«Київ Цифровий» — електронний квиток у Києві

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Е-квиток

Місто: Київ
Запуск: 1.11.2018 (тест), 1.07.2021 (промислова експлуатація)
Сайт: https://transport.kyivcity.gov.ua
Особистий кабінет: https://id.kyivcity.gov.ua/ui/login.html
KyivApp для iOS, Android: https://app.kyivcity.gov.ua/start
База знань: http://wiki.1551.gov.ua/x/0wGpAg
Види транспорту: метро, швидкісний трамвай, фунікулер (турнікети), автобус, тролейбус, трамвай (валідатори і контролери)
Способи оплати:
  • Картка киянина: для пільговиків поїздки безкоштовні, але картку потрібно прикладати до турнікета чи валідатора
  • Банківська картка: тільки безконтактні MasterCard/Visa/Простір чи Apple/Google/Garmin Pay, 8 грн за поїздку, тільки жовті чи нові високі турнікети метро, а також весь комунальний наземний транспорт
  • Разовий квиток: з QR-кодом, 1 поїздка, ціна 8 грн, короткий термін дії (2 тижні), діють на валідаторах (трамвай, тролейбус, автобус) та на частині турнікетів, обладнаних сканером
  • Смартфон: щоб оплатити проїзд, потрібно придбати квиток у «Київ Цифровий» та просканувати QR-код на екрані смартфону в турнікеті чи валідаторі. Доступні тільки разові квитки за 8 грн
  • Картка Kyiv Smart Card чи «Київ Цифровий» : синя, до 100 поїздок, ціна поїздки від 8 до 6.50 грн (при купівлі 50 шт), ціна картки 50 грн, не повертається, діє всюди, крім жовтих турнікетів для банківських карток
Де купити картку: каси станцій метро, Т-кіоски, термінали
Де поповнити картку: каси та термінали на станціях, застосунок Київ Цифровий, термінали та сайт EasyPay, бот у Телеграм
Гарантії: у транспортної картки є гарантійний строк 12 місяців і у разі виявлення користувачем несправності в роботі користувач має право на заміну картки
Де купити разовий квиток: термінали у метро і сторонніх мереж (паперові квитки), Приват24 (код на екрані), застосунок «Київ Цифровий» (код на екрані)
Термін дії поїздок: 12 місяців з дати останнього використання поїздок на картці, 2 тижні у квитка з QR-кодом
 
Причина: оновлення: +банківські картки в наземному транспорті, -міська електричка
Останнє редагування модератором:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Продовжується встановлення автоматів для купівлі та поповнення карток
А коли почнеться їх підключення? Бо в нас встановили аж три автомати - всі неробочі.
Наразі QR-квитком можна скористатися на станціях «Площа Льва Толстого», «Почайна» та «Сирець»
А з «Кловською» що сталось?
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Щодня пасажири здійснюють в середньому 250 тисяч поїздок із допомогою Kyiv Smart Card. А пільговики 460 тисяч разів використовують «Картку киянина» для проїзду.

Тобто по факту 1 пасажир оплачує проїзд 2 пільговикам... як на мене це ненормально. Пора тих всіх пільговиків скорочувати. Тобто замість того щоб платити 2.50 за проїзд ми вимушені плати 6.50 щоб компенсувати проїзд тих всіх пільговиків...
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Тобто по факту 1 пасажир оплачує проїзд 2 пільговикам... як на мене це ненормально. Пора тих всіх пільговиків скорочувати. Тобто замість того щоб платити 2.50 за проїзд ми вимушені плати 6.50 щоб компенсувати проїзд тих всіх пільговиків...
И теперь расскажем мамам,папам,бабушкам и дедушкам об этом и будем их учить,как свинорылить на мобильной связи.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Sashkent, дело не в этом, просто должен быть определенный лимит поездок для льготников, например, 4 поездки в день - этого хватит добраться почти в любую точку Киева с одной пересадкой, и обратно. Надо больше - плати. Или даже лучше монетизация льгот, например, неиспользованные в прошлом месяце поездки автоматически переводятся на платежный баланс "картки киянина", тогда бабушка сможет выбирать, шариться по транспорту, или лучше возле дома купить булку с кефиром на сэкономленные льготы. И с транспортным предприятием будут четкие расчеты за перевезенных льготников.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Maxxx, Сразу видно бабушек и дедушек нет.Мне и так понятно,а вот им расскажи.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Пора тих всіх пільговиків скорочувати.
Над этим уже активно работают, в том числе монетизацией льгот на коммуналку, например.
Не совсем понятна система подсчета в рассуждениях "кто за кого платит". Сейчас действуют переходные положения раздела 7 в Правилах перевозки: и разовые билеты все еще продаются кондукторами, и прочие невалидируемые льготные документы дают право проезда.

За прошлый год реализация продукции у Киевпастранса 960 млн грн, а компенсация из городского бюджета за льготников 570 млн.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, Сразу видно бабушек и дедушек нет.Мне и так понятно,а вот им расскажи.

Почему же, есть, только я трезво оцениваю ситуацию. И почему я им буду рассказывать? Киеврада пускай рассказывает, глава города, выберут меня туда - тогда буду я рассказывать.:rolleyes:
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
выберут меня туда
Ключевое слово.

Добавлено через 30 минут
Когда я выйду на пенсию, то абсолютно ничего не буду делать. Первые месяцы просто буду сидеть в кресле-качалке.
— А потом?
— А потом начну раскачиваться
© Фаина Раневская
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сьогодні була опублікована новина, що ще на 11 станціях метра (західно-північні кінцівки всіх 3 ліній) незабаром поставлять турнікети з прийомом qr-квитків.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
На станції Лісовій учора бачив гарні, врізані у половину старих турнікетів, сканери qr-коду.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А мене задовбав додаток "смарт-сіті". Раз на тиждень-два злітає авторизація і я змушений через браузер знову проходити авторизацію. :(
 
  • Like
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Щодня пасажири здійснюють в середньому 250 тисяч поїздок із допомогою Kyiv Smart Card. А пільговики 460 тисяч разів використовують «Картку киянина» для проїзду.

Тобто по факту 1 пасажир оплачує проїзд 2 пільговикам... як на мене це ненормально.
Нет. Синие карты составляют 9%, кроме них и льготников есть ещё зелёные карты, банковские и 11% жетонов.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, а що там проходити, просто ввести логін-пароль в додатку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, хз, рукожопи..
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сьогодні на станції швидкісного трамваю підключені усі три термінали ГІОЦ. А в трамваях 1 маршруту (не знаю чи в усіх, у трійці - не було) повісили валідатори, радість мешканцями південних Борщагівок.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
З 20 листопада до 20 грудня 2019 придбайте 50 разових квитків на електротранспорт у Києві через додаток Privat24 або Telegram-бота, оплативши гривневою карткою Mastercard Приватбанку, та отримайте гарантований кешбек 100 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
З 20 листопада до 20 грудня 2019 придбайте 50 разових квитків на електротранспорт у Києві через додаток Privat24 або Telegram-бота, оплативши гривневою карткою Mastercard Приватбанку, та отримайте гарантований кешбек 100 грн.


Я так понял, сперва нужно зарегистрироваться?
 
Зверху