Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В мене вже який місяць на андроїді зникла можливість навіть подивитись доступні тарифні плани. Також в додатку неможливо глянути кількість замовлених хвилин на міські номери. Саппорт годує завтраками і нічого не міняється...:(
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Sashkent, 3.0.16. І кількість замовлених хвилин на міські номери є?
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В мене вже який місяць на андроїді зникла можливість навіть подивитись доступні тарифні плани. Також в додатку неможливо глянути кількість замовлених хвилин на міські номери. Саппорт годує завтраками і нічого не міняється...:(

Так само, не видно доступні тарифи.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну й дезігнери. Це треба було так заховати кнопку "Вихід", яка через Київстарівський інтернет не завжди підгружається. :(
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В мене останнім часом таке враження, що це родичі тих рєбят, які займаються майводафоном.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
azteca, нажмите кнопку (надпись) Мой номер или Модель телефона на главной странице вверху справа и в менюшке выберите .
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це все фігня. Як зараз встановити/змінити власний пароль у WEB-версії?
Смузіхльоби прибрали взагалі розділ "профіль". Тепла лінія не може сам його знайти.
Вони підтвердили, що випиляли це з Web-версії.

А... жестяк. Воно з першого разу не завантажується. Необхідно оновиту сторінку. Тоді у випадайці з номером телефону з`являється пункт "Переглянути профіль" і там можна міняти пароль. А ось потім з Профілю перейти у меню номеру не можна. Ну й смузіхльоби.
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Исчез вход по паролю? Оно выслало код на номер мамы, который я хотела проверить. Очень умно.. ночью..
Всегда только по паролю входила...
Или это глюк ночной?
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху