Оператор з найкращим покриттям (тема для флуду №2)

Лучшее покрытие у


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    216

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тариф "Жара"

drifter, Я часто катаюсь к тебе в гости, по трассе Черкассы-Умань у лайфа самое дырявое покрытие не только по 3ж а и по 2ж.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Тариф "Жара"

plebis, в местах где часто(работы) бываю по Киеву хуже всего лайф :imho7sp:
даже на 3-ем этаже покрыия нет, ни 2G ни тем более 3G :(
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тариф "Жара"

chelavek, Нельзя так говорить, у лайфа самое крутое и большое покрытие 3ж, а 2ж даже в поле без антенны ловит:D
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Тариф "Жара"

chelavek, а у меня дедушка 12 раз подтягивался.
 
  • Like
Реакції: ars

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
В Одесі ставлю на МТС. Бо останнім часом саме воно краще.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Тариф "Жара"

plebis, я ж не сочиняю басни у меня телефон на три сим.
И мне очень удобно следить за покрытием в конкретном месте за всеми операми одновременно.
:confused:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я не сомневаюсь. Я тоже знаю несколько неподвальных мест в Киеве, где у Лайфа не работает нормально никакая связь. И что? Почему ты хочешь именно со мной об этом поговорить?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
К сожалению для меня (так как лайфовского 3G имею большего всего) на Оболони худший инет именно у лайфа. Ещё год назад всё было наоборот :( Хз что случилось, на форуме стону неоднократно - тут же пишут про возможный перегруз сети в моём районе...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Трохи поїздив вчора за межами Тернополя на відстань до 15 км. 3G є від КС майже всюди. А в Лайфа, там де на карті намальовано 3G, то в дійсності, навіть 2G не всюди присутнє. Лайф малює карту, як заманеться...
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: Трансформация ЦКУ МТС

Я слышал на базаре, что что-то у кого-то не так. Все - мудаки. Ничего удивительного.

Deus Vult!

Добавлено через 29 минут
У МТСа и так качество связи было не самое лучшее в Украине (сужу по Одессе и области), а теперь еще упадет? Прикольно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Re: Трансформация ЦКУ МТС

Deus Vult!

Добавлено через 29 минут
У МТСа и так качество связи было не самое лучшее в Украине (сужу по Одессе и области), а теперь еще упадет? Прикольно.
Ехал как-то в Интересити до Львова (то есть через всю страну), так вот "не самое лучшее" - это самое мягкое и цензурное что можно сказать.
99.9% времени связь отсутствовал как класс. Просто перечеркнутая антенна и все.
И это, типа, популярный маршрут, иностранцы по которому ездят. Можно представить, что творится в других областях.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Трансформация ЦКУ МТС

99.9% времени связь отсутствовал как класс. Просто перечеркнутая антенна и все.

Она отсутствует у всех (в части интернета) как класс, не только у яиц. А вот позвонить на минуту-две реально у всех.
 

Tytan

Вештаюся тут
Реєстрація
21.08.16
Місто
Уличне
Телефон
Xiaomi RN 4 Global
Re: Трансформация ЦКУ МТС

Ехал как-то в Интересити до Львова (то есть через всю страну), так вот "не самое лучшее" - это самое мягкое и цензурное что можно сказать. 99.9% времени связь отсутствовал как класс. Просто перечеркнутая антенна и все.
И это, типа, популярный маршрут, иностранцы по которому ездят. Можно представить, что творится в других областях.
МТС у львівській області, "у нас тут своя атмосера"
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
МТС у Львівській і Закарпатських областях це що?! Ну ладно би ще в тих містах, де Київстар з лайфом рулять...Взяти Ужгородський і Мукачівський район, де всі поголовно на МТС, якість...ну просто "обійняти і плакати" що інтернет, що якість голосу...А що саме смішне, то це то, що багато людей у нас купують другою сімкою Лайф як підстраховку...Бо багато де МТС може і не ловити Тобто оператор, про якого кажуть, що він за містом не ловить, страхує тут "європейський бренд" І по своєму досвідові скажу, що на "автоматі" у 90% Водафон випаде в роумінг при виїзді за місто а ніж Лайф...Тому загалом МТС у нас на ручному виборі мережі...3ж по Ужгороду я вище 2-3 мегабіт не бачив. Чоп - взагалі 3ж є лише в центрі...По карті типу Лайф з Київстаром доганяють, а на ділі....
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Почему, согласно реестра, у Киевстар в Украине покрыто 25 регионов, а у Водафона и лайфселл 27?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Nikitos, а це хто як рахує.

А взагалі то є Конституція України, яка статтею 133 чітко визначає

Стаття 133. Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.

До складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь.

Міста Київ та Севастополь мають спеціальний статус, який визначається законами України.

Хтось враховує тимчасово окуповані території, а хтось - ні.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Матвєй, ну не зовсім так: площа покриття у Водафона значно ширша ніж у Лайфцела. Достатньо трохи від траси зайти в ліс. У Київстра ще ширша. Але у Лайфцела особливість така що там, де він ловить - зв'язок хороший і майже всюди 3G, а в слонів часто буває GSM який "ледве булькє". Таке враження що на одній БС сидять сотні людей + ще у Водафона проблема яка тягнеться ще із самого мого початку користування оператором (2003 р) - при хендовері випадають слова, а телефон скаче між БС при рівності сигналу як скажений, у інших він значно менш агресивний...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, ну не зовсім так: площа покриття у Водафона значно ширша ніж у Лайфцела. Достатньо трохи від траси зайти в ліс. У Київстра ще ширша. Але у Лайфцела особливість така що там? де він ловить - зв'язок хороший і майже всюди 3G а в слонів часто буває GSM який "ледве булькє" + ще у Водафона проблема яка тягнеться ще із самого мого початку користування оператором (2003 р) - при хендовері випадають слова, а телефон скаче між БС при рівності сигналу як скажений...
Перерахую по пам'яті села де Водафон майже не ловить, Київстар трохи є, а Лайф навіть в 3ж: Великі і Малі Геївці, Червоне, Саловка, Єсень...Це то що пам'ятаю...По швидкій, де робочий номер МТС, я часто лишаюся без зв'язку на виклику і тому мушу користуватися власним номером Лайф/Київстар...Середнянський участок отримав робочий стартпак київстару, бо більшість сіл там в приміщенні без зв'язку МТС. Я не проти жодного оператора, просто бісить, що червоні не можуть в своєму же регіоні зробити нормальний зв'язок. П.С в селі Тийглаш МТС поставив свою БС з тоненькими секторами і я не знаю як, але 3ж шкала повна, а жсм звонилки нормально не ловлять...Вони що лише юмтс обладнання вліпили?!
 
Зверху