Покриття Vodafone 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Vodafone?

  • Да, на все 100!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
1020px-Vodafone_icon.svg.png VODAFONE UA 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 30.03.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


bs_80x80.jpg 13 331 БС map_icon_80x80.jpg 3 693 нас. пунктів clock_icon_80x80.jpg 17.08.2021

LTE-900: 2 287 LTE-1800: 8 694 LTE-2600: 2 350

Автор тесту: Humbley
Смартфон: iPhone 12 Pro
Локація: пр. Перемоги, 54/1, Київ, 03057
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана


2021-06-13 13.41.05.jpg

Карта покриття 4G на сайті Vodafone
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • 2021-05-09 22.24.21.jpg
    2021-05-09 22.24.21.jpg
    42.5 КБ · Перегляди: 927
Останнє редагування:

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
З'явився 4G від Vodafone і у мене в Карпатах на Закарпатті. Швидкість - 40-50 мб/с. Шкода, що не вдається схопити тривалий «глюк» в тарифі Unlim 3G, коли в березні-квітні VF не різав швидкість інтернету після 3 гб/день. Тепер, коли його «зловлю» то глюк триває 2-3 доби, а не на 5 тижнів, як у березні-квітні. Але є 4G, так що за ті дві-три доби глюку можна скачати 200-300 гб. Хоча я дивлюся тепер в основному iptv, бо Netflix якось мене «вирахував» (або змінив свою політику) і вже не надає тріал-підписку (я близько 5 місяців до того користувався тріалом, використовуючи різні мейли та номери банківських інтернет-карток). І те iptv з'їдає якихось 15-17 гб/день (це коли в Vf стається глюк, а вони стаються декілька разів на місяць, і не шейпиться інет).
Давно пана не було чутно:apl:
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
"Лавочка" і так офіцйно працює в тарифі Red Xl. Просто не хочеться зв'язуватись з "контрактом". Коли мені набридне "ловити" глюки VF - можливо переведусь на нього. Ну як офіційно працює, є в Red Xl заборони на роздачу, торенти і шейп потокового відео (2 мб/с). Тобто ті самі обмеження, як і "передплатних" Unlim'ax. Єдине, чого не має на "контракті" - це послуги Hotspot (кому вона потрібна :) ). Але і шейпу після 3000 мб теж не має . Єдиний суттєвий недолік - 250 грн/міс. Хоча якщо порівнювати з закордонними "безлімітними" тарифами, то 10 у.о./міс - не так вже й багато. В сша "безлімітні" тарифи коштують 70 у.о. Найближче до даного "контрактного" тарифу ВФ в ціновому плані є РФ ("безліміти" там стартують від 500 руб/міс, але без VPN'ів, інтернет там вже став недоінтернетом, хоча до КНР РФ в цьому плані рости й рости).
 

Aspire

PL) maker
Реєстрація
01.11.07
Місто
Харьков/Слобожанский
Телефон
Xiaomi Mi9
"Лавочка" і так офіцйно працює в тарифі Red Xl. Просто не хочеться зв'язуватись з "контрактом". Коли мені набридне "ловити" глюки VF - можливо переведусь на нього. Ну як офіційно працює, є в Red Xl заборони на роздачу, торенти і шейп потокового відео (2 мб/с). Тобто ті самі обмеження, як і "передплатних" Unlim'ax. Єдине, чого не має на "контракті" - це послуги Hotspot (кому вона потрібна :) ). Але і шейпу після 3000 мб теж не має . Єдиний суттєвий недолік - 250 грн/міс. Хоча якщо порівнювати з закордонними "безлімітними" тарифами, то 10 у.о./міс - не так вже й багато. В сша "безлімітні" тарифи коштують 70 у.о. Найближче до даного "контрактного" тарифу ВФ в ціновому плані є РФ ("безліміти" там стартують від 500 руб/міс, але без VPN'ів, інтернет там вже став недоінтернетом, хоча до КНР РФ в цьому плані рости й рости).

Простите за оффтоп, но кто-нибудь может перевести что товарищ хотел этим набором слов сказать?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Простите за оффтоп, но кто-нибудь может перевести что товарищ хотел этим набором слов сказать?

Что его давно пора забанить, просто формально не за что, поэтому после каждой карточки за оффтоп и/или грамматику он снова идёт хвастаться, какой он молодец. Одобрения ищет, знаете ли. Он же красавчик, терабайтами Нетфликс смотрит бесплатно, а никто не знает :apl:
 
Реєстрація
20.05.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung D500
Заказал карту с поддержкой 4Ж в надежде на то, что интернет будет лучше, но по факту Киев и область всё ещё отстойное качество 4Ж у Водафона, не сильно выше, чем было на 3Ж.
заявку оператору создал. уже как неделя в обработке, изменений и отписок никаких.
 
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Состоялся запуск 4G в след.н.п.:
Київська_Головурів
Київська_Перемога 
Київська_Гейсиха
Київська_Багрин
Київська_Димер
Івано-Франківська_Отинія
Івано-Франківська_Лисець
Івано-Франківська_Підгайчики
Київська_Осещина
Київська_Кожухівка
Київська_Гореничі
Дніпропетровська_Котовка
Дніпропетровська_Перше Травня
 

Aspire

PL) maker
Реєстрація
01.11.07
Місто
Харьков/Слобожанский
Телефон
Xiaomi Mi9
Состоялся запуск 4G в след.н.п.:
Київська_Головурів
Київська_Перемога 
Київська_Гейсиха
Київська_Багрин
Київська_Димер
Івано-Франківська_Отинія
Івано-Франківська_Лисець
Івано-Франківська_Підгайчики
Київська_Осещина
Київська_Кожухівка
Київська_Гореничі
Дніпропетровська_Котовка
Дніпропетровська_Перше Травня
По обновлению карты пока неизвестно ничего?
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
Aspire, пусть запускают, карта то такое. Некоторые сначала карту рисуют на пол области и лишь спустя месяца запускают.... или нет :D
 
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Состоялся запуск 4G в след.н.п.:


Луганська_Новопсков
Донецька_Мар’їнський р-н, Новоекономічне, Олексіїво-Дружківка, Райгородок, Удачне, Зарічне
Запорізька_Приморськ
Одеська_Любашівка
Івано-Франківська_Рошнів, Гвіздець, Тисменичани, Рогатин 
Київська_Забір'я
Полтавська_Заводське
Запорізька_Осипенко
Полтавська_Абазівка
Львівська_Миколаїв
Закарпатська_Ясіня
Одеська_Велика Балка
Карта покрытия на сайте будет обновлена завтра
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Состоялся запуск 4G в след.н.п.:
...
Закарпатська_Ясіня
....
Номінально (адміністративно) урочище Драгобрат – це Ясіня. Принаймні, найближчий лікар/шериф/пожежний – звідтам.
От мені цікаво...
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
Население по переписи 2001 года составляет 26 человек
Трассу покрывают чтоли?

Мясокомбинат (Украинский Бекон [МХП]) - корпоративный клиент. Трассу эта БСка (двухсекторная) отвратительно покрывает, так...кусками, так как предприятие расположено в яме.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Зверху