Радиоточка

  • Автор теми sts7
  • Дата створення

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Аналогічно і в нас, батьки постійно слухають, а з недавнього часу перестала робит радіоточка взагалі. Прийшлось переходити на китайський FM приймач і на ньому організовувати радіоточку :)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Это очень плохо когда канал зомбирования перестаёт работать, нужно искать альтернативный.
Люди используют фоновый шум (телек, радиоточку) для того шоб чем то занять мозги. просто думать никому не хочется - и люди используют всякие потоки бесполезной инфы, направляя её себе в бубен. И этим пользуются другие люди...
Раньше, до появления радио, для этой цели служила литература.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Это очень плохо когда канал зомбирования перестаёт работать, нужно искать альтернативный.
Люди используют фоновый шум (телек, радиоточку) для того шоб чем то занять мозги. просто думать никому не хочется - и люди используют всякие потоки бесполезной инфы, направляя её себе в бубен. И этим пользуются другие люди...
Раньше, до появления радио, для этой цели служила литература.
ты реально неправ. у меня тоже в одном месте до сих пор есть эта балалайка. Кроме, как ты говоришь зомбирования, там очень много программ которые к этому не имеют никакого отношения.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Люди используют фоновый шум (телек, радиоточку) для того шоб чем то занять мозги. просто думать никому не хочется - и люди используют всякие потоки бесполезной инфы, направляя её себе в бубен. И этим пользуются другие люди...
моя бабушка привыкла слушать радио, пока готовится еда.
да, у нее другая "религия", отличная от твоей, и лет ей уже много.
может она мудрее? :)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Alex, я не хочу обижать тебя или твою бабушку, и тем не менее хочу сказать что есть такое выражение: "Мудрость приходит с годами. Но чаще годы приходят в одиночестве". Я не могу судить - мудрая бабушка у тебя или нет, но то что она слушает радио когда готовит - не показатель мудрости.
И ещё - себя я не считаю мудрым. нахватавшимся чего то - возможно. но не мудрым.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
У мене теж замість точки китайське радіо. У мене це радіо ловить на частоті ~60fm. Такий діапазон ловлять не всі приймачі.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
VadymUA, який прикол у цій обставині? :)
 
  • Like
Реакції: ars

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
raptor, можливо японське?
чув, що у них там ніби інший fm-діапазон.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, можливо японське?
чув, що у них там ніби інший fm-діапазон.
Немає значення, хто виробник. Є різні моделі радіоприймачів - із звичайним (вузьким) fm -діапазоном, і з розширеним fm-діапазоном. В СССР використовувався діапазон УКВ-1 (нижній fm), у більшості буржуїв - УКВ-2 (верхній fm, він же - сучасний fm). УКВ-1 + УКВ-2 = розширений fm. Совдеповські радіостанції транслювались через провід, і через УКВ-1. Та й зараз так є. Ті радіостанції, які чути через радіоточку, можна почути в діапазоні УКВ-1.
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Ті радіостанції, які чути через радіоточку, можна почути в діапазоні УКВ-1.

Крім місцевих, а також включення місцевих рад для оповіщення населення через провідне радіо.
 
Реєстрація
07.03.09
Місто
Мукачево
Телефон
Mi 11 lite 5G 8/128
мы отказались от этой радиоточки ещё лет 15 тому назад, хотя тогда абонплата была что-то вроде 1-2 грн в месяц, сейчас поговаривают около 40...
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Там ведь вроде какой-то вольтаж идет по проводам? Нет варианта стабилизатор на 220 зацепить хотя бы на что-то слабенькое?
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Насколько помню, при большой нагрузке на точку вас найдут и отключат.
 
Зверху