Общая информация по клонированию

  • Автор теми Skar
  • Дата створення
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Тоже разумно.
Основная надежда на Sim-Sim, как я понимаю.



 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
На симсим шрифт не жирный.
Скорее всего не сканится.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Можешь не мучать опу,
Алекс правильно написал, из сим-симов только дельфины сканились с чёрным жирным шрифтом, КС холдер должен быть с надписью АСЯ-BAСЯ,или тоже болт.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Благодарю. Значит кс будет меняться, а сим-сим ради надписи UMC останется (я его бесплатно не менял, не говоря уж за 25 грн).
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Не будуть з 4G клони працювати. Там інший алгоритм аутентифікації, в якому використовуються інші ключові параметри. Ті параметри не клонуються.
Чекаємо на нового Дежана, який викладе інфу про USIM карти і як іх клонувати.
Клони добре працюють в 2G i 3G, тому поки що не бачу сенсу їх позбуватися.
 

Insulin

Заблокирован
Реєстрація
17.02.18
Місто
Москва
Доброго.
Есть SIM Easy v7.20. Никто не может её ковырнуть на предмет отучения от жадности?
Все функции рабочии, а вот запись на мультисим просит регу.

зы. Альтернативные проги/версии просьба не предлагать. Всё есть/о них знаю.

Спасибо.
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Уфа
Maxxx, похоже что да :)
Лично я его пополнял 23 августа 2017 года и отправил смску, то есть по любому он до лета дожил бы, даже если предположить, что никто не пополнял с тех пор. Обидно очень... почему сдох - непонятно.:dash1:
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Пришла supersim x-sim 16in1 с ридером. Вбил в нее кишки симок, обкромсал до "нано", отправил в кошелек. Зачем, непонятно (основной симки хватает с головой), но "хай буде"
Сижу довольный))
Мужчины как дети, стоимость игрушек только разная))
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Паук, вот аналогично, накупил этих болванок, в supersim давно номера туда-сюда не переключаю, просто жалко менять карточку и потерять такую возможность. Спасибо КС, сим-пара живет в мини-роутере с модемом и дает преимущества LTE. Пока там голоса нет, в телефоне он мне бесполезен. Вторая суперсим во втором телефоне, если с основным аппаратом вдруг случится неприятный форс-мажор, просто переключу номер, пожертвовав вторым на время. Еще две суперсимки стоят в "пляжном" дешевом "бабушкофоне", который беру туда, куда смартфоны брать стремно, ничего не перетыкивая, а просто выкл-вкл, очень удобно.))
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Пришла supersim x-sim 16in1 с ридером. Вбил в нее кишки симок, обкромсал до "нано", отправил в кошелек. Зачем, непонятно (основной симки хватает с головой), но "хай буде"
Сижу довольный))
Мужчины как дети, стоимость игрушек только разная))
Какую брал?
Можно линк?
Покромсать жуть как хочется :)
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Линк смысла давать не вижу, они мрут как мухи. Эта 16in1 стоит ±1,5$ - шара!
Поиск по ebay "16 in 1 SIM". Али наверное аналогично. Есть с ридемами, если только симка / только ридер.
Вот эта пришла как на картинке, с "мелким" чипом, хотя в поиске попадаются фотки и крупного чипа. Судя по гуглю эта симка со "старой" прошивкой, для вбивания инфы нужен ридер (простенькие ридеры идут с ширпотребным чипом usb2serial), думаю можно работать с любым smartcard-ридером "под ком-порт".
По отзывам есть мультисимки с прошивкой поновее, там уже с самого телефона можно вносить кишки.
 

Вкладення

  • s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    185.9 КБ · Перегляди: 16
Реєстрація
15.05.19
Місто
Lviv
Привіт,

підскажіть, при блокуванні оператором сім-картки через OTA, клон теж заблокується?

Добавлено через 4 минуты
Уточнення: номер вчасно не поповнив, Оператор його заблокував. Подзвонив в колл-центр, номер відновили, сказали: картку розблокували, поповнив. Але ні клон ні оригінал - не можуть зареєструватись в мережі тепер (
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
citycat_lv,спробуй зареєструватись у мережі вручну (та спробувати по можливості вибрати тільки GSM). Пробуй декілька разів примусово. Вже десь про це постили. Клонування тут не має значення. Ну і звичайно, клон з оригіналом одночасно не вмикати ;).
 
Реєстрація
15.05.19
Місто
Lviv
Пробував...вже на старенькій Нокіі 1100...Невдала реєстрація і все..
Знічев"я запустив MagicSIM, запхав туди оригінал і тут програма замісь видати тип карти, ICCID та IMSI написала: картка блокована...
Це як? А3А8 блок?
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
знаю що вона справна. Але при включенн тел. отримую "Помилка реєстрації SIM"
Можна не мучитися та відразу йти її міняти. У мене було подібне, більш того, був клон цієї SIM = все зламалося, та запрацювало тільки коли отримав нову SIM.
картка "розмагнітилась"
Чим це викликано?
Оператор вирiшив що SIM застаріла та повicив локшину на вуха користувачеві що картка "розмагнітилась", щоб він йшов та поміняв на сучасну 4G з усіма іншими "перевагами".
 
Реєстрація
15.05.19
Місто
Lviv
Хоча А3А8 не має ж відношення до інформації типу ICCID i IMSI... дивино якось

Добавлено через 2 минуты
Можна не мучитися та відразу йти її міняти. У мене було подібне, більш того, був клон цієї SIM = все зламалося, та запрацювало тільки коли отримав нову SIM.


Оператор вирiшив що SIM застаріла та повicив локшину на вуха користувачеві що картка "розмагнітилась", щоб він йшов та поміняв на сучасну 4G з усіма іншими "перевагами".


Так і є, вони вперто хочуть мене відправити за 4Ж карткою. А оригінал - був "дельфінчик" від 2002 року...((

Добавлено через 43 минуты
По факту, перед заміною картки - якщо добуду чисту USIM і туди перенесу клон - не запрацює?

Добавлено через 44 минуты
Це заблоковано алгоритм шифрування, чи пара Ki+IMSI в AuC?
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: bbk

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
перед заміною картки - якщо добуду чисту USIM і туди перенесу клон - не запрацює?
не запрацює

Це заблоковано алгоритм шифрування, чи пара Ki+IMSI в AuC?
Відв'язали від номера SIM картку і вона перестала реєструватися в мережі. Прив'яжуть іншу з новим алгоритмом і новими KI IMSI, чи може вже по iншому цi авторiзацiйнi данi звуться, не знаю.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Сумно, схоже ведуть боротьбу з клонами, формально підвищення безпеки. Оператор чудово знає які серії SIM піддаються скануванню, поставили мабуть у сірий список. Тим не менш, я поки б не спішив міняти(завжди встигнеш), а поексперементував з реєстраціями у мережах. Хоча 99% що треба буде міняти SIM.
Це заблоковано алгоритм шифрування, чи пара Ki+IMSI в AuC?
Це доречі цікаве питання.
 
Зверху