Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra 2018Київстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
275
375
Дзвінки в мережі
0
0
Iнтернет
Безлiм
Безлiм (80 Гб, далі шейп з 01.09)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
300 хв/міс​
500 хв/міс​
SMS на українські номери
300 SMS​
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Ну якщо діє шейп то залишусь на водафонівскому «Unlim 3G". А ще на Київстарі був на передплаті безлімітний інтернет зв 150 грн. На ньому теж є шейп? І взагалі чи є на Київстарі (передплата чи контракт) безлімітний інтернет без шейпу? Якщо ні то прийдеться і надалі користуватись водафонівським безлімітом на свій страх і ризик, бо 3 Гб /день для смартфона забагато, а для компютера і смарт-тв — замало, тому доводиться робити всілякі маніпуляції з модемом і роутером, щоб використовувати мб на тв і пк, так би мовити пристосовуватись до водафонівського безліміту.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Раніше пропонували перейти на тариф 4G Extra+, тепер не має можливості його підключити.

В мене є. На екстру за 155 вже перший місяць халяви не дають, а пропонують, ну мені в перший місяць за 124грн.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Раніше пропонували перейти на тариф 4G Extra+, тепер не має можливості його підключити.
Зря не перешли ;)
В мене є. На екстру за 155 вже перший місяць халяви не дають, а пропонують, ну мені в перший місяць за 124грн.
Тариф 4G Extra и 4G Extra+ это разные ТП, Вы наверно перепутали их.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Мне на екстра + доступна к переходу в мкс на 3х номерах. Подключился с припердась к контракту в этом месяце.
 

qpPeW

Web-разработчик
Реєстрація
16.10.17
Місто
Киев
Ну якщо діє шейп то залишусь на водафонівскому «Unlim 3G". А ще на Київстарі був на передплаті безлімітний інтернет зв 150 грн. На ньому теж є шейп? І взагалі чи є на Київстарі (передплата чи контракт) безлімітний інтернет без шейпу? Якщо ні то прийдеться і надалі користуватись водафонівським безлімітом на свій страх і ризик, бо 3 Гб /день для смартфона забагато, а для компютера і смарт-тв — замало, тому доводиться робити всілякі маніпуляції з модемом і роутером, щоб використовувати мб на тв і пк, так би мовити пристосовуватись до водафонівського безліміту.
На всех тарифах действует шейп.
Лимит на ВФ - 3ГБ, на КС - 6ГБ.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
4G Extra+
Зря не перешли ;)
Первый раз встречаю тариф про который на сайте самого КС ни слова)
У него все остальные условия (кроме минут и смс) аналогичны обычному 4G Extra, насколько я понимаю?

Ловил, ловил.
Просто он настолько демократичный, что ты это дело и не заметил
Шейп не безусловный. Включается далеко не всегда.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Первый раз встречаю тариф про который на сайте самого КС ни слова)
На тариф "Київстар 4G Extra+" можна перейти лише за індивідуальним запрошенням
https://red-forum.com/showpost.php?p=1375326&postcount=1

У него все остальные условия (кроме минут и смс) аналогичны обычному 4G Extra, насколько я понимаю?
В шапке этой темы, есть вся инфа по этому тарифу)

Ну и вот, дополнительно:
https://red-forum.com/showpost.php?p=1402605&postcount=219
https://red-forum.com/showpost.php?p=1402646&postcount=230
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Ага, спасибо. Шапку тоже видел, но там иногда бывают неточности. И лучше всегда, для полной уверенности, глянуть на сайте самого опсоса, но в данном случае - облом.
У тебя ДИ подключен?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
ДИ есть возможность подключить, уже предлагали.
Но лично для меня нет смысла. Домой итак уже заходит 2 оптические жилы по гигабиту. Третий пров мне не нужен.
 

4aba

404 not found
Реєстрація
13.04.10
Місто
Одесса
Подскажите, пожалуйста, А есть возможность подключить пакет 4G, интернет-сим пару и обычную симпару(с которой звонить можно)?
Если я правильно понимаю, то будет абонплата 95+15+50 грн/мес.
Не попутал ли я чегото? Или это нереально?
Есть дешевле вариант получить желаемое? ( Инет на ноуте + безлим инет и киевстар на двух телефонах)
 

Shuler

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4Х (КС "Киевстар Звонки 50" + VF "Red Business L")
А есть возможность подключить пакет 4G, интернет-сим пару и обычную симпару(с которой звонить можно)?
Да
Если я правильно понимаю, то будет абонплата 95+15+50 грн/мес.
Да
Есть дешевле вариант получить желаемое?
Нет
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
Все, контракт "порізали" :dash1:
 

Angelova

Заблокирован
Реєстрація
03.10.18
Місто
Харьков
Надежды о стабильности условий контракта рухнули. 0,8
 
Реєстрація
06.09.18
Місто
Киев
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

А я вот смотрю,гораздо выгоднее перейти на контракт,и минут неплохо на врагов,и "безлим" интернет)
 
Зверху