iPhone 7

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

antiexpert, ну вот и нашли причину - меньше надо в Фейсбуке девок лайкать.. :D Очень жрущее приложение.. :mad: Фоновая активность - работа приложения в фоне других приложений, или заблокированном дисплее.
 

artsel

Легальный 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
antiexpert, такая же самая ситуация
iPhone 7, год использования, 8% износа батареи
к вечеру уже разряжается
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
chelavek, проблема в том, что большинство из них - это дешевая нонейм фигня, очень критичная к перепадам напряжения, которые бывают в бортовой сети автомобиля.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Maxxx, так ти диванний експерт. Я думав, щось дійсно важливе в цьому є.
Більшість кардачних мережевих зарядок абсолютно такі самі. І так само реагуватимуть на вмикання пралки/холодильника.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, так ти диванний експерт.

Якщо досвід в сотні айфонів різних поколінь, яки пройшли через мене з 2007 року (звісно, що не покрутив в руках на полиці в магазині) - це рівень диванного експерта, то що для тебе "не диванний"? :rolleyes: Якраз, з досвіду: проблеми з контролером заряду та батарейками виникають у більшості випадків після користування саме автомобільними зарядками.

Я думав, щось дійсно важливе в цьому є.

Що? Магія або темна сила ситхів?:D

Більшість кардачних мережевих зарядок абсолютно такі самі. І так само реагуватимуть на вмикання пралки/холодильника.

Так, більшість ноунейм зарядок - повне гівно, але є різниця - в тому, що в мережевій зарядці перетворення AC-DC, а в автомобільній DC-DC, схеми різні, інша "реакція" схеми на виході на зміну вхідної напруги. По друге, просідання мережі 220В при включенні потужної техніки (хоча, якщо нормальні трансформатори на районі, то взагалі не просідає, в мене ніколи вдома) не призводить до перевищення напруги на виході USB.
А більшість нормальних зарядок 220 взагалі штатно працюють в діапазоні 110...230В
А ось перевищення в автомобільній мережі, особливо при старті двигуна - може бути і 15, і 18В, в ці моменти на виході паршивої зарядки без захисту може бути або перевищення напруги, або взагалі пробій через дешеву-паршиву DC-DC схему. Це все перевірялось не раз.
Звичайно, бачив я і випадки виходу з ладу із-за несправної мережевої 220 зарядки, але вони не такі масові, як при використанні в авто (хоча, взагалі в авто люди заряджають телефони набагато меньше, ніж через розетку), звідси й висновки.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Есть iPhone 7+, он вроде как защищен от влаги. Если сделать замену батареи (вскрыть девайс) в СЦ, то вероятность нарушения герметизации сильно велика? Наверное, от спеца СЦ зависит? :) Может у кого-то есть опыт?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Есть iPhone 7+, он вроде как защищен от влаги. Если сделать замену батареи (вскрыть девайс) в СЦ, то вероятность нарушения герметизации сильно велика? Наверное, от спеца СЦ зависит? :) Может у кого-то есть опыт?
Варто уточнити чи буде проклейка. Як правило ніхто не париться з цим, хоч вартує вона 3 копійки.
 

Kyler

Progressive
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6
Есть iPhone 7+, он вроде как защищен от влаги. Если сделать замену батареи (вскрыть девайс) в СЦ, то вероятность нарушения герметизации сильно велика? Наверное, от спеца СЦ зависит? :) Может у кого-то есть опыт?
Проси ставить проклейку вот такую.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Зараз 7ка взагалі ще актуальна?) Дивлюся в нас на маркеті хтось продає, але дороговато як на мене...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Зараз 7ка взагалі ще актуальна?) Дивлюся в нас на маркеті хтось продає, але дороговато як на мене...
Вполнє достойний апарат, iOS15 адекватно працює навіть на 6s.
Колєга купив цього року вже другий по рахунку, в угоду зручного формфактору і адекватній ціні, порівняно з Мініком і СЕ2020.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вольта в кс працює?
А чому ні? Якщо в тебе контракт (корпоративщиків перекинули через піструн), якщо тебе пощастило, і якщо ти з Чернівців.. :LOL: Бо більшість, хто відписувався про працюючу Вольту, з Чернівців...)))
 
Зверху