debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Persona, действительно странно. Обычно наоборот, снимают в Киеве с российскими атрибутами. Или с нейтральными номерами/паспортами без флага и герба (хорошо, хоть курсы настоящие). Возможно, созрели снимать два разных дубля и спиратили как раз версию для нас.

Например, сериал «Одинак»:
 

Вкладення

  • film1.jpg
    film1.jpg
    65 КБ · Перегляди: 74
  • film2.jpg
    film2.jpg
    70.9 КБ · Перегляди: 75
  • film3.jpg
    film3.jpg
    66.2 КБ · Перегляди: 80
  • film4.jpg
    film4.jpg
    90.2 КБ · Перегляди: 78
  • film5.jpg
    film5.jpg
    93.7 КБ · Перегляди: 73
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Почав дивитися серіал від НВО "Роки" де показують наш період плюс кілька років, основна тема починається на скільки я зрозумів в Великобританії і початком брекситу, але паралельно показана Україна, де владу захопили нові люди і військові які попросили допомоги росармію в підтримку порядку. Проведено голосування і 97% людей обрали воз'єднання з Росією. Списки 3х відсотків людей були оголошені і на них почали охоту по розпорядженню росіян, але руками наших же людей. Тому ці 3% вимушені були тікати до Європи як біженці...
Щось мені не весело від таких реалістичних сценаріїв, якщо чесно...
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
серіал від НВО "Роки" де показують наш період плюс кілька років, основна тема починається на скільки я зрозумів в Великобританії і початком брекситу, але паралельно показана Україна, де владу захопили нові люди і військові які попросили допомоги
Кто-то слишком восприимчив в то, что показывают по телевизору. Есть вагон сериалов про зомби-аполипсис в наше время, ну, или про христиан-фундаменталистов, захвативших власть в США и утопивших в крови свою страну, но мы же не верим в них всерьёз?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кто-то слишком восприимчив в то, что показывают по телевизору. Есть вагон сериалов про зомби-аполипсис в наше время, ну, или про христиан-фундаменталистов, захвативших власть в США и утопивших в крови свою страну, но мы же не верим в них всерьёз?
Не віримо...Але ж ми дивимося, що відбувається навколо і робимо якісь висновки, особливо якщо вони грунтуються не на новинах 1+1 і тому подібних...Просто описав початок першої серії серіалу, а дивитися чи ні, то вже справа кожного. Там, до речі, не лиш про ці події...це просто те, що трохи шокквало
 
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Звертаюсь до фанатів серіалу "Картковий будинок" (якщо такі є на реді). Переглянув 5 серій - поки що все дуже нудно, банально і примітивно. Коли почнеться щось цікаве..?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
AleksKyiv, этот сериал который нужно внимательно слушать и вникать. Если отвлечешся - потом не поймешь сути интриги и причинно-следственной связи. Если ты ждёшь экшена или смотришь на расслабоне - то "Карточный домик" тебе не понравится.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Вышел третий сезон Бумажного дома
La casa de papel.
 
Реєстрація
02.10.19
Місто
Киев
Звертаюсь до фанатів серіалу "Картковий будинок" (якщо такі є на реді). Переглянув 5 серій - поки що все дуже нудно, банально і примітивно. Коли почнеться щось цікаве..?
Я так несколько сезонов "Во все тяжкие" просмотрела. Друзья, фанаты этого сериала, всё мне обещали что меня вот-вот увлечет, в итоге во мне разочаровались и вообще решили, что что-то не так с моим умственным развитием, т.к. этот сериал просто шедевр и не может не понравится.
Я не скажу, что плохой сериал, но ничего такого вау я в нём не увидела, смотрела как обычный проходящий сериал, в итоге забросила, так и не досмотрев. Возможно именно в последней серии и было это вааааууу)
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Сериал "Видеть" от Эппл пока вызывает спорные ощущения.
К качеству съемки и актерам вопросов нет. Но самая идея выглядит слишком надуманной: (не спойлер) все ослепли, из-за чего всё вернулось в пещерный век.
Единственный вопрос, как они вообще живут? Или так - как выживают? Может, я чего-то не понимаю.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Любителям фантастики на тему путешествий во времени рекомендую сериал Континуум. Тем, кто "в теме" и любит подумать - есть над чем поразмышлять на предмет временных парадоксов. Конечно, присутствует и тема "эффекта бабочки". И детективная составляющая.

В общем, я смотрел с большим интересом, чего и вам желаю.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Любителям фантастики на тему путешествий во времени рекомендую сериал Континуум. Тем, кто "в теме" и любит подумать - есть над чем поразмышлять на предмет временных парадоксов. Конечно, присутствует и тема "эффекта бабочки". И детективная составляющая.

В общем, я смотрел с большим интересом, чего и вам желаю.

Смотрел давно как-то Вау эффекта не было и желание пересматривать тоже
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А мне отлично зашёл :)
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Любителям фантастики на тему путешествий во времени рекомендую сериал Континуум. Тем, кто "в теме" и любит подумать - есть над чем поразмышлять на предмет временных парадоксов. Конечно, присутствует и тема "эффекта бабочки". И детективная составляющая.

В общем, я смотрел с большим интересом, чего и вам желаю.

Дивився німецький Dark (Темрява) на Netflix. Також подорожі в часі + історія чотирьох сімей, історії яких переплітаються одна з іншою, а також з минулим, теперішнім і майбутнім містечка, де всі живуть.

Дуже сподобалося, обіцяють 3-ій і останній сезон.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Новий Мандалорієць зроблений саме так, як треба. Творці намагалися бути в дусі перших Зоряних війон і мені здається у них вийшло. Резинові іншопланетяни, зорольоти з тумблерами з Запорожця, саундтрек як в Роккі та головний герой з відром на голові, плащем та зброєю у формі виделки
Найс.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Почав дивитися відьмака. На мою думку початок десь на 3 з 5. Батальні сцени нормально, Цирі більш менш норм відіграє. Інші актори, включаючи Кевіла, слабко (хоча Кевіл досить непоганий актор). Як на мене режисура в перших серіях так собі, і до гри престолів (як його не хають, але постановка там була на висоті) круто не дотягує.
 
Зверху