Тариф «Смартфон ЗЕРО» (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
kenWood, подключил? Сумма не менялась?
PS. А то скоро тоже нужно будет заниматься этим вопросом...
 
Реєстрація
31.05.18
Місто
Харьков
Телефон
Huawei Mate 10 Lite 4/64GB: Профисионал, Удобный.
Как я себе это вижу: произошёл глюк, но возвращать деньги такому шаровику не хочется, вот и начинают высасывать из пальца условия, к-ых нет.
С точки зрения морали, им ты надоел! С точки зрения законности тарификации, информации что изменяются условия не было. Как следствие, яйко беспределит!
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
сьогодні до родички дзвонили і пропонували перейти на SuperNet Pro,казали що всіх з тарифів мтс перевели, бо вони не вигідні і скоро закриють цей тариф,і якщо вона зараз не перейде ,то коли переведуть на водафон ,вже не буде можливості перейти на SuperNet Pro
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
сьогодні до родички дзвонили і пропонували перейти на SuperNet Pro,казали що всіх з тарифів мтс перевели, бо вони не вигідні і скоро закриють цей тариф,і якщо вона зараз не перейде ,то коли переведуть на водафон ,вже не буде можливості перейти на SuperNet Pro
Лякають.:eek:

А щодо мене, якщо б мені запропонували таке "покращення", то не на того напали. Нехай там громи б"ють, а я не злізу нізащо з цього тарифу!!!:dik:
Буду сидіти на ньому до останнього. А потім - з почестями на полицю. І у всіх моїх родичів, яких я присадив на нього - така ж ситуація.
 
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
також був такий дзвінок і попередження про скоре закриття тарифу... буду сидіти до кінця на ньому, далі на полицю і перехід на другого оператора
сьогодні до родички дзвонили і пропонували перейти на SuperNet Pro,казали що всіх з тарифів мтс перевели, бо вони не вигідні і скоро закриють цей тариф,і якщо вона зараз не перейде ,то коли переведуть на водафон ,вже не буде можливості перейти на SuperNet Pro
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Надеюсь [MENTION=2653]Goodok[/MENTION] предупредит о переводе, чтобы мы успели ГБА подключить.
Не было пока никакой информации о закрытии этого тарифа. Всех, кто звонят с подобными угрозами, можно смело послать поблагодарить за внимание к вашей персоне и за заботу и пожелать хорошего дня ;)
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Надеюсь [MENTION=2653]Goodok[/MENTION] предупредит о переводе, чтобы мы успели ГБА подключить.

ГБА, которое, в случае закрытия тарифа, аннулируют и вернут 92 грн. на счёт?:D
Они если и надумали закрывать (а это будет, рано или поздно), то подстрахуются.
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
ГБА, которое, в случае закрытия тарифа, аннулируют и вернут 92 грн. на счёт?

Я помню, что на моём номере с тарифом 3D ноль Днепр ждали, когда ГБА закончится. Или сейчас уже по-другому (возвращают деньги за ГБА на счёт)?
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
ГБА, которое, в случае закрытия тарифа, аннулируют и вернут 92 грн. на счёт?:D
Они если и надумали закрывать (а это будет, рано или поздно), то подстрахуются.
Гба буде в новому тарифі,так простіше
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
родичці теж дзвонили, казали що з 26 числа переведуть, якщо це так - то ще мають час щоб всіх попередити, в такому випадку поперевожу всіх своїх на-Zахід за 10грн(все одно дешевше ніж в інших)
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Також дзвонили, пропонували перейти на супернет турбо і тільки для мене безкоштовно протягом двох днів :) бо зеро закриють з нового року.
 
Статус
Закрита.
Зверху