Пакет «Ідеальний роумінг»

Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Добавлю то, что не указано об этой услуге на оффициальном сайте Киевстар (https://kyivstar.ua/uk/per), что я узнал от оператора:
- направления, на которые действует акционный тариф на звонки: исходящие в Украину и по стране пребывания, все входящие;
- тарификация поминутная (стоимость каждой минуты списывается в первую её секунду).
P.S. Подключил Идеальный роуминг за 100 грн. родственникам для поездки в Россию, всё шикарно! Не нужно тратить в принудительном порядке 30 грн на день за 15 минут, которые не собираешься выговаривать, растянули все 50 минут (50 бонусных грн) на 3 недели.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
View hidden content is available for registered users!


Добавлено через 38 секунд
rvk220, эта информация есть на сайте, но она скрыта в вопросах и ответах.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Кто-то пробовал подключить 2 раза подряд на одном номере? Операторы говорят, что это разовое предложение.
 
Реєстрація
12.09.14
Місто
Киев
Кто-то пробовал подключить 2 раза подряд на одном номере? Операторы говорят, что это разовое предложение.
Говорят, но я не поверил и подключил второй раз (и у супруги аналогично). Первый раз честно отработал полный месяц в роуминге. Единственно нюанс - в первые 3 часа после окончания месяца не давало подключить - выскакивало сообщение об ошибке или о том что "пакет уже (еще) действует", потом все сработало, сняло 100 грн. и снова месяц счастья.
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Львів
А коли находишся за кордоном цю послугу підключити можна?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
SuperBob, повинно підключитися. Запит іде через USSD.
Послуга "Спробуй роумінґ" чудово підключається поза межами України.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Третій день користуюся цією послугою. Почав у Польщі, далі Німеччина, Франція, Іспанія та, нарешті, Португалія. Все працює та тарифікує згідно умов послуги, але є одна проблема. Займає багато часу заставити сімку зареєструватися в роумінг мережі, інколи це займає годину, а потім ще потрібні танці з бубном, щоби запрацював мобільний інтернет. Це дуже напружує, бо я за кермом, смартфон працює навігатором, онлайн інформація про затори не оновлюється. Тобто, при переїзді з країни в країни сімка час автоматично чомусь не реєструється в роумінг мережі.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Підтврерджую, є таке проблема з реєстрацією. Їхали з Хорватії в Україну, то інтернет з'явився тільки перед Будапештом після кордону
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
...при переїзді з країни в країни сімка час автоматично чомусь не реєструється в роумінг мережі.
У телефоні може бути встановлений ручний вибір стільникової мережі. Ще є списки мереж на самій SIM-картці, але навряд чи вони зробили "пог
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
MASolomko, і як по вашому через годину часу телефон передумує бути в ручному режимі та переключається в автоматичний ?
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Підтврерджую, є таке проблема з реєстрацією. Їхали з Хорватії в Україну, то інтернет з'явився тільки перед Будапештом після кордону

Я вже було думав, що проблема в сімкарті, в телефоні, а, виявляється, в Київстарі.
ПС. В мене сімка ще білайнівська, 2011 року.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
у мене досить свіжа, купувалась в січні 2017 біля кордону спеціально під роамінг ;)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
poptab, проблема може бути і в телефоні :p

На СІМ є PLMN, туди заносяться як перелік заборонених мереж, так і перелік бажаних мереж. При виходу з зони дії домашньої мережі телефон починає реєструватися у бажаних мережах. Якщо примусиво зареєструватися в мережі, яка знаходится в переліку заборонених, то вона видаляється з того списку.

Але оскільки у Arp така проблема теж спостерігається, то проблема в системі оператора, оскільки вони через рейимнгову систему можут робити обмеження.
Телефонуйте до оператора. :)

Ще проблема може спостерігатися, якщо в телефоні вибраний режим "Переважно 4G". Оскільки наш оператор ще не підтримує LTE-роумінг, то це теж сповільнюю реєстрацію в мережі закорном.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
В телефоні все автоматично, і так як поїздка була Україна-Угорщина-Хорватія-Угорщина-Україна, а проблема була при всіх змінах країни в обидва напрямки, то тяжко сказати що при поверненні угорський оператор був в переліку заборонених
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Я свідомо маю відключений в смарті режим 4G.
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
в червні літаком в Словаччину, далі автобусом до Австрії. Так само повертався назад.
Цим маршрутом подорожував також на початку вересня. Телефон щоразу реєструвався без жодних проблем.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Movych, Пакет 'Ідеальний роамінг' наче ж ввели тільки в кінці ЛИПНЯ!!!
 
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
poptab, кто-то ещё считает, что глюки Arp связаны именно с пакетом "Идеальный роуминг"?
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
poptab, думаю що різниці немає як називається пакет, роумінг від пакету не залежить.
Сам в червні скористався послугою "спробуй роумінг", яка круто тоді підглючувала - були нараховані бонусні 35 грн. На рахунку грошей не було взагалі. В інет впустило, інет продовжував працювати і на настіпний день)))
У вересні по іншій картці інет не завівся за бонусні 35 гривні, оператори настійливо рекомендували поповнитись живими грошима на 35 грн, для загальної суми в 70 грн, для резервування двох сесій інету...
 
Зверху