Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Оказывается в настройках есть возможность убрать в интерфейсе надоедливые уведомления о низком балансе. http://prntscr.com/nh2l8b
Любителям копеек на счету пригодится :)
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Оказывается в настройках есть возможность убрать в интерфейсе надоедливые уведомления о низком балансе. http://prntscr.com/nh2l8b
Любителям копеек на счету пригодится :)
Эта настройка всегда была в настройках, как и уведомление о каждом входе
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Оказывается в настройках есть возможность убрать в интерфейсе надоедливые уведомления о низком балансе. http://prntscr.com/nh2l8b
Любителям копеек на счету пригодится :)

У меня хоть и давно выключено, но но изредка сообщение всё равно проигрывается при попытке исходящего звонка.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
У меня хоть и давно выключено, но но изредка сообщение всё равно проигрывается при попытке исходящего звонка.
Эта настройка вообще не касается звонков, а только уведомлений в кабинете Мой Киевстар

Добавлено через 37 секунд
Или что-то поменялось?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Эта настройка вообще не касается звонков, а только уведомлений в кабинете Мой Киевстар

Добавлено через 37 секунд
Или что-то поменялось?
Если нажать на Низкий баланс, то там появляются ещё 2 настройки и около обоих отдельные чек-боксы: Низкий баланс и WEB.
Я всегда думал, что первое означает голосовое уведомление, а второе уведомление в МКС.
 

JohnGalt

Заблокирован
Реєстрація
24.05.19
Місто
Dnipro
Андрюх@dp.ua, если не военная тайна, занавес можно приоткрыть? Года 2 назад удалял учетную, проблем не возникло, ответит твою просьбу, но понял, что такое решение уже неактуально будет.
ЗЫ- Сейчас в моде у КС блокировать учетки.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Мало того, що інформація про пристрій оновлюється довго, так ще й не вірно визначає їх. Замість Samsung Galaxy A50 пише, що у мене Nokia 6230i, якої ніколи не було.
 

Вкладення

  • Аннотация 2019-06-06 104709.jpg
    Аннотация 2019-06-06 104709.jpg
    7.4 КБ · Перегляди: 55

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Мало того, що інформація про пристрій оновлюється довго, так ще й не вірно визначає їх. Замість Samsung Galaxy A50 пише, що у мене Nokia 6230i, якої ніколи не було.

Хм... У меня после смены аппарата уже на следующее утро было правильное название.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Ради интереса заглянул - название модели правильное, а вот фото тела - немае.. :eek:
 

Вкладення

  • MY PHONE.PNG
    MY PHONE.PNG
    10.9 КБ · Перегляди: 62
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Останнє редагування:
Зверху