Программа для контроля трафика

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Никогда не заморачивался. Даже не в курсе.
 
Реєстрація
30.06.15
Місто
Николаев, город корабелов, Одесса
Телефон
Vivo Y33s
Я ставил последнюю, 6-ю версию, везде пишут, что бесплатная, на деле триал на месяц, затем регистрационный ключ просит. Удалил, заменил портативной версией - то же самое, но через две недели напоминать стала. Заменил на BitMeter. Но NetWorx удобнее - сразу объем показывает вместо графика. Интернет высокоскоростной безлимитный, активно качаю торренты, выкладываю фильмы, сериалы и телепередачи, смотрю онлайн-ТВ, слушаю онлайн-радио, поэтому просто для интереса, сколько трафика потребляю за день.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
І знову питання, як у першому повідомленні: підкажіть, будь ласка, прогу, в якій можна виставити ліміт трафіку на прийом/передачу, після вичерпання якого програма буде розривати з"єднання?
NetWorxx такого функціонала не містить. Woobind непогана, але там тільки попередження, без можливості розірвання.
DuTraffic рахує тільки в байтах, при цьому виставити довільну кількість (не таку, як прописано розробником в програмі) неможливо.Та й рахує вона, як мені здалось, невірно.
Хто що порадить?
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
В мене була застаріла прога. Зараз протестую цей варіант. Можливо, він підійде. Хоча, мені здається, що прога дуже неточна
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Користуюсь 3G Watchdog мені подобається.
 
Останнє редагування:

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
jader, за інформацією з 4pda він може тільки інформувати про вичерпання трафіку. А тут треба саме, щоб він примусово його відключав.
Між іншим, Networxx 5.5.5 не підійшов: все дуже замудрено, та й рахує неправильно: для встановлення об"єму, після використання якого слід вимикати з"єднання, треба встановити галочку "не рахувати внутрішній трафік". Але тоді він не рахує й інтернет-трафік, тобто сенсу в ній нема ніякого. Принаймні, для мене
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
jader, за інформацією з 4pda він може тільки інформувати про вичерпання трафіку. А тут треба саме, щоб він примусово його відключав.
Між іншим, Networxx 5.5.5 не підійшов: все дуже замудрено, та й рахує неправильно: для встановлення об"єму, після використання якого слід вимикати з"єднання, треба встановити галочку "не рахувати внутрішній трафік". Але тоді він не рахує й інтернет-трафік, тобто сенсу в ній нема ніякого. Принаймні, для мене

Може в мене якась старіша версія, давно не обновляв, але інтернет по закінченню встановленого ліміту відключається.
 
Зверху