Акция "Бонус за входящие звонки"

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Во время августовского погрома тарифов товарищу перевели Свободный life Максимум без пополнений в Звонки всем. А доплату оставили :) Которая без абонки, +35 коп/мин.
А на днях пропала. При невинном выяснении у оператора, мол ээй чё за - ваш номер был переведен в тарифный план "Звонки всем", который несовместим с этой акцией.
Оперативно :eek:
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
У когось пропала, а у когось і ні))
При цьому мігрую на різні тарифи - послуга зберігається)))
Я предполагаю, что это начало рейда по исправлению недоразумений. Выдвину версию, что до этого они закрывали глаза на подобные глюки, пока был жив Простой МТС. Сейчас у МТСа не осталось такого конкурентного преимущества, поэтому лайфовская каста сборщиков бонусов за доплату не особо обидится.

[9:51 AM] Ігор: Доброго дня! Коли саме та чому на даному номері деактивовано послугу "Доплачуємо за розмови"?
[9:51 AM] Oksana has joined the room
[9:52 AM] Oksana: Добрий день, Ігор!
[9:52 AM] Oksana: Я перевіряю інформацію за номером, вказаним в реєстраційній формі.
[9:52 AM] Ігор: чекаю
[9:54 AM] Oksana: За вказаним номером діє тариф "Дзвінки всім", в якому послуга "Доплачуємо за розмови" недоступна, вона була деактивована при зміні тарифу.
[9:54 AM] Ігор: а коли тариф було змінено?
[9:57 AM] Oksana: Зміна відбулася ще в серпні місяці 2016 року.
[9:57 AM] Ігор: справа в тому, що послуга успішно діяла іще тиждень тому
[9:58 AM] Ігор: були нарахування бонусних коштів за вхідні дзвінки минулого місяця
[9:58 AM] Oksana: Для перевірки цієї інформації мені буде потрібен час, це займе близько хвилини, будь ласка, залишайтеся Online.
[9:58 AM] Ігор: добре
[10:03 AM] Oksana: Дякую, що залишались Оnline, мені потрібен ще деякий час для перевірки інформації. Дякую.
[10:04 AM] Ігор: ок
[10:10 AM] Oksana: Дякую, що залишались Оnline. Дійсно я бачу нарахування бонусів ще в минулому місяці, але дана ситуація біла некоректною. Тому що послуга не доступна в Вашому новому тарифу, вона повинна була ще деактивуватися в минулому році, при зміні тарифу.
[10:10 AM] Oksana: На даний час ситуація була виправлена і послуга відключена.
[10:11 AM] Ігор: зрозуміло, дякую!
[10:11 AM] Ігор has left the room
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
У когось пропала, а у когось і ні))
При цьому мігрую на різні тарифи - послуга зберігається)))
А може саме тому, що мігруєте, вона і зберігається? Піймать же не можуть!
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Будет печально если зачистят там где оно не должно работать:eek:
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Re: Акция "Бонус за входящие звонки"

Кто знает, до какого числа действует акция?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
В тонкости лайфа практически не вникаю, посему помогите чайнику:
На тарифе 3жо + свобода можно подключить акцию "Бонус за входящие", и если да, то как?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
sweetest, ничего секретного тут нет: до конца года можно подключать/отключать, при поп-и снимается сразу, если в течение месяца не оплатить, то со след. месяца надо заново подключать.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Это означает, что 20.06 - последний день, когда можно получить бонус за входящие? Или ещё 21-го можно :eek: ?
 
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
Это означает, что 20.06 - последний день, когда можно получить бонус за входящие? Или ещё 21-го можно :eek: ?

Это означает еще одно очередное уменьшение абонбазы лайфа. Лично в моей семье 4 номера лягут на полку. Не пойму я маркетологов турецких. Водафон он вообще шаровые подарки дает, лишь бы активность симок поддерживать, а здесь не очень то и шара ( 3 грн. в месяц )+интерконект, и то забирают.
Я лично 20-го сделаю последний залив.
 
Зверху