Тарифный план «Vodafone Red 2015» (закрыт)

Статус
Закрита.
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Тариф «Vodafone Red»

Оператор сказал, что за поп-е Водафона через Портмоне бонусы не начисляются. Если пополнять через сайт Водафона, то их и не предлагают.
 
Реєстрація
13.11.12
Місто
Днепропетровск
Re: Тариф «Vodafone Red»

Для поездки в Турцию на пару дней нужна симка с 3G.
Как я понимаю, оптимальный вариант - это Red (с Life не сложилось, в последний раз роуминг что-то не завёлся).
Как правильно это дело купить/активировать?
Почитав форум и сайт, вижу, что надо за 50 грн купить карточку, и 30 сразу уйдут на месячный пакет (который мне не нужен), потом надо пополнить еще на 90 и активировать роуминг?
Итого 140 грн за два дня/500 мб?
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
Re: Тариф «Vodafone Red»

за 30 дається пакет по україні і за 90 в роумінгу. ці пакети використовуються повністю окремо, 500 метрів тут і 500 там, так само хвилини, смс, ммс.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Тариф «Vodafone Red»

Почитав форум и сайт, вижу, что надо за 50 грн купить карточку, и 30 сразу уйдут на месячный пакет (который мне не нужен), потом надо пополнить еще на 90 и активировать роуминг?
Итого 140 грн за два дня/500 мб?

А ще 30 хв. по Туреччині та безліміт на МТС/Водафон Україна
 
Реєстрація
13.11.12
Місто
Днепропетровск
Re: Тариф «Vodafone Red»

А ще 30 хв. по Туреччині та безліміт на МТС/Водафон Україна

Не знаю, насколько можно доверять кол-центру, но вроде подтвердили. И сказали, что я карточку спрячу в шкаф, а через полгода еще раз поеду, то надо опять будет 30+90, а не просто 90.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Реєстрація
27.05.14
Місто
Киев
Re: Тариф «Vodafone Red»

Arp,
Виходить, для роумінгу достатньо оплатити денний платіж в Україні 3грн та поповнити на 90, активувати роумінг як вдома? Буде діяти роумінг 1 міс чи тільки 1 день?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Тариф «Vodafone Red»

Ні, можеш поповнити на 3 грн, щоби зняло денний платіж, а потім закинеш 90 грн. і замовиш роумінг як вдома.

А для чого 3 грн платити, хіба без цього не можна буде замовити роумінг як вдома?
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Тариф «Vodafone Red»

А для чого 3 грн платити, хіба без цього не можна буде замовити роумінг як вдома?
Якщо ти встигнеш обігнати сертифіковану біллінг-систему і зможеш у ту ж секунду, що і поповнення зразу підключити роумінг як вдома, то зможеш не платити 3 грн.

Добавлено через 1 минуту
Буде діяти роумінг 1 міс чи тільки 1 день?

Пакет Роумінг як вдома за 90 грн. діє 30 днів. Важливо тільки, щоб на номері був позитивний баланс (0,01 коп), бо інакше всі вихідні послуги блокуються.
 
Останнє редагування:

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Re: Тариф «Vodafone Red»

Якщо ти встигнеш обігнати сертифіковану біллінг-систему і зможеш у ту ж секунду, що і поповнення зразу підключити роумінг як вдома, то зможеш не платити 3 грн.
а навіщо обганяти систему, 3грн бере "у разі користування",а якщо поповнити на 90(а на балансі при цьому менше 3грн) і не робити дзвінків- хіба що запит теж сприймає як дзвінок
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Re: Тариф «Vodafone Red»

Спробуй та напиши про результат.
поки що не користуюсь редом, дзвонив знайомим-які могли спробувати але на жаль, вони вже в Україні, в мене мало знайомих яким цікавий даний тариф.
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
Re: Тариф «Vodafone Red»

Не знаю, насколько можно доверять кол-центру, но вроде подтвердили. И сказали, что я карточку спрячу в шкаф, а через полгода еще раз поеду, то надо опять будет 30+90, а не просто 90.

Пакети послуг на день у роумінгу

При відключеній послузі «Роумінг, як вдома» при реєстрації в мережі Vodafone (країни послуги «Роумінг, як вдома») та у будь-якій мережі у Польщі, автоматично підключаються денні платежі та тарифи:

Вартість на день, у разі користування 30 грн
Вхідні дзвінки Безкоштовні
Дзвінки в мережі Vodafone та МТС Україна, а також по Європі
(країни послуги «Роумінг, як вдома») 0,50 грн/хв
Мобільний Інтернет 10 грн/500 МБ
SMS&MMS на всі напрямки 0,50 грн/шт.
Дзвінки на номери інших операторів України 10 грн/хв
Дзвінки на всі інші напрямки світу 50 грн/хв

https://www.vodafone.ua/uk/privatnim-kliyentam/rouming/peredplata
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Re: Тариф «Vodafone Red»

Якщо ти встигнеш обігнати сертифіковану біллінг-систему і зможеш у ту ж секунду, що і поповнення зразу підключити роумінг як вдома, то зможеш не платити 3 грн.

В мене після замовлення Роумінгу 30 грн зняло наступного дня
 
Реєстрація
01.07.12
Місто
Донецк
Re: Тариф «Vodafone Red»

Спробуй та напиши про результат.

У меня между пополнением Реда и заказом Роуминга как дома прошло около 2 часов,3 гривны не сняло и услуга активировалась.Сейчас пользуюсь без проблем.На счету осталась 1 копейка.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Тариф «Vodafone Red»

Не знаю, насколько можно доверять кол-центру, но вроде подтвердили. И сказали, что я карточку спрячу в шкаф, а через полгода еще раз поеду, то надо опять будет 30+90, а не просто 90.
Із практики: якщо поповнити і швидко замовити то буде тільки 90. Якщо почекати день після поповнення то зніме і 30.
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
Re: Тариф «Vodafone Red»

Мда,а жест , я так розумію послуга " роумінг як у дома " Вам усім явно не для користування на територіі України потрібна . Невже суть в 30 грн? 30 грн фактично 1 євро !!! Ну випєте ви на одну каву менше . та і заплатіть ці 30 грн і не парте собі мозги . невже Вам буде дишевши дзвонити на Україну із місцевих сім карт ? Там 1 дзвінок обійдеться фактично в євро . в Ви тут обговорюєте чи зніме 30 грн чи ні щоб заплатити 90 . бред .
 
Статус
Закрита.
Зверху