Маршрутки

Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ціни на маршрутне таксі

  • Вінниця - 13 грн.
  • Дніпро - 15 грн.
  • Житомир (з 01.06.2017) - 5 грн.
  • Запоріжжя - 12 грн.
  • Івано-Франківськ - 6 грн. Пенсіонери/інваліди з 10:00 до 16:00 безкоштовно. Офіційно.
  • Київ - 15 грн. (деякі маршрути по 10 і 12 грн, наприклад 250, 475, 535, 577)
  • Кривий Ріг - 13-17 грн (з 1.01.23) (в залежності від довжини маршруту, на більшості - 15).
  • Луцьк - 14 грн.
  • Маріуполь - 10 грн. (до 24.02.2022)
  • Миколаїв - 7 10 15 грн. (з 01.07.2018 5 грн.)
  • Одеса - 15 грн.
  • Полтава - 10 грн. (тролейбуси і приватні маршрутки)
  • Суми (з 01.02.2018) - 5 грн. (пенсіонери - 3 грн.)
  • Ужгород - 12 гривень. (Також є знижка для школярів протягом навчального року (за винятком вихідних днів) - 6 гривень.)
  • Харків - 9-10 грн.
  • Херсон - 4 грн.
  • Черкаси - 13 грн.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
это никому не надо ни гражданам ни перевозчикам. хотят дохнуть пусть дохнут.

Поддерживаю. Я ещё до всех этих событий перестал пользоваться маршрутами, на которых есть Спринтеры или Руты, принципиально. Объясняется это желанием комфорта (рост 187 см, сами понимаете, каково с такими ногами в этих кресЁлках...) и нежеланием платить за дискомфорт деньги при наличии альтернативного общественного транспорта (за почти те же деньги) или такси. При этом я дважды попадал в мелкие аварии на пресловутых Богданах, и в обоих случаях отделался лёгким испугом и одной царапиной. Есть у меня ощущение, что в случае со Спринтерами так мне не подфартило бы, особенно такого забитого, как в Хмельницком в час пик на 29/49 маршрутах.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Андрюх@dp.ua, КамАЗ в`їхав, так. Але вижити в консерві яка призначена для перевезення вантажів нереально.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
6 (5 детей и 1 взрослый)

Добавлено через 1 минуту
Поддерживаю. Я ещё до всех этих событий перестал пользоваться маршрутами, на которых есть Спринтеры или Руты, принципиально...
чем пользоваться, если в ЗП других нет ?
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
utwer, нууу.. а новенькие эти "пенсионеровозы"?
Они на кичкас разве ездят ? Маршруты в ЗП неограничины лишь одним проспектом Ленина Соборным, есть еще всякие ДД, Калантыровка, Первомайск, бабура, сипок, гортоп, военгородок и т.д.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вижити в консерві яка призначена для перевезення вантажів нереально.

А в "пасажирі" хтось би вижив? В цій аварії, або в попередній під Житомиром? Наприклад, перероблений вантажний бусік Фольц Т5 від пасажира Miltiwan відрізняється тільки більш м‘якою підвіскою, шумоізоляцією, та ціною, у випадку аварії це все не спасе. Чи хтось змусить пасажирів маршрутки користуватися ременями безпеки?

Можливо, є сенс заборонити в принципі маленькі мікроавтобуси для регулярних (та/або міжміських) пасажирських перевезень? Ну і звичайно - повернути гайців з радарами і нюхом як у парфюмерів - у кущі, нехай дрючать жорстко всіх підряд за швидкість, алкоголь і документи.. А то хіба обезшумка салону - це панацея?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Наприклад, перероблений вантажний бусік Фольц Т5 від пасажира Miltiwan відрізняється тільки більш м‘якою підвіскою, шумоізоляцією
Оригінальний пасажир відрізняється кріпленням сидіннь. В "Бердичів-стайл" вони стоять на 10-мм квадратах, зварених першим ліпшим зварювальником, прикручені вони до підлоги болтами 6 мм в кращому випадку. В гіршому - на саморізах. Тому від найменшого удару крісла в вантаживках розлітаються по салону разом з пасажирами. Враховуючи ще економію місця, і впирання колінами у підборіддя, то перелами ніг - це обов`язкові атрибути ДТП із "консервами".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, чого б тоді просто не перевіряти сидіння у перевізників? Якщо встановлені будуть на товстий метал, болтами на 10 і на один ряд меньше? Це вже врятує? Якщо по документах буде пасажир - це на гарантія, що салон не зняли і не продали, а встановили як ти описав.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
чем пользоваться, если в ЗП других нет ?

В ЗП другие есть, я там регулярно бываю и знаю. Ну а если прямо под ваш дом нормальный транспорт не едет, то можете выбирать такси, или перепроверить завещание и ездить в спринтерах дальше :)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А там же если пассажир, то сиденья нормальные, толстые, и шаг удобный. Но маршруточникам это не выгодно, им хорошо деревяшка под одним слоем дерматина и шаг как для карликов.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Харків (з 01.03.2018) - 7 грн.
С 22.10.18. в Харькове автобусы +2грн. Теперь 9грн за 9-10км.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А не хочет город намекнуть перевозчикам, что драть (минимум) 7 гривен за проезд в тесном переделанном из грузового бусе это уже несколько перебор, не?
Думаю у них свой интерес
 

PetroChorn

Гражданин Начальник
Реєстрація
19.06.16
Місто
Одеса, Рідна, Україна
Телефон
Nокiа Х1(КС), Х2(ВФ, ЛС)
Re: Міський електротранспорт

В Тернополе из-за протестов отменили подорожание проезда https://lb.ua/news/2018/11/05/411618_ternopole_izza_protestov_otmenili.html

Мэрия города установила столичные расценки на общественный транспорт.

В Тернополе из-за протестов отменили подорожание проезда

В Тернополе из-за массовых протестов отменили подорожание проезда в общественном транспорте, пишет местное издание "20 минут".

С 1 ноября в городе стоимость проезда в маршрутках была повышена с 5 до 9 гривен, в троллейбусах - с 4 до 8 гривен. При наличии проездного тариф составил 6 гривен в троллейбусах и 7 гривен в маршрутках, при наличии "Карточки тернополянина" - 5 гривен и 6 гривен соответственно.

Недовольные жители 4 и 5 ноября вышли на протест, и под давлением общественности исполком отменил свое решение от 30 октября "Об установлении тарифов на перевозку пассажиров автомобильным и электрическим транспортом в г.Тернополе".

С 6 ноября возвращаются старые тарифы.


Требования протестующих включали не только отмену решения исполкома, но и открытое обоснование тарифов на проезд, отмены "Карточки тернополянина" и отставки начальника управления транспорта Игоря Мединского.
 
Зверху