Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:
Реєстрація
21.11.11
Місто
Lugansk
В роуминге должны приходить смс о том что мне звонили?
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
В роуминге должны приходить смс о том что мне звонили?
Как бы официально работоспособность услуги "Всегда на связи" гарантируется, если телефон находится в сети ВФ Украина.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ltema, услуга построена на условной переадресации, которая может быть оплачена как за входящий, так и за исходящий звонок. В некоторых странах оплачиваются даже прослушивание гудков ожидания... Услугу могли отключить на время нахождения в роуминге со стороны оператора.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
СМСки как-то сейчас можно отправить через сайт или лавочка закрылась ? Кнопка отправить на сайте ВФ не активна на разных браузерах

снова тоже самое. когда надо сразу и не отправишь...
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Для поржать.
С целью "безопасности" Водафон шлет СМС по факту успешного (либо трех неуспешных) входа в ihelper.
И вот 2:44 ночи 24/10/2018 получаем сообщение:
23.10.2018 о 13:22:02 виконано вхід в інтернет-систему самообслуговування з IP-адреси : XXX.XXX.XXX.XXX. Якщо це були не Ви, змініть пароль доступу до системи або зверніться за номером 111.
))
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Вже десь півгодини в Ужгороді нема 4G.

2G і 3G працює.

UPD. Оператор в чаті відповів:

"Сьогодні вночі до 6 ранку проводяться планові роботи, що впливають на інтернет.
До зазначеного часу мережа інтернету може перериватися або пропадати.
Вибачте за тимчасові незручності. Планові роботи необхідні для розвитку якості мережі."
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.06.13
Місто
Черновцы
Телефон
Razer Phone
Я первого числа пришел домой с роботы, врубил твич в source, через час андроид сказал что подошли к лимиту (3 гига из 4) - забыл включить wifi, и все тянуло с 3G. Так вот, при проверке мегабайт через android приложение, ничего не снято сверх того, что я использую по дороге на работу/домой. Третий день, в приложении 3.89 гб, за сегодня сняло ~0.01 (я тогда с перепугу накачал с youtube downloader контента для оффлайн просмотра), тариф корпоративный Red Business S. Глюки ?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Будучі в роумінгу Італії отримав в перший день смс про то що я в роумінгу і т.п. Починаючи з другого дня щоденно почали надходити дзвінки з французьких номерів. Перших три дні я просто скидав виклики, бо у Франції контактів не мав. А от на четвертий виклик вже відреагував, дуже цікаво стало хто ж такий з Франції настирливий. Взяв слухавку, а там робобаба водафонная почала проводити опитування рідною українською мовою: "чи порадите Ви своїм знайомим послуги роумінгу від водафона ..." 3 грн/хв вхідного виклику, лише бізнес.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Сьогодні вночі зникла мережа в селі Тийглаш Ужгородського району, причому 2/3ж відразу...навіть не сканилась. З'явилась лише по в'їзді в місто Чоп. Заявку лишав, на момент написання повідомлення нічого не змінилося...
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В последние дни наблюдались глюки с неконнектом интернет на телефоне в 3G сети. Т. е. на телефоне показывает значек "3G", вместо "Н+", и инет не пашет. Лечилось принудительным переходом в 4G only. В LTE имеет отлично работал, если не считать редкие (и необъяснимые) пропадания сети.

Собсно, вроде бы уже полечили, и в 3G инет работает.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Жизнь SIM на семейном номере со времен МТС завершился. Карта перестала приниматься телефоном. Пару минут назад работала, а потом всё. Никакие танцы карту не привели в чувство.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
igor.cv, вечером и сделал. Номера на SIM просто ушли в не бытие...
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Отримав смс зареєструвати номер в інтернет-помічнику, за що обіцяли 4 гігабайти інтернету.
Ну як тут без глюків.
Чекав добу - нічого.
Зателефонував оператору.
Обіцяли підключити в ручному режимі.
 
Зверху