ленківцях(грицівське перехрестя) звязок нормальний з запасом.
Прошу тут всяким вумним не накидуватись і не розказувати про рельєф, дихання сот, висоту підвіса антен, і завантаження баз абонентами, просто то "мої края" і я там їздив вздовж і впоперек по дорогах і полях :D.
Забув додати, що такі радіуси більш менш реальні при юзанні нормальних мобілок ,в мому випадку Motorola W315.
До Грыцевского с Полонного скорее всего добивает. Но нормальной связи как не пыжся там нет и пусть телефон какой золотой будет. БС нужно 2 и в Старконе и Ленковцах или Пеньках.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
До Грыцевского с Полонного скорее всего добивает. БС нужно 2 и в Старконе и Ленковцах или Пеньках.
Для нормально звязку звичайно потрібна база в Сторокостянтинові. Щодо села Пеньки і Ленківец - не згоден , там бс не потрібні, краще вже в Ізяславі і в Антонінах влупити.

>>>Но нормальной связи как не пыжся там нет и пусть телефон какой золотой будет.
Що по вашому нормальний звязок , там це де і який у вас телефон? Мене вот в тій місцині звязок задовільняє повністю і ще і з запасом (мова за звязок типу "краще щось ніж нічого", в автомобілі на трасі).
 

Виктор В

Заблокирован
Реєстрація
16.01.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
palmd CDMA\GSM
Для нормально звязку звичайно потрібна база в Сторокостянтинові. Щодо села Пеньки і Ленківец - не згоден , там бс не потрібні, краще вже в Ізяславі і в Антонінах влупити.

>>>Но нормальной связи как не пыжся там нет и пусть телефон какой золотой будет.
Що по вашому нормальний звязок , там це де і який у вас телефон? Мене вот в тій місцині звязок задовільняє повністю і ще і з запасом (мова за звязок типу "краще щось ніж нічого", в автомобілі на трасі).
Нет. Если и будет расширять сеть ИТ на Севере. Первыми пойдут Старкон и Ленковцы. Нужно нормально закрыть республиканскую трассу.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Нет. Если и будет расширять сеть ИТ на Севере. Первыми пойдут Старкон и Ленковцы. Нужно нормально закрыть республиканскую трассу.
Відколи СДМА оператор орієнтується на траси ? :) це ж не 2001 рік в GSM , згадаймо як тоді КС і МТС тужились і покривали траси найперше, 1 км від траси в бік і болт, в мене навіть карти покриття тих часів збережені. :) . СДМАшники переважно ставлять в райцентрах, і так ставлять щоб добре ще і околиці захопити, а як там траса...задуває чи ні звязком - це другорядне. Ізяслав явно прибутковіше місце для встановлення БС і навіть до Ленківець дістане і далі. Ще колись тут обговорювали слухи про БС в Антонінах, але її встановлення і взагалі навіть плани на встановлення не підтверджені.
 
Реєстрація
21.01.11
Місто
Старкон
c. Веснянка, Староконстянтиновский р-н, скорость в среднем входна 2мбит с антеной
 
Зверху