Шановні модератори.

Статус
Закрита.

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Зокрема, EvgenyTar. Прошу прокоментувати:
Уважаемый Дюрі-бачі,

Ваша тема была удалена

================================================== ========================
Тема: Якість №1
Форум: Киевстар
Причина:
================================================== ========================
Те,що офіційно не вказана причина видалення – дрібниці, а не приємно.
Я, здогадуюсь, що топік був закритий через не коректні пости користувача Nord. Якщо так, то один незовсім адекватний користувач може викликати закриття цілого топа. Цікаво виходить. Лінь велике діло: замість того, щоб видати комусь рід-онлі (чи забанити) і потерти пару постів модератор видаляє цілий топ. Ну Бог з ним з топіком, реально цінної інформації в постах не було.
А ось голосування навіщо було видаляти? Цим поступком Ви виявили неповагу не тільки до мене, а і до 100 користувачів, що прийняли в ньому участь.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
голосовалка была таки хорошей...
...примерно 18-ой или 56-ой на эту тему за последние пол-года. Как и тема, в общем

И оповещение при удалении наверное убрать стоит - раньше спокойно как-то было, решили сделать удобнее пользователям - каждый раз кипеш поднимается, особенно, если причину не указали
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Зокрема, EvgenyTar. Прошу прокоментувати:
Я когда вчера тему закрывал, написал причины, почему. Конкретно Дюри-Бачи это видел, потому как в личку отписал по этому поводу. Так что выяснение причин удаления топика - просто повод поганять волны по форуму.
Насчет неуважения к голосовавшим форумчанам - Дюри-Бачи своей темой выразил неуважение к значительно большему количеству абонентов, пользующихся услугами КС. То, что не у всех КС работает хорошо - давно известный факт(собственно как и любой другой оператор), и выпячивать свои обиды на него, создавая громкие темы просто как минимум некрасиво. Тем более, что недовольство Дюри-Бачи КС-ом косвенно - ему роуминг утела нужен. Поэтому все плохие, кто ему любимому не обеспечили комфортные условия.
Неделю колыхатель волн отдохнет, а там посмотрим...
 

Stanislav

alter ego)
Реєстрація
18.07.09
Місто
Вижница
Телефон
SE, Sharp.
ну дык и качество разных услуг после введения новых тарифов и еще халявного(не очень)ютела в сети кс стало меняться...

Добавлено через 1 минуту
проехали...
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я вернувся. А голосування то можна створити ще раз на ту ж тему?

Добавлено через 1 минуту
...примерно 18-ой или 56-ой на эту тему за последние пол-года. Как и тема, в общем

А де хоч одна з них? Якщо б найшо, то я б дубль не створював
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Насчет неуважения к голосовавшим форумчанам - Дюри-Бачи своей темой выразил неуважение к значительно большему количеству абонентов, пользующихся услугами КС. То, что не у всех КС работает хорошо - давно известный факт(собственно как и любой другой оператор), и выпячивать свои обиды на него, создавая громкие темы просто как минимум некрасиво. Тем более, что недовольство Дюри-Бачи КС-ом косвенно - ему роуминг утела нужен. Поэтому все плохие, кто ему любимому не обеспечили комфортные условия.

Взагалі, якщо память не зраджує, то близько 50% голосіву були якраз за те, що з якістю КСа все в порядку. Тим більше при створенні голосування хотілось не ображати оператора, а зібрати інформацію про його найслабші сторони (а раптом представники зайдуть на форум, побачать голосування і дізнаються що змінювати в першу чергу)

Добавлено через 51 секунду

Тиждень в бані сидів

Добавлено через 3 минуты
И оповещение при удалении наверное убрать стоит - раньше спокойно как-то было, решили сделать удобнее пользователям - каждый раз кипеш поднимается, особенно, если причину не указали

а я вважаю, що варто писати причину, і тоді буде набагато менше питань до Вас
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
може мало сидів? :)
позиція адміністрації, що озвучена вище, знову (чи "ще") не зрозуміла?

Я так зрозумів, що створювати теми, в яких користувачі будуть залишати негативні відгуки про оператора, а відповідно, у модераторів буде багато роботи, це погано. Обговорювати рішення модераторів - це погано,...
По ходу дану тему можна закривати.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Погано зрозумів. Зважаючи на те, що позиція адміністрації неодноразово пояснена, то тему дійсно час закрити
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Я так зрозумів, що створювати теми, в яких користувачі будуть залишати негативні відгуки про оператора, а відповідно, у модераторів буде багато роботи, це погано.
ні, це не так.
Обговорювати рішення модераторів - це погано,...
це точно.
По ходу дану тему можна закривати.
мабуть так.
 
Статус
Закрита.
Зверху