Зв'язок у Криму

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
В даний час на Кримському півострові працюють мережі наступних мобільних операторів:[/B][/FONT]​

Оператор

Бренд
Ім'я

Код
Стандарти*
Покриття
Надає роумінг для
Отримує роумінг у
Російська федеральна (мобільна) нумерація, використана потребами Криму**

WIN​

250-32​
2G EDGE: DCS 1800MHz та трохи GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE+: дві смуги по 20MHz (до 150Mbit/s кожна): основна B3 1800MHz; а де навантажено, то і B7 2600MHz (агрегація "7+3" до 300Mbit/s)​
3G+2G: весь півострів. У Севастополі, де локальні проблеми, краще користати місцевого оператора СТС.​

4G: помаленьку розбудовується та вже наявне по містах і селищах, у локаціях курортних та сильно навантажених. Карта.​
+7 978
17xxxxx-19xxxxx,
60xxxxx-64xxxxx,
9xxxxxx
(1,8млн.)​

+7 958 6899xxx
(1тис.)***​

VOLNA​

250-60​
2G EDGE: аналогічно як у WIN, частоти власні​

3G HSPA+ DC: аналогічно до WIN, у окремих місцях HSPA+ до 21Mbit/s (одна несуча) та власні частоти​

4G LTE+: цілковито ідентично до WIN (спільні смуги)​
Дивитися вище, бо антени спільни з WIN, а у 4G (LTE) — також і спектри частот. Власна точна і актуальна карта. Через навантаженість переважно дещо гірша якість у 2G/3G.​
MTS-Ru;
приблизно у 40 країнах за умови сплати 1800₽/міс за опцію «За границей»​
+7 978 16xxxxx,
23xxxxx-24xxxxx,
250xxxx-253xxxx,
28xxxxx-29xxxxx,
3111xxx,3222xxx,
3334xxx,3344xxx,
34xxxxx,
440xxxx-443xxxx,
4446xxx-4449xxx,
50xxxxx-52xxxxx,
530xxxx-535xxxx,
5381xxx-539xxxx,
54xxxxx-58xxxxx,
65xxxxx-66xxxxx,
67xxxxx-692xxxx,
695xxxx-699xxxx
(2,229млн.)​

+7 958 6898xxx
(1тис.)***​

KTKRU​

250-34​
2G EDGE: DCS 1800MHz і трошки GSM 900MHz на сході півострова​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE: смуга до 15MHz до 100Mbit/s B1 2100MHz (тести у окремих локаціях)​
Покриття дуже фрагментарне:
2G на небагатьох вцілілих майданчиках Київстара;
3G складене з інфраструктури УкрТелекома і збудовано власним коштом чи перенесено. Наразі мережа повільно деградує без персоналу і сервісу, нема 2G↔3G та міжБСного 2G↔2G автопереходів!​
СТС
Tele2-Ru​
—​
+7 978 40ххххх
(100тис.)​

+7 978 4445xxx
(1тис)***​

STS​

250-33​
2G EDGE: DCS 1800MHz та GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz​

4G LTE: у статусі "незабаром" роки чотири, велося закрите тестування​
Спадщиною Укртелекома, Веги та початковими інвестиціями розбудовано тривалий час найкраще у Севастополі покриття досі вільною мережею. Згодом 2G з'явилось на майданчиках нині померлого Інтертелекома по всьому півострову, але 11.11.2020 згорнуто на користь посилення мережі Севастополя. Загалом переваги втрачено через відсутність 4G та розвитку.​
Крымтелеком Megafon-Ru
Tele2-Ru/RT
Мотив-Ru
Крымтелеком Мegafon-Ru​
+7 978 254хххх, 300хххх, 3333ххх, 3777ххх, 3888xxx, 4444xxx
(24тис.)​

+7 978 3332xxx
(1тис.)***​

* Технології IMS кримськими мобільними мережами не підтримуються, зокрема:
1) на півострові не працює Voice-over-LTE (VoLTE, голосові виклики у мережах 4G), а увімкнена опція на телефонах призводить до постійного "ввімкнення" мобільного інтернету та мінімального витрачання трафіку навіть за умови взагалі деактивованої передачі даних (оператором включно!) — з відповідними тарифікаціями та жором батарей! Вимкніть на телефоні навіть якщо ваш оператор вміє, бо хтозна, як воно тут почуватиметься і рахуватиметься!!
2) WIFI-Call у місцевих операторів відсутній! Від нормальних операторів напевно працюватиме лише через мобільний інтернет від МТС-Росія, іншого материкового оператора, що працює на півострові, можна і будь-як розданий, а от на місцеві вайфаї краще не покладатися, тим не менше, у більшості випадків проблем нема.

** Інформация, надана у крайньому правому стовбчику, може не відповідати дійсності через послугу
перенесення телефонних номерів (MNP), що є доступна кримчанам з 2020р. Аби визначити, котрим оператором обслуговується номер, користайте цей сайт, а якщо ресурс недоступний поза межами РФ, то можна дізнатися тут. Для дзвінків з України та закордону поточна приналежність номера не має значення: такий дзвінок тарифікуватиметься так, ніби Ви дзвоните на оператора, який на часі орендує цей номер у держави згідно свого початкового номерного ресурсу, незважаючи на факт(-и) перенесення, то ж коли маєте пільговий тариф на дзвінки до рос.МТС, а наразі номер обслуговується, наприклад, Волною, то пільга збережеться, більш того, блокування зв'язку з кримськими операторами з боку України у такому випадку не спрацює!

*** Аби формалізувати взаємоміграцію з кубанськими операторами, зокрема уможливити прийом абонентів кубанського МТС (пул МТС з кодом +7978), діючі кримські мобільні оператори зробилися заодне і кубанськими шляхом оформлення відповідних ліцензій та отримання тамошньої нумерації (по тисячі номерів на кожного).

Для абонентів українських, міжнародних та закордонних операторів, окрім багатьох російських: роумінг у кримських мережах відсутній! (взагалі!!) (без варіантів!!!)

Для обговорення діяльності оператора МТС-Росія, що поки лишається мабуть найпоширенішим на півострові та найприйнятніший для традиційного мобільного зв'язку поміж Кримом і Україною, створена окрема тема.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
на GSM можно заказать 100 или 200 минут, нормальному человеку думаю хватит с головой.
 

Борисов

Заблокирован
Реєстрація
11.05.13
Місто
Евпатория
на GSM можно заказать 100 или 200 минут, нормальному человеку думаю хватит с головой.
Вероятно, думаете, что это на день? Нет. Это - на месяц. То есть в среднем - от 3 до 7 мин в день. Вам этого достаточно? Если да, то вам вообще не нужен телефон :)

И что особенно удивляет, человек почему-то свои индивидуальные потребности подводит под понятие "норма".
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
И что особенно удивляет, человек почему-то свои индивидуальные потребности подводит под понятие "норма".
больше удивляет, что ваши потребности в цифрах не озвучены до сих пор, зато на любые предложения носоворот...
тебе и 60 минут в день предлагали + безлимит на городские по всей Украине за 700 с хвостиком - и всё равно всё не так... надо 80 минут в день? и это есть - 1000 грн стоит.
 

Борисов

Заблокирован
Реєстрація
11.05.13
Місто
Евпатория
больше удивляет, что ваши потребности в цифрах не озвучены до сих пор, зато на любые предложения носоворот...
тебе и 60 минут в день предлагали + безлимит на городские по всей Украине за 700 с хвостиком - и всё равно всё не так... надо 80 минут в день? и это есть - 1000 грн стоит.
Хамите как-то неуклюже, неуверенно... Стаж мал? :)

Если платить 1000 грн, то за безлимит - согласен.

Хотите обсудить предметно - я не против. Скайп подойдёт?
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Хамите как-то неуклюже, неуверенно... Стаж мал? :)
хамство вам только снится... или просто очень хочется, чтобы вам тут хамили?

Если платить 1000 грн, то за безлимит - согласен.
1000 грн = безлимит на городские Украины + 80 минут в день на GSM (2400 минут в месяц).
в самом начале было четко и однозначно сказано - безлимита на GSM у операторов в Крыму нет.

Хотите обсудить предметно - я не против. Скайп подойдёт?
да я уже давно заметил, что вы не против только пообсуждать да побалакать =) Спасибо, мне еще в Скайпе не хватало троллей (хотя я Скайпом и не пользуюсь, для разговоров у меня есть телефон).
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Борисов, Ну тогда огласите цифру минут в день/месяц, которая подойдет под ваши потребности. Мтс дает за 800+ грн абсолютный безлимит, дорого?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
МТС за 800 грн в Криму не працює. Скільки можна пережовувати одне й те саме.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
ёпрст. человек уже написал давным давно чего он хочет. безлимит на мобильных операторов на материке. телефон будет стоять в пансионате, тем самым будет дополнительная реклама для заведения и отличный заработок для него. сам будет скрываться на временно не досягаемой территории для правосудия Украины, в то время как его знакомые/родственники будут отвечать перед СБУ. вот и весь бизнес-план.
т.к. уже вызывались помочь люди в данном вопросе не понятно почему еще эта тема на слуху.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Кочевник, він розглядає питання безліміту на неокупованих територіях, далі з окупованих з інтера за допомогою шлюза хоче телефонувати в Україну.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
[MENTION=394]Кочевник[/MENTION], є прохання забанити троля Борисова, йому давно запропонували форумчанє рішення проблеми, особисто я в л/с також, але ця особа включила "дурня" та продовжує тролити в цій темі.

Добавлено через 7 минут
Людині який потрібне рішення проблеми - знайде час та можливості для досягнення мети, а тут кобіта з усіма ознаками публіки, аби писок почесати язиком! Реально дістало...
 
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Борисов, Есть реальная идея как звонить с крыма с интертелекома на любой мобильный Украины копеек по 27-28 в неограниченном количестве, тут как бы акционное предложение и до определенной даты.
Также есть идея как за гривен 100-150 в месяц вообще безлимитно звонить с крыма с интертелекома в Украину (тут есть небольшой нюанс).
И это все без всяких шлюзов, маршрутизаторов, сип, задарма и прочей лабудени, всего 2 трубки: жсм и сдма.
Но этот пассажир хочет больших заработков при малейших вложениях.
 

Борисов

Заблокирован
Реєстрація
11.05.13
Місто
Евпатория
[MENTION=394]Кочевник[/MENTION], є прохання забанити троля Борисова, йому давно запропонували форумчанє рішення проблеми, особисто я в л/с також, але ця особа включила "дурня" та продовжує тролити в цій темі.

Добавлено через 7 минут
Людині який потрібне рішення проблеми - знайде час та можливості для досягнення мети, а тут кобіта з усіма ознаками публіки, аби писок почесати язиком! Реально дістало...
Хорошо, что я тебе деньги вперёд не выслал, как ты требовал, говоря, что всё решишь, аферист! А я, глупец, ещё сижу и думаю - высылать тебе или нет :)
 

Борисов

Заблокирован
Реєстрація
11.05.13
Місто
Евпатория
Борисов, Есть реальная идея как звонить с крыма с интертелекома на любой мобильный Украины копеек по 27-28 в неограниченном количестве, тут как бы акционное предложение и до определенной даты.
Также есть идея как за гривен 100-150 в месяц вообще безлимитно звонить с крыма с интертелекома в Украину (тут есть небольшой нюанс).
И это все без всяких шлюзов, маршрутизаторов, сип, задарма и прочей лабудени, всего 2 трубки: жсм и сдма.
Но этот пассажир хочет больших заработков при малейших вложениях.
1000 грн это малые вложения? Странно... Мне интересно ваше предложение. Напишете в приват или дать скайп?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Борисов, Я никому ничего не предлагал, я написал что такое возможно без всяких махинаций и маршрутизаций, достаточно будет сдма трубки+ номер интера и жсм трубки с жсм номером. Дальше включайте серое вещество в работу и будет вам безлимит.
Хотите построить на этом бизнес? Ну так сделайте что то для этого сами а не ждите бизнес планов от кого то.
 

Борисов

Заблокирован
Реєстрація
11.05.13
Місто
Евпатория
Борисов, Я никому ничего не предлагал, я написал что такое возможно без всяких махинаций и маршрутизаций, достаточно будет сдма трубки+ номер интера и жсм трубки с жсм номером. Дальше включайте серое вещество в работу и будет вам безлимит.
Хотите построить на этом бизнес? Ну так сделайте что то для этого сами а не ждите бизнес планов от кого то.
НА ЭТОМ я бизнес не строю. Связь нужна для дела, да. Интер у меня есть. Я в Крыму, жсм тут не работает, кроме МТС-Россия. Хотите реально подсказать порядок действий - спасибо. Жалко - не надо.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Вероятно, думаете, что это на день? Нет. Это - на месяц. То есть в среднем - от 3 до 7 мин в день. Вам этого достаточно? Если да, то вам вообще не нужен телефон :)

я знаю, т.к. сам пользуюсь. Вполне достаточно, бывали моменты когда в 100 минут не укладывался, но с настоящей посекундной тарификацией не критично. Предлагаешь пользоваться таксофоном? :D

P.S. ты на кремлебота в жж похож
 
Зверху