Google Гаманець (Google Wallet) та Google Pay (ex Android Pay)

Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Мобільний застосунок «Google Pay» з літа 2022 року називається «Google Гаманець».

Google Гаманець (Google Wallet) — це безпечний і конфіденційний цифровий гаманець, що забезпечує швидкий доступ до платіжних карток, проїзних, квитків, ключів або офіційних посвідчень особи, які ви в ньому зберігаєте.
Домашня сторінка: Google Гаманець, Google Pay (архів) | База знань

Google Pay — це служба, завдяки якої можна легко здійснювати покупки в Інтернеті й мобільних застосунках, а також користуватися функцією оплати дотиком усюди, де приймаються платежі через «Google Pay».
 
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
кстати пин вводить все равно надо при оплате google pay. но это мелочи редко покупаю выше безпинового лимита а вот то что некоторые терминалы просят разблокировать ключом после того как разблокировал пальцем реально раздражает
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
roleme, а при яких сумах просить пін? Я так розумію мова за Польщу і польські картки? В мене за останні три місяці на суми порядка 2000 гривень в Україні і 40 євро в Німеччині при розблокованому екрані - нічого не просило. Менші звісно також.

avnem, значить вам не підходить цей спосіб оплати чисто фізично. І винен тут явно не Гугл. Ви ж не звинувачуєте виробника авто, що там незручно, якщо у вас зріст 3 метри, до прикладу. А обираєте віз, бо там нема обмеження "кабіни" стосовно зросту. Але при цьому ви втрачаєте в безпеці і комфорті, нажаль. Так і тут.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тут писали чи ні? Бали по "Більше" не нараховуються, якщо платити через Гпей.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
Lorn, ліміти по оплаті без розблокування стандартні, для України по карткам мастер - 100 грн, по візі - 500.
Розблокування екрану це в більшості випадків і є вводом піну. Але час від часу пей вимагає підтвердження і це може не залежати від суми.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Кочевник, вы не правы, все оно считает
 

Вкладення

  • Screenshot_2018-05-16-14-06-01.png
    Screenshot_2018-05-16-14-06-01.png
    128.1 КБ · Перегляди: 97
  • Screenshot_2018-05-16-14-06-13.png
    Screenshot_2018-05-16-14-06-13.png
    72.4 КБ · Перегляди: 100
  • Like
Реакції: JKL

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
alfredhaos, дуже радий помилятися саме в цьому питанні. Який банк?
 
  • Like
Реакції: JKL

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Lorn, Пин в смысле от карты а не в телефоне. А телефоне у меня блокировка ключом. И вот в некоторых терминалах при оплате пишет следуйте инструкциям на телефоне а на телефоне требует ввести ключ и приложить ещё раз
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
+ Креді Агріколь Банк, Радабанк, Акордбанк, Юнекс Банк, Місто Банк, Альтбанк - клац.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Киев
Представитель Райфайзен на Play Market в ответах на вопросы о Google Pay писал что "K сожалению, внедрение сторонних сервисов для бесконтактной оплаты зависит не только от банка. Надеемся на Ваше понимание".
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
какие банки сейчас дают доп плюшки при оплате этим способом ?
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
да, начал знакомство с этой "инновацией" именно с этой акции. Чтобы добавить карту в Приват 24 в приложении на телефоне, там NFC должен быть ? Понятно, чтобы заплатить да, но просто добавить ?
по ходу да, взял тело с nfc, появился этот пункт

самое главное не могу понять при оплате где-то этим способом мыло вообще важно ? можно привязать карту к одному мылу, а потом отвязать и перепривязать к другому ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
GLOOMER, привязка касается карты а не мыла. Второй раз плюшку не дадут.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Я и не знал, что можно оплатить не разлачивая телефон, если сумма маленькая. Надо будет затестить.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
GLOOMER, привязка касается карты а не мыла. Второй раз плюшку не дадут.
честно говоря я вообще не о получении плюшки от Примата. Я в целом. Смогу я отвязать эту карту от мыла X и привязать ее же к мылу Y ?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Смогу я отвязать эту карту от мыла X и привязать ее же к мылу Y ?

Треба пробувати, але чисто теоретично чого нє. В "методах платежу" і в самому ГуглПей можна без проблем видалити будь-яку картку, тож чого вони мають блокувати її, якщо ви її прив'яжете на інший акк?!:confused:
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
честно говоря я вообще не о получении плюшки от Примата. Я в целом. Смогу я отвязать эту карту от мыла X и привязать ее же к мылу Y ?
У меня вообще в гпей подвязаны карты жены, а нее мои. Не как основные но в случае чего воспользоваться можно. То есть карты одновременно привязаны к двум разным аккаунтам.В том числе приват
 
Зверху