Android для початківців

Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад, тут вряд-ли остались люди, которых беспокоит нехватка памяти :)
А если серьезно - я все рутирую что могу

Ну не думаю что у каждого здесь железо по 4 гига памяти. Конечно же многие накупили сяоми по божеской цене с нормальным объемом памяти, но и старого железа у многих еще хватает.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Вик Влад, 2 гига вполне хватает на все.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Ну а все же кто то с swapом эксперементировал? Мне тоже.вроде 1 гига хватает там есть некоторые неудобства например с us браузером. Так или иначе больше памяти, комфортнее в использовании. Кстати второй планшет с такой же памятью че то подтормаживает, грешу на то что оперативки маловато. Правда там и раздел внутреннего накопителя для программ маловат.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ну а все же кто то с swapом эксперементировал? Мне тоже.вроде 1 гига хватает, там есть некоторые неудобства например с us браузером. Так или иначе больше памяти, комфортнее в использовании.
Хрєнь то все, якщо чесно...карта пам'яті зазвичай повільніше за внутрішню пам'ять, тому свап буде тормозити систему...ну і вбивати флешку...Якщо створити на внутрішній пам'яті, то є вірогідність вбити внутрішню пам'ять...Як на мене ліпше прибити гугл сервіси чи щось інше, що грузить оперативку...
П.С...оформив безоплатний преміум в епл мюзик на три місяці- звук ліпше ніж в спотіфай та гугл мюзик...Хто планує сімейну підписку на майбутнє, візьміть і мене до себе
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Хрєнь то все, якщо чесно...карта пам'яті зазвичай повільніше за внутрішню пам'ять, тому свап буде тормозити систему...ну і вбивати флешку...Якщо створити на внутрішній пам'яті, то є вірогідність вбити внутрішню пам'ять...Як на мене ліпше прибити гугл сервіси чи щось інше, що грузить оперативку...
П.С...оформив безоплатний преміум в епл мюзик на три місяці- звук ліпше ніж в спотіфай та гугл мюзик...Хто планує сімейну підписку на майбутнє, візьміть і мене до себе
Я з вами... Ще 3 треба...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я з вами... Ще 3 треба...
Тоді давайте поки хтось зробить при реєстрації сімейну підписку, а потім на його карту переводитимемо гроші...Або я, якщо можливо потім перероблю на сімейну...поки спробуйте 3 місяці на шару)))
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Тоді давайте поки хтось зробить при реєстрації сімейну підписку, а потім на його карту переводитимемо гроші...Або я, якщо можливо потім перероблю на сімейну...поки спробуйте 3 місяці на шару)))
Шари давно нема... Може ще хто буде...
На зв'язку.. ;)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
на карте что то должно быть? Если да то сколько?
Просто подвязать карту. Если не подвязывал - то вандоллар для верификации (потом вернут)

Добавлено через 1 минуту
Тобто вже брав пробу? Вчора все було...
Так. Брав (донька).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=4647]alex_b[/MENTION], підключай як сімейну, все рівно три місяці безкоштовно...А далі будемо троє як мінімум в твоїй підписці...Може хто з яблучників підтягнуться...
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Просто подвязать карту. Если не подвязывал - то вандоллар для верификации (потом вернут)
Матвей пишет что пустую подвязал, у меня пустые не хочет вязать. 1уе на сколько времени блочат, до 30 дней?
 
Зверху