Кіно

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Мне что-то 3 часть вообще не понравилась. Показалось, что предыдущие части лучше были.

Ну не знаю. Первая часть там понятно, вне конкуренции. А вот при просмотре второй части постоянно боролся со сном, нудная она какая-то.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я посмотрел карикатурный шпионский боевик Люка Бессона Анна.

КГБ ФСБ, на здоровья, матрёшки, форма кгбешников из 30х. Медведей и балалаек не было.
Действие происходят в конце 80х. Главгерои показательно ездят на копейках, но вокруг современнве авто, российские флаги, ноутбуки с камерами, юзб флешки и вообще пофуй на те 80тые. Да и в целом попадание в дух времени 0.

Шестмтикратный твист, ведь матрёшки же. Действие картины разворачивается так:
1. Вот смотрите какая фигня
2. 6 месяцев ранее, где объясняется что это за фигня.
И так 6 раз.
Ну, есть Саша Лусс.
Этот фильм можно не смотреть .

 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Два фильма подряд:
1. Крылышко или ножка / L'aile ou la cuisse (Клод Зиди) 1976, комедия.
2. На обочине / Sideways (Александр Пэйн / Alexander Payne) 2004, драма, мелодрама, комедия.

Допускаю, что не всеми они будут восприняты...
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Нет и не искал

Тем временем Джеймс Кемерон подтвердил, что Ферлонг будет вновь играть Джона Коннора в грядущем продолжении.
Ну и рейтинг R
Джеймс Кемерон обманул (ор 15 минут)
Миллеру (режиссер) пришлось отмазвваться, Ферлонг не принимал участия в сьемках. Речь скорее всего шла о сценах с юным Джоном Коннором
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
В связи с профессиональной деятельностью {из-за необходимости изучения множества иностранных языков} возникла идея (и пока неспешно осуществляю с созданием краткого "каталога" просмотренных лично мною фильмов где-то всегда под рукой, - на странице личного сайта, - ну не писать же "простыни" каждый раз, когда следует), поэтому брошу линк здесь.Для форумчан. Более 1500 фильмов различных жанров. Если кто что смотрел и есть желание добавить от себя свои впечатления,- мы ведь кино здесь обсуждаем, все будут только рады. Сайт совсем не коммерческий, никакой монетизации или рекламы, (никаких скрытых намерений) и линк только к указателю фильмов. Если можна просил бы пост оставить.
Хорошие фильмы на спортивную тематику, которые мотивируют.
Множество фильмов с научной и не очень различной фантастики, около 170.
Буду дальше неспешно добавлять фильмы в различные рубрики и дополнять сообщение тут.Нужно еще решить проблемы с отображением китайских иероглифов и символов национальных алфавитов. Думаю большинство из фильмов смотрели многие, а некоторые можно смотреть и несколько раз в разные года жизни. :apl: да и вообще мы поколение 90х выросли на них.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився хф Мідсоммер і це було погано.
Язичницька секта виглядає абсурдно і карикатурно. У мене склалося враження, що автор не особливо досліджував досвід будь-яких комун і вийшла клюква.
Головні герої розташовані за шкалою від нецікавих до абсолютно непотрібних. Я погано пам'ятав до кінця окремих героїв, так як їх наявність ніяк не впливала на сюжет.
А може я не пам'ятав героїв, так як актори були максимально хренові, навіть статисти шведи виглядали краще.
Арі Астер гарненько тронувся на голих пенсіонерах. Бажаю йому всіх творчих невдач.
5/10

 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Янус, відгук рівня видатних кінокритиків! Браво!
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився дуже сильно південнокорейський фільм Паразити і це було непогано.
Все як завжди, почалося як соціальна драма, а закінчилося за упокій. Люблю ці корейські інтер'єри будинків бідняків. Корейці наші брати, тому що наші люди теж часто люблять засмітити свої 30 метрів мотлохом до стелі.
Я був готовий до поворотів сюжету, але при перегляді зайве фантазувати, так як вгадати складно, та й навіщо.
На самому початку фільму з екрану звернувся режисер з проханням не спойлерити, зануда. Але іронія в тому, що тут не можна заспойлерити в стилі "вбивця - дворецький". Щоб заспойлерити доведеться розповісти весь фільм.
Із залу вийшов кілька хворим, в хорошому сенсі.
8/10

 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Страшні історії для розповіді в темряві і це було "піде".
Фільм швидше нагадує щось старе і лампове, що я дивився відразу по ящику в дитинстві. Можливо тому фільм для мене непоганий. Трохи відволікав персонаж-латинос, який виглядав чужерідно в компанії підлітків часів 60х років. Більшість дітей статисти, але дівчинка намагаласяв акторську гру. Монстрів багато. Судячи по рухах і зовнішним виглядом деяких - їх грав Хав'єр Ботет. Мертва баба анорексічка - це його доля.
Один раз можна подивитися.
6/10

 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Люблю ці корейські інтер'єри будинків бідняків.

Херясє бідняки, бачу, в них проточний водонагрівач нехілої потужності там висить, багато хто в Києві собі таке дозволити не можуть, або з-за ціни нагрівача, або ціни кіловата, або, курво, тому що проводки потрібного діаметру в квартирі нема.. :)
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Нещодавно з перегляду "Одного разу в... Голлівуді". В Тарантіно, як не дивно, вийшла така собі тепла, лампова історія з життя Америки кінця 60-х років. Ну і гра акторів на висоті. Пишуть про бонус в титрах, на жаль не побачив - рано покинув залу.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Одного разу в Голлівуді і це було добре.
Нажаль я не міг повною мірою насолодитися фільмом, бо це фільм про Голлівуд 60х і ніякі історичні статті не змогли занурити мене в той час. Крім того є величезна кількість культурних відсилань. Можливо я побачив 5 відсотків з них . Але це Тарантіно, тому досить просто дивитися і отримувати задоволення.
6/10

 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився комедійний хоррор Ready or Not і це було погано.
Постійно ловив паралелі з фільмом Няня, де теж знімалася ця ж фейкова МаргоРоббі. Але якщо там були просто схиблені люди, яким подобалося вбивати, то тут все будується на максимально карикатурному містичному ритуалі, який подається при цьому серйозно. А я не люблю, коли серйозно показують містичну фігню.
Начебто мав бути треш і угар, але іноді все перетворювалось в якісь непотрібні соплі.
Але фільм має дуже позитивні відгуки, просто не від мене
Хочу зауважити, що я не маю нічого проти племінниці Хьюго Уінинга, щастя їй і здоров'я

5/10
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Янус...
Как так получается, что позапрошлый -"добре", прошлый - "погано", а оценки 6 и 5 - суть одинаковые?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Янус...
Как так получается, что позапрошлый -"добре", прошлый - "погано", а оценки 6 и 5 - суть одинаковые?
6 это выше среднего
5 ниже среднего
По пятибальной это 3 и 2+
Три - это уже можно посмотреть.
2 у меня - говно.

Если упрощать дальше, то в двоичной системе есть хорошо и плохо. И грань по десятибальной шкале находится между 5.9 и 6. Где 5.9 это говно, а 6 уже хорошо

Гарного вечора.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився фільм ВОНО 2 і це було ну таке.
Здивувало і швидше навіть порадувало величезна кількість нових сцен з дітьми, які очевидно були зняті ще три роки тому. Сцени переплетені з сьогоденням і часом навіть старші версії героїв контактували з молодими і це ок. Особливо жир в сцені де заїка спускався в підвал і розмовляв з Джорджі, тільки тепер тут був ще й Маковей.
Білл Хейдер красавчик, Чістейн - Чістейн, інші статисти.
За підсумком це був довгий набір кліпів з непоказаних в першій частині флешбеками, після яких пішов махач з Воном і це було не дуже. Сцени з Пенівайзом - це величезна кількість графонія серіального якості, що було недобре.
Також Хав'єр Ботет вже дуже набрид, одні і ті ж кривляння і судоми.
Відсилання на інші твори Кінга, тисячі їх. Та й сам Кінг завітав чогось.
Дивитися якщо подобається перша частина.
5/10
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Дивитися якщо подобається перша частина.
Перша частина зовсім не така.
У першій більше намагалися нагнати саспенсу.
У другій перевага в сторону гумору, і все страшилки, як не дивно, супроводжуються бажанням посміятися над тим, що відбувається на екрані. І так майже весь фільм.
 
Зверху